wróć do tematów forum

Alternatywy dla ARKUSA.

Komentarz

Freek! 04-09-2010 godz 14:17

Czy ktoś może orientuje się jakie są alternatywy dostępu do internetu i telewizji (także w HD) poza właściwie monopolistą ARKUSEM? Wiem, że TP oferuje usługę Livebox TP z internetem dsl i telewizją Cyfrową, ale ceny nie są wcale atrakcyjne. Czy ktoś ma w reszlu internet od innego dostawcy niż ci dwaj?

1.

możesz sobie wykupić neta z sieci komórkowej.

IQ 2010-09-04 15:20:49


2.

człowieku rozumny. Marzy się Tobie telewizja HD? zapomnij.. jak narazie w Polsce to jest mało dostępne, oczywiście za odpowiednią kasę. Zapwne chciałbyś za 1zł otrzymać wszystko co najlepsze?hm? technologia kosztuje a internet innych operatorów? no cóż, nie narzekałbym na obecnych operatorów u "innych" jest nie lepiej lub znacznie gorzej...

toe 2010-09-04 18:17:37


3.

IQ dzięki za informację ale wolę już mieć stałe łącze. :) Spokojnie, toe, nie uważam że można dostać wszystko co najlepsze za 1zł. Jestem gotów zapłacić odpowiednie pieniądze za taki "luksus", chcę się tylko rozeznać w ofercie. W większych miastach jest inaczej i o tym wiem. Są tacy dostawcy jak multimedia w Olsztynie, UPC na terenie Trójmiasta i internet 12mB w pakiecie z telewizją z 5 kanałami w HD kosztuje mniej niż ja teraz płacę za... no już nie chcę mi się pisać za co. na naszym terenie jest trochę gorzej. W każdym razie zadałem konkretne pytanie o alternatywy dla Arkusa a już zarzuca mi się narzekanie zamiast udzielić konkretnej odpowiedzi. Pozdrawiam!

Freek! 2010-09-05 23:20:51


4.

Norma tutaj, nie przejmuj się. Sprawdzałem niedawno na stronach operatorów, sieci komórkowe mają teraz internet domowy w ofercie, ale nie porównywałem tego do Arkusa czy TP. Innej możliwości w mieście chyba nie ma, bezprzewodowy internet chodzi słabo póki co. pzdr

solid_strikes_again 2010-09-06 14:46:29


5.

nikt, Tobie niczego nie zarzuca, zadałeś pytanie o ofertę w naszym regionie, co kogo i co komu, co kto ma w Olsztynie czy też na terenie Trójmiasta..to się nic nie ma do "naszej" regionalnej tv.. a żeby to mieć, jak nazwałeś alternatywę trzeba tam poprostu być :) także wybór jest dość oczywisty :) pozdrawiam

toe 2010-09-06 16:54:41


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble