wróć do tematów forum

10-12

Komentarz

ja 08-04-2020 godz 13:25

Pomysł wart nobla gdyby nie jeden ferel mochery w sklepach koczują od otwarcia do ich zamknięcia więc te godziny to przeznaczył na zakupy dla reszty ludzi z bezwzględnym zakazem wejścia dla mocherów

1.

W Reszlu mamy po uszy moherów w bród,gdzie nie spojrzysz

Gerwato 2020-04-08 17:45:19


2.

Moim zdaniem skoro mówią że starsi są najbardziej narażeni to ok niech mają czas od 10do 12 ale w innych godzinach powinni mieć zakaz wychodzenia z domu.

Kaskamama 2020-04-08 23:08:18


3.

Słuchajcie szczególnie właściciele sklepów 10-12 to nie są godziny tylko dla seniorów oni mają w tych godzinach pierwszeństwo obsługi a debile nierozumiejac co Szumowski powiedział zrobili z tego jakiś paragraf po drugie jak policjant będzie chciał wam mandat wlepic że robisz zakupy w tych godz a nie jesteś seniorem możecie napluc im w twarz tojest tylko sugestia o tych godz nie ustawa każdy może wejść zrobić zakupy ale seniorzy maja pierwszeństwo jeśli są takowi

ja 2020-04-09 05:52:44


4.

Niestety to nie jest prawda.... Pracuje w sklepie i dzwoniliśmy do inspekcji pracy z pytaniem czy jeśli nie ma klientów 65+ to czy możemy obsługiwać młodszych to pan powidział że absolutnie. to jest czas tylko i wyłącznie dla seniorów a jak chcę to moge obsłużyc mlodszych ale jeśli ktoś mnie na tym przyłapie to płace mandat ja jako pracownik a szef nie. więc nasz szef powiedział że mamy poprostu nie obsługiwać w ciągu tych duch godzin

oburzona 2020-04-09 08:58:34


5.

Czytaj informacje ze zrozumieniem głąbie. Od 10 do 12 tylko osoby od 65 roku w zwyż. Stosuj się do tego i nie mlaskaj. apo godzinie 123 mogą robić zakupy wszyscy tj również osoby po 65, ale wtedy wchodzą na swoją odpowiedzialność .

reszelak 2020-04-09 17:46:31


6.

Czytaj informacje ze zrozumieniem głąbie. Od 10 do 12 tylko osoby od 65 roku w górę. Stosuj się do tego i nie mlaskaj, po godzinie 12 mogą robić zakupy wszyscy tj również osoby po 65, ale wtedy wchodzą na swoją odpowiedzialność .

reszelak 2020-04-09 17:49:22


Komentarz

wróć do tematów forum

Wernisaż wystawy "Digital Painting" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu

19 września 2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej „Digital Painting”. Na wystawie zaprezentowane zostały prace uczennic Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble