kasiak 23-04-2012 godz 13:02
Co sie dzieje z nasza kablowka,ciagle jakies zaklocenia; nie ma obrazu,brak glosu itp.Czy ARKUS juz tak obrosl w piorka ze nie zalezy mu na reszelskim kliencie?Jesli nie zmieni sie to,to bedziemy uciekac z tej sieci.Ocekuje odp od w/w na forum.
1.
Słuszne, niech odpowiedzą na forum, szczególnie, że na stronie kablówki nie ma żadnej praktycznej informacji.
Sancho 2012-04-23 19:42:44

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama