wróć do tematów forum

Śmieci

Komentarz

no-one 02-07-2013 godz 15:53

W jakim celu były zbierane od mieszkańców "deklaracje śmieciowe", skoro dziś zostałem "uszczęśliwiony" zestawem worków do segregacji odpadów, chociaż zdeklarowałem, że segregował nie będę?

1.

Wyjaśnij to z gminą, a nie z forum. No tak pochwalić się Pan musiał.

Bf88 2013-07-02 19:14:04


2.

ja zlozylam deklaracje ze bede segregowac smieci,a dzis otrzymalam pismo ze zlozona przeze mnie deklaracja to niesortowanie smieci wiec zapłace wiecej,cos ten ADM pomieszal,smiechu warte

monia 2013-07-02 19:34:08


3.

Nie wiem czy zwrócenie uwagi na ten bałagan jest chwaleniem się. A z gminą tak czy inaczej to sobie wyjaśnię, nawet bez Pana/Pani uszczypliwych uwag :).

no-one 2013-07-02 20:24:09


4.

Monia a na jakiej ulicy mieszkasz??Bo odkąd weszły te segregowanie śmieci to temat nr jeden a właśnie w tych wspólnotach ADM-u to śmiech na sali.

zzzz 2013-07-02 21:02:25


5.

Pamiętajcie, że jeśli mieszkacie w blokach, kamienicach to nawet jak daliście deklaracje o niesegregowaniu śmieci, to jeśli większość mieszkańców kamienicy/ bloku była za segregacją to tak na prawdę reszta nie ma nic do gadania, co jest niestety bez sensu... W ogóle ten recykling to tylko na gorsze wyjdzie. Będzie więcej śmieci w lasach, pozdrawiam...

oprstuwzzz 2013-07-02 21:27:43


6.

a śmietników nowych jak nie ma tak nie ma wiec luziiik

sasasasa 2013-07-03 07:49:09


7.

Nowy Prezes pozamiata. A w ogóle to zastał już ktoś wybramy na to zaszczytne stanowisko ?

kokoko 2013-07-03 13:27:13


8.

oprstuwzzz, właśnie w kamienicy mieszkam, ale zorientowałem się wśród sąsiadów i na 6 rodzin tylko dwie zadeklarowały segregację, więc nie rozumiem tego bałaganu. Gmina ma teraz dostarczyć jakiś aneks do umowy wraz ze zmianą stawek na wyższe (za śmieci niesegregowane). Ale czy nie można było tego zrobić od razu?

no-one 2013-07-03 19:18:09


9.

Nowy prezes nic nie zrobi bo to gmina daje wykaz osób chcących segregacji. We wspólnotach decydował zarządca więc do niego pretensje za syf w kamienicach. A zresztą najpierw idĽcie poczytać regulamin gminy dot. ustawy śmieciowej.

Bf88 2013-07-04 16:12:09


10.

Może ktoś wie, zanim pójdę do urzędu, dlaczego pojemnik, który był czyszczony co dwa dni, bo aż się z niego wysypywało jest teraz czyszczony raz w tygodniu? Za co ta wyższa opłata? Dlaczego korzystają z niego rodziny z trzech ulic płacąc za 1m3 od osoby miesięcznie a wywożone jest tyle co nawrzucają może dwie lub trzy rodziny? Dodam, że rodziny z niego korzystający nie podpisali segregacji a jest ich około 20, mnożąc przez liczbę osób w rodzinie chociażby przez 3 to daje nam 60m3 śmieci a wywożą może z kilkanaście.

Jaaaa 2013-07-04 18:52:26


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble