wróć do tematów forum

ADM

Komentarz

aadas 31-12-2009 godz 13:04

Co myslicie na temat tego urzedu i pan tam pracujacych? czy zdarzyly wam sie niemile sytuacje, jak oceniacie ich prace?

1.

Ten temat już był. Panie są miłe, życzliwe i zawsze uśmiechnięte. Pozdrawiam Panie tam pracujące. A wy już z nudów nie macie co robić

be 2009-12-31 13:54:19


2.

aadas, a ty co myślisz na temat tego "urzędu" ??? Skoro masz jakieś doświadczenia w tej sprawie to podziel się nimi, a nie ciągnij innych za język. Na forum regularnie pojawiają się takie zapytania-podpuchy: co myślicie o sklepie xxxx, co myślicie o paniach na poczcie, co myślicie o fryzjerce yyy, itd. Natomiast osoba zadająca pytanie sprytnie zachowuje swoje zdanie tylko dla siebie. Więc drodzy spryciarze, nie podpuszczajcie innych, tylko najpierw sami zajmijcie stanowisko, o ile rzeczywiście zależy wam na poważnej duskusji.

moba 2009-12-31 14:06:22


3.

Ja nic nie myślę :) i myślę że tak jest zdrowiej zarówno dla mnie jak i dla nich. Wolę pomyśleć o lecie albo wędkowaniu.

kilo 2009-12-31 15:49:18


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble