wróć do tematów forum

Żenujące spotkanie z Burmistrzem

Komentarz

Robert 12-11-2014 godz 22:08

Witam serdecznie chciał bym się z wami podzielić zniesmaczeniem które mam po dzisiejszym spotkaniu z Burmistrzem. Janiszewski bo od dzisiejszego dnia nie jest już moim burmistrze nie odpowiadający na pytania które były dla niego problemowe. To się nazywa poszanowanie dla drugiego człowieka. Nawet jeżeli jego ludzie zadają mu pytanie a on nie potrafił na nie odpowiedzieć to dostawał kartkę z odpowiedzią od zadającego pytanie a publiczność jak te osły klaszczą. Ja nie klaskałem wyszedłem bo nie chciałem oglądać tego cyrku.

1.

Luchowski to myślałem że mu buziaka da, tylko zastanawiałem się gdzie, u takiej osoby taka wazelina, a miałem na niego zagłosować. Nigdy

Wojtek 2014-11-12 22:11:48


2.

chyba byliśmy na różnych spotkaniach, bo mi się podobało.

secret 2014-11-12 22:13:03


3.

¦rednia wieku dinozaura. Wybudowano im nowy dom i nową drogę. Więc machają głową ucieszeni dla burmistrza. Mówię oczywiście o kaplicy i alejkach na cmentarzu. Muzyczka też zagra raz na jakiś czas z beznadziejnego amfiteatru. Tylko gdzie jest praca którą zabrałeś Reszelakom. W nowej perspektywie też nie ukazujesz że jakakolwiek będzie. To będą ostatnie wybory burmistrza bo za cztery lata Reszel gminą i będziemy wybierać wójta. Tak to jest jak żądzą emeryci .

Lili 2014-11-12 22:18:43


4.

jeżeli chodzi o Tolniki, to prace wodociągowe, zaplanowane za poprzedniego burmistrza, Szypulskiego, nie zostały wykonane w obecnej kadencji

nn 2014-11-12 22:59:36


5.

Dla mnie nie zrozumiałe jest jak można otwierać taki ¦rodowiskowy Dom z wy- żywieniem nie wiedzieć, jakie powinni mieć spełnione warunki> Myślę , że to typowa kampania wyborcza. Złożyłam podanie dla podopiecznej ale nie wiem co i jak . JAK MOŻNA TAK DALEJ BYĆ?. Odpowiedzi też nie mam?

Maryla 2014-11-12 22:59:53


6.

Pani Marylko, kojarzy Pani agenta Tomka, to jego żona to prowadzi, wszystko powinno być jasne

nn 2014-11-12 23:05:19


7.

Jestem osobą która , opiekuje się taką osobą i zależy mi na tyn żeby moja mama miała kontakt z innymi osobami. A tu zima, a taka fundacja i Pan Burmistrz nie przygotowani do tego. Każdy przedsiębiorca wie jak może rozpoczynać działalność. To nie pierwsza placówka jak dla nowatorów.. To typowa kampania wyborcza. Przykro mi, że nadal nie otrzymałam odpowiedzi kiedy!!! A czekam

Maryla 2014-11-12 23:25:53


8.

Po pierwsze to jakim prawe on tam zrobił spotkanie. Wedlu mnie w tym momencie doszlo do naruszenia.

Lili 2014-11-12 23:28:35


9.

Co do Pani z Tolnik to współczuję. Cham ktory zyje za nasze podatki. To my dziadowi składamy się na wypłate.

Zbyszek 2014-11-12 23:31:44


10.

BRAWA.BRAWA.Tak wyborcy i kandydaci reagowali na sprawozdawczość Pana Janiszewskiego.Było słodko-pierdząco. Potęgą jest kompleks cmentarny:dom pogrzebowy,alejki i "amfiteatr na cmentarzu" - świetna agitka przed wyborami. Ale najciekawsze było to co nie zrealizowaliśmy:ul.Podzamcze - brak jednego zaświadczenia i nici z robót.Rondo.Listy intencyjne.Umowy podpisane.Wyznaczony termin. I co. Brak jednego zaświadczenia na etapie uzgodnień do projektu z konserwatorem zabytków. Pytam: czy to administracyjna nonszalancja, czy amatorszczyzna. No i na koniec inwestycyjna wisienka: planujemy zrobić odwodnienie terenów poprzednich kampani wyborczych - "ORLIK". A teraz wyborco. MY¦LEĆ. MY¦LEĆ. Komu powierzamy wydawanie naszych pieniędzy. I nie bać się zadawać trudnych pytań do rządzących. Z mojej strony: BRAK OKLASKÓW.

zonk 2014-11-12 23:49:10


11.

dot. uwagi Lili. Tak pytanie jest zasadne - czy komitet wyborczy Pana Janiszewskiego wynajął tą salę na spotkanie z wyborcami i co jest jeszcze ważniejsze zapłacił.

zonk 2014-11-13 00:04:16


12.

Z tą salą, to może być niezły przekręt. Nie mówię, że tak było, ale konkurencja polityczna powinna tym się zainteresować, bo od tego w sumie jest.

dfs 2014-11-13 17:54:47


13.

14. co do odpowiedzi pani z pod punktu 4. racja ten pan burmistrz niech się w główkę puknie i niech nie kłamie że tak nie jest. Bo wszystko co tam się znajduje jest szczerą prawdą bardzo dobrze to pani opisała.

qwerty 2014-11-13 22:05:43


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble