wróć do tematów forum

żebractwo

Komentarz

07-05-2012 godz 20:17

Jak tak można aby młoda Dziewczyna chodziła od drzwi do drzwi i prosiła o 5 zł na chleb bo nie ma co dzieciom dać do jedzenia, niech mops sie tym zajmie bo szkoda takich ludzi

1.

Nikt do mnie nie pukał.

ewcia 2012-05-07 20:20:33


2.

Do mnie też nikt nie pukał. Ta osoba jest z Reszla? Może jest mało zaradna i inaczej nie potrafi i w taki sposób woła o pomoc.

ortter 2012-05-07 20:49:09


3.

niech do roboty sie wezmie a nie udaje ze nie ma to poco robila sobie te dzieci jak nie stac jaj teraz na wychowanie maz niech siedzi w domu a nie tylko opieka i opieka zawin renkawy i do pracy idz a nie na pomoc spoleczna czekasz

tgtgtgtgtg 2012-05-08 06:57:02


4.

A czy można prosić o więcej informacji ? na temat tej dziewczyny ? Mniej więcej gdzie mieszka lub jak wygląda

Andrzej 2012-05-08 06:59:31


5.

Dobrze powiedziane co do robienia dzieci,nie mysla jak je wychowaja tylko robia na okragło.Z tego co wiem to ta dziewczyna znowu jest w ciazy a nie dawno pochowała córeczke

avila 2012-05-08 13:11:51


6.

Opamiętajcie się ludzie, co za paskudny naród!!!!Ja bym chętnie pomogła tej dziewczynie gdybym wiedziała kto to. Zero współczucia. Nie każdy jest tak zaradny życiowo jak wy. Beznadziejni jesteście.

eliza 2012-05-08 16:21:51


7.

faktycznie dobry zarobek.5 zeta przemnożyć prze ilość drzwi w jednym bloku.niezła sumka.

noproblem 2012-05-08 17:55:50


8.

mi nie chodziło o obgadywanie tej dziewczyny tylko aby jej pomóc ja pomogłam ile mogłam dać, chodziło mi o to aby mops to przeczytał i pomógł tej rodzinie na pewno jest więcej takich rodzin które potrzebują pomocy.

2012-05-08 19:01:12


10.

a może jest jej tak wygodnie i wie że może liczyć na litość ludzką opierając się na dzieciach,bo to jest łatwy prosty zarobek nie ma co tu ukrywać.Dasz palec ,to całą rękę weżmie.Ja na pewno już jej nie pomogę choćby dlatego,że mnie za często nachodzi.

olaf 2012-05-09 13:58:14


11.

Do mnie też przychodziła,parę razy pożyczyłam jej pieniążki,ale gdy pożyczki stały się darowiznami,przestałam.Szkoda mi jej,ale faktycznie wiem jak jak jest w tej rodzinie i ktoś naprawdę powinien sie tym bliżej przyjrzeć.Chodzi mi tu o wszelakie Urzędy do pomocy w rodzinie.

Anita 2012-05-09 19:49:05


12.

To Łania Końskiego podobno :D

Psia Skóra 2012-05-09 23:38:12


13.

w polsce jest najwięcej żebraków na całym śwecie i to wina urzędników państwa mopsów urzędów pracy sądów itd itp....Co ciekawe że tu pisze ten co ma pracę to pisze jej by wzięła się ta kobieta za robotę? za jaką jak pracy nie ma ale ja bym zrobił tak że na bruk bym tego wywalił co tak każe i tej kobiecie i pijaków pozadrudniał Ciemny jak masa ten co ma prace i mówi że ktoś nie chce pracować po mojemu.Zresztą dodam że ja mam pracę cały czas i nie mówię innym do roboty niech się wezmą bo mam i mózg mądry

robin 2012-05-10 07:42:54


14.

W MOPSie zapomogi menelom dają ,zamiast wspomagać rodziny z dziećmi.

RESZELANKA 2012-05-10 09:21:14


15.

@robin - praca jest, ale jak się ma dwie lewe ręce, to narzekać się będzie całe życie...

no-one 2012-05-10 21:00:04


16.

I kto to mówi że w MOPSIE zapomogi dają menelom, ciekawe czy Ty nie siedzisz w tym MOPSIe skoro jesteś taka mądra , a o ile mi wiadomo to pomoc też dostają rodziny które mają dzieci A ta dziewczyna z całą rodziną korzysta z MOPSU wieć czego jeszcze chcieć ode mnie też pożyczyła kasę na wieczne nieoddanie więc taki typ człowieka szkoda dzieciaczków( kobieta ratuje się jak może)

ola 2012-05-11 09:54:12


17.

menel to taki który zaraz po odebraniu idzie sie z kolegami nachlać bo przy kasie czekają koledzy więc po co takiemu dawać Gdyby przeznaczył to naprawdę na życie to tak

jas 2012-05-11 17:27:24


18.

nie rozumiem czemu ludzie mają pretensje do niej jakby nie dawali to by nie chodziła,ale z drugiej strony jak mówi że chce dla dzieci na chleb to też kilka razy pożyczyłam,aż w końcu przestała oddawać i teraz nawet mi cześć na ulicy nie powie

avila 2012-05-11 19:56:02


19.

W Polsce są dwa mądre przysłowia : "Dobry zwyczaj nie pożyczaj" I drugie : "Umiesz liczyć -licz na siebie" Aha i jeszcze takie powiedzenie: "Ludzie mają -ludzie dadzą" Oj bo to nasza taka mała Polska ,nasza mała Ojczyzna

Andrzej 2012-05-11 22:40:20


20.

To dajcie jej za pracę,niech coś zrobi i wtedy jej dajcie np. popieli działkę,okna umyje,posprząta,wymyje pomniki na cmentarzu.Płacie za pracę,którą wykona,wtedy będzie ok.

anka 2012-05-12 08:47:24


21.

Żeby pracować musi chcieć ,ale niech swoje mieszkanie ogarnie z bałaganu bo skoro nie potrafi u siebie porządku utrzymać to jak to zrobi u kogoś ? Ja gdybym miał ją wynająć to musiałbym palcem pokazywać a póĽniej poprawiać. Takiego pracownika mi nie trzeba. Zresztą mówiąc szczerze jest w ciąży a jej KOŃ za pracę się nie garnie ale o dziwo z synkiem spaceruje oo to już postęp . Do domu jej nie wpuszczę bo własna jej siostra twierdzi że nie jednokrotnie została okradziona przez nią a mi złodziej w domu nie potrzebny. Więc sam sobie poradzę nikomu jeszcze ręce do pupy nie przyrosły. Jednym słowem mówiąc czy tak czy inaczej jest Ľle , od własnej matki nie chce pomocy bo konkubent jej zabrania i co tu dużo mówić - jak sobie pościelą tak się wyśpią -AMEN

martapawel 2012-05-12 15:43:02


22.

U BURMISTRZA BYŁA? ILE DAŁ?

reszlo 2012-05-12 16:37:00


23.

Wy wszystkich obsmarujecie, świry popiepszone!!!!

jola 2012-05-13 20:12:26


24.

a ja dalabym ale nie pieniadze do ręki tylko poszłabym kupila chleba i mleka dla dzieci i tyle

pola-negri 2012-05-13 20:58:31


25.

to idĽ i kup i wtedy daj, a nie na forum się chwalisz !!!

tszy 2012-05-14 10:21:41


26.

z pracą w Reszlu jest ciężko a jeśli jest dziecko to tez się nie opłaca bo opłacając nianie trzeba oddać pensje to nie wiem czy nie lepiej zostać z dzieckiem niż pracować i oddać dziecko na wychowanie obcej kobiecie wraz z pensja , no mozna wziasc kogos moze za 400 złoty i zastanawiac sie cały dzien o zastanie sie po powrocie do domu

Myszka 2012-05-20 19:17:41


27.

powiem jedno - dla chcącego nic trudnego - wystarczy zakasać rękawki, poszukać i wziąć się do roboty - tylko gorzej jak ktoś nie ma żadnych kwalifikacji skoro siedzi na d... od X lat - tu tkwi problem - ale zawsze można pracę taką znalezć że nie będą potrzebne kwalifikacje a tylko chęci, a jeśli chęci się nie ma to niestety nikt nie pomoże... Tyle w tym temacie

xxx 2012-05-23 19:21:04


28.

Kto przyjmie ciężarną do pracy? Kto zaopiekuje się dziećmi jak "tatuś" ciągle przed kompem siedzi? i jeszcze jedno! Czy ten psychol pozwoli iść jej do pracy? W większości takich rodzin kobiety nie mają nic do powiedzenia , są nikim ,boją się odejść, czasem nie mają gdzie. Dziewczyna dostaje rozkaz "idz na żebry" i idzie . Pan karze sługa musi. A z tą pracą nie przesadzajcie!!! W naszym miasteczku ciężko jest ze znalezieniem pracy .Od x lat siedzi na d... Panie xxx ponieważ urodziła dzieci , musi je odchować , 27 msc. to ciąże nie licząc obecnej

witch 2012-06-03 23:56:29


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble