wróć do tematów forum

Święta Lipka

Komentarz

mała 35 25-07-2020 godz 20:05

Witam Czy ktoś orientuje się jak wygląda dostęp do wody na dzikiej plaży - przed ośrodkiem?

1.

Bardzo niebezpieczne miejsce,dużo osób właśnie tam się utopiło ,podwójne dno,chaszcze i głębokość wyklucza bezpieczną kąpiel,brak plaży dla Reszelaków to problem którym nikt nie chce się zająć

Halina 2020-07-27 07:37:12


2.

Mhm w zeszłym roku całkiem nieźle tam było. "Plaża" spora, zejście w miarę ok., dno niezbyt "czyste". Bez rewelacji ale dało się kąpać. Z tego co wiem to większość tych potopionych to na podwójnym gazie była.

mała 35 2020-07-28 22:48:53


3.

Mówisz że topielicy na podwójnym gazie,może i tak ale znałam też i dzieci i dorosłych którzy utopili się właśnie tam gdzie tak zachwalasz,nie ma bezpieczeństwa tam gdzie brak jest stabilnego gruntu,brak boi ostrzegających o gwałtownym spadku dna i brak opieki ze strony ratowników ,prosty przepis na nieszczęście a to wszystko zasługa władz gminy Reszel,nikt nie interesuje się tym że mieszkańcy nie mają plaży i opieki choć to powinno być normalną prakryka

Halina 2020-07-29 10:05:45


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenia z umiejętności menedżerskich i przywództwa w Poznaniu

Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto biznesowe w zachodniej Polsce, które łączy doskonałą infrastrukturę szkoleniową z bogatym zapleczem konferencyjnym i noclegowym. To tutaj regularnie organizowane są profesjonalne szkolenia z zakresu umiejętności menedżerskich, zarządzania zespołem i przywództwa, zarówno otwarte dla uczestników indywidualnych, jak i zamknięte dla zespołów firmowych.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble