wróć do tematów forum

ALKOHOLE ŚWIATA

Komentarz

ldeosjd 15-08-2012 godz 13:16

Witam! mam na uwadzę pewną sprawę,która mnie irytuje od pewnego czasu, a mianowicie, zachowanie Pan pracujących w alkoholach, jeżeli można byłoby tak je nazwać ; ). Są opryskliwe, złośliwe wobec klientów oraz zaznaczam podrywają klientów w tak banalny wieśniacki sposób, że będac klientem tych Pan czuję się urażony. Kazdy wygląda jak wygląda i to nie jest wina tych Pan, ale jeżeli uważają sie aż tak atrakcyjne (podkreślam) to powinny zatrudnić się w innym miejscu.. co o tym myślicie, czy też macie takie odczucia ? mam nadzieje, że te panie zrobią coś z tym i zmienią postępowanie. Pozdrawiam, W.

1.

Nie rób tam zakupów. Proste.

no-one 2012-08-15 14:25:50


2.

Kiedy kilka lat temu w Reszlu otwierano ten sklep , był to sklep na poziomie : ciekawa aranżacja wnętrza ,miła obsługa, dobre zaopatrzenie .Teraz to już tylko wspomnienie ,nie wiem ,czy zmienił się właściciel ,czy obniżył loty .W każdym razie ja tam już dawno nie robię zakupów .

RESZELANKA 2012-08-15 16:16:36


3.

Mi tam się podoba. :D Ja tam sobie zawsze żartuję i całą opryskliwość odbieram jako żart. :D Zawsze się tam naśmieję jak kupuję piwko. :D A może po prostu Ci smutno, że Ciebie nie podrywają hm? :D

lol 2012-08-15 16:35:57


4.

Hehe urażona męska duma :D

kundzia :D 2012-08-15 19:00:41


5.

Ja tam zawsze chodzę do tego sklepu zawsze jest beka dziewczyny zawsze żartują a ten kto ich nie zna to nie powinien ich oceniać i wypowiadać się na ich temat.. Potraficie tylko wstawiać negatywne anonimowe komentarze.. Co dla mnie to jest śmieszne :D Pozdrawiam dziewczynki z Alkoholi Trzymajcie się i się nie dajcie;*

maniaaa 2012-08-15 19:05:27


6.

zgadzam się z opinia tego pana. dziewczyny nie nadają się do tej pracy. w którym sklepie jest taka obsługa?? ,, bierzesz coś? jak nie to spier...:)". dziewczyny uważają się za nie wiadomo jakie gwiazdy , a siano z butów im wystaje:). Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy :):)

Kamil_23 2012-08-15 20:06:50


7.

Proszę was... jakiś czas temu był także na tym forum post o tym, że obsługa w tym sklepie jest niemiła... to jak widać się zmieniło i Panie są miłe, tak jak chcieli tego ludzie. Jak coś nie pasuje to tam nie kupujcie. Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy... POZDRAWIAM PANIE! : - )

kawerakpo 2012-08-16 00:04:31


8.

Niektórzy ludzie w Reszlu są tak ograniczeni, że aż szkoda. To coś na alkohole napiszą, na polo czy biedre. Jak się nie podoba to nie róbcie zakupów w Reszlu, a najlepiej to w ogóle ich nie róbcie. Jest też możliwość zmiany miejsca zamieszkania jak się coś nie podoba :)

marcin 2012-08-16 01:42:00


9.

Najlepiej oceniać nie znając sytuacji... Dziewczyny są bardzo miłe... Czasami się nie dziwię, że w jakiś sposób coś odszczekają, ale niejednokrotnie byłem świadkiem jak 'klienci' zwracają się do dziewczyn z Alkoholi.... Może należało by najpierw zmienić swój stosunek to dziewczyn pracujących tam, albo najlepiej na chwilę postawić siebie za ladą i troszeczkę popracować....może wtedy niektóre osoby zmieniły by podejście. Ale co tam najlepiej oceniać, bo jak zwykle niektórzy ludzie muszą wzbudzać sensację na jakimś forum, bo nie mają co robić... Chyba czas spojrzeć w lusterko i zastanowić się 'jakim ja jestem człowiekiem' a nie oceniać innych. Ideałów nie ma na tym świecie.... A Wam jak się nie podoba obsługa w sklepie to tam nie chodĽcie. Trzymajcie się dziewczyny z Alkoholi :)

devil2679 2012-08-16 15:23:45


10.

też tak myślę ze nie powinny tam pracować te ich zachowanie przechodzi wszelkie granice ...tak jak by się popisywały .. a jak jakiś chłopak wejdzie to piszczą jak by niewiadomo co się działo .

Monikaa 2012-08-17 09:13:45


11.

Dziewczęta są bezczelne! I to fakt... podrywają mężczyzn, nawet gdy oni są z własnymi żonami. Piszczą i ślinią się na widok mężczyzn - "Ale ciacho"- mówią. Zachowują się skandalicznie.I te teksty: bierzesz coś? jak nie to spier... -Kamil_23 ma rację! Stoją, perfidnie ziewają i mówią "ja pier...,nie chce mi się już tu kur... stać! Zachowują się tak, jakby pracowały tam za karę! Dziewczęta, nie chcecie pracować, to dajcie pracować innym.

Kaska 2012-08-18 17:22:20


12.

Ja jakie problemy. Zazwyczaj piszą tutaj dziewczyny co są zazdrosne gdzie sprzedawczyni mrugnie lub uśmiechnie sie do mężczyzny. To jest CHORE jednym słowem. Hmm a pomyślcie czy wy tak nie mówicie jak jesteście w pracy. Jeżeli ktoś nie ma poczucia to i wszystko mu przeszkadza. Ja tam lubię te panie ale zawsze można się pośmiać a nie stać drętwo i nawet nikt się nie odezwie. Pozdrawiam Alkohole :P

<> 2012-08-22 00:12:52


13.

OJ TRZEBA PRZEKAZAĆ DZIEWCZYNOM ,ŻE PRZECIEŻ SPRZEDAJˇ WIEŃCE I TRUMNY POGRZEBOWE I POWINNY ZACHOWAĆ KAMIENNA TWARZ :(

karolek21 2012-08-22 12:39:13


14.

A ja byłem świadkiem w sobotni wieczór jak zaszedłem po piwko ,chamskiego zachowania klientów , BYKO -KUPCY wyzywają dziewczyny jak chcą ty kur... sprzedaj bez butelki ,albo su... brakuje mi 0,10gr czy w jakimś innym sklepie ktoś się tak odważy !!!! NIE bo tam pracują starsze Panie a tu młode dziewczyny ... współczuje naprawdę ale gdzie maja iść pracy w Reszlu nie ma ...ktoś napisał ,że niech dadzą prace innym PRZECIEŻ ogłoszenie wisiało z tego co wiem miesiąc i nikt się nie zgłaszał dlaczego ? bo każdy wie jak tam jest !!!!!

karolek21 2012-08-22 12:53:58


15.

ogarnijcie sie zejdzcie z nich przeciez narzekacie na wszystko dziewczyny potrafia zwrocic kulturalnie uwage a wy to tak odbieracie jakby wam krzywde robiły klienci nie widza w jaki sposob sie zachowuja ale czepiac sie ekspedientek jest ok . Narzekacie ze w innych sklepach stoja jak mruki bo sie nie usmiechaja a w Alko mozna z dziewczetami się posmiac i pogadac . Moim skromnym zdaniem sa uprzejme .. któregos dnia jedna z tych pan przejeła się moją sytuacją ..w innych sklepach nie postoisz i nie porozmawiasz z ekspedientka jak tam :-) widziałem starszy wpis i było dobrze do momentu a dlaczego bo za duzo sobie pozwoliliscie .

Kamilo 20 2012-08-22 16:58:16


16.

"od pewnego czasu" czyli od czasu gdy pojawił się ktoś nowy było OK wiem o co chodzi ;-) panie z alkoholi świata to wyjątkowe Panie ;-) z nimi pogadasz wyzalisz się i pośmiejesz wiem co mowie bo mam ponad 30 lat chodze tam codziennie więc stali klienci w moim wieku powiedzą ze ten sklep w tym mieście nie ma sobie równych w obsłudze ;-D gdy chodzę do innego sklepu tam panie tylko stoją patrzą nawet się nie uśmiechną a w tym otóż sklepie panie się uśmiechną dodadzą otuchy...naprawde nie jest tak jak piszecie ..widziałam zachowanie młodzieży w tym otóż sklepie jest skandaliczne a prosząc o spokój młodzież się oburza !!! nie przejmujcie się dziewczęta :-****

Krystyna 2012-08-23 13:06:31


17.

Kupuję tam często piwo i powiem Wam,że dziewczyny są naprawdę bardzo miłe.Sympatycznie jest jak podczas zakupów ktoś ci nawet zaśpiewa a na dodatek jest to śliczna dziewczyna.Wolny rynek i jak komuś nie pasuje to przecież alkohol jest w wielu innych sklepach.Więc nie pisz bzdur tylko jak Ci nie pasuje to zmień sklep.Ja pozdrawiam dziewczyny,które ciężko pracują a mimo to są zawsze piękne i miłe.Życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

jarek 2012-08-31 15:20:06


18.

A Ja przy okazji chciałabym przestrzec przed zakupami w pelcowiĽnie. Kasjerki nie wydają pełnej reszty a przy rozliczeniu różnicę biorą do kieszeni. Mi jednego dnia jedna z pań wydała mi za mało o 10 zł a ponieważ był wieczór to poszłam dnia następnego i okazało się, utargu było tyle co na rozliczeniu. Ponieważ wyb8ierałam gotówkę z bankomatu i dokładnie wiedziałam ile mam Mój błąd nie wchodzi tutaj w grę. Wniosek: kasjerki okradają klientów a zaoszczędzone pieniądze zabierają.

Zaje**sta 2013-01-11 13:14:35


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble