wróć do tematów forum

Ślimaki

Komentarz

mieszkaniec 05-05-2017 godz 19:48

Kto w Reszlu i okolicach skupuje ślimaki i po ile ?

1.

Koło kasztana typek skupuje 2zl za kg.

Reszelanka 2017-05-09 15:22:59


2.

A gdziety dokladnie bo dzieci chcem nauczyc ze na pieniążki sobie trzeba umiec zarobic

Myszka 2017-05-10 21:54:01


3.

Koło kasztana. Ulica plowce nie wiem dokladnie ile. Ale to ten budynek jak schodzi się do parku po lewej stronie. Chłopak taki wysoki jest. On skupuje

Reszelanka 2017-05-11 07:31:08


Komentarz

wróć do tematów forum

Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble