wróć do tematów forum

Apteka Zamkowa

Komentarz

Lepek 14-11-2017 godz 15:58

Co sadzicie o aptece zamkowej? A raczej o pracujących tam farmaceutkach?

Reklama

1.

a co Ciebie interesuje - obywatelu.. zasięgasz języka ? Czy masz Go zamiar strzępić na tym forum...?

o 2017-11-14 16:40:09

2.

Konkurencja postanowiła sprawdzić opinię publiczną!

ewela81 2017-11-14 17:27:38

3.

Głupie pytanie.A co tu sądzić?idę z recepta i kupuje co trzeba.A jak nie umiem dokonać wyboru to pracownicy apteki zawsze doradzą.nie muszę lubić tych pań ani one mnie.Ale póki co jestem zadowolona z tego jak mi sprzedają produkty apteki

Wieslawa 2017-11-14 21:34:43

4.

co sądze o aptece pytasz ? idz i kup sobie lek na swoją głupote i pytanie

kapusya 2017-11-15 05:35:54

5.

A ja jestem niezadowolony. Panie są niemile, opryskliwe i nie znają się na lekach. Nie potrafią doradzić,ceny są pomylone idę po krem dla dziecka który kosztuje 8zl przy kasie place 11... Jestem bardzo na nie i napewno nie pójdę do tej apteki

Olaf 2017-11-18 12:35:59

6.

Co tu sądzic. Oczekuje się wiedzy od osób pracujących w aptece a owe panie jej nie posiadają. Zatrudnili nowa to zupełnie wiedza na poziomie dna oceanu. Pytam się o coś na katar ale nie w sprayu to ą i ę. Przyszło co do czego to dała mti syrop który sama zasugerowałam. O rudej nie wspomnę...

Nowamel 2017-11-20 21:01:55

7.

Ja nie oceniam kompetencji pań pracujących w tej aptece tylko biorę pod uwagę to,że robiąc zakupy w innej aptece w mieście traciłam ok 70 zł na lekach ,które kupuję co miesiąc.A jeśli chodzi o personel to n ie mam zastrzeżeń .Żadna z pań nie była dla mnie nie miła.Pozdrawiam

Karolina71 2017-11-21 13:26:49

8.

Zastrzeżenia mam do Pani która ubiera się jak na imprezę,chyba nazywa się Monika. Ogółem ceny leków są o wiele niższe niż w pozostałych aptekach. Personel? Da się znieść.

Ikna 2017-11-21 18:43:41

9.

Co wy się czepiacie? A panie w innych aptekach Wam odpowiadają? Do kazdej mozna sie przyczepić.. Jestesmy tylko ludzmi kazdy ma prawo do gorszego dnia. Ja zazwyczaj wychodze zadowolona z tej nowej apteki, panie wydaja mi się raczej mile i chetnie doradzają.a kilkanaście złotych zostaje zawsze w kieszeni bo większosć leków mają taniej niż w pozostałych dwóch aptekach i do Kętrzyna nie trzeba jeździć.

benka 2017-11-21 23:30:03

10.

oceniajcie wszystkie sklepowe w reszlu jak nie macie zajęcia

makar 2017-11-22 05:03:14

11.

Podam krótki przykład Bisocard 5 Apteka Zamkowa 16 zł. W innych aptekach po 30. I co tu jeszcze pisać ? Personel podobny jak w innych, ale cena robi różnicę.

Marek 2017-11-22 12:06:37

12.

To absurd, jacy ludzie potrafią być podli po prostu brak słów , podsumowując Ci co tak żle piszą maja tak puste i nudne życie że są zmuszeni interesować sie innymi .Ja osobiście jestem zadowolona że jest tańsza apteka i pozdrawiam miłe panie :)

eleonora 2017-11-22 13:19:49

13.

Pełen profesjonalizm ceny bardzo konkurencyjne duzo taniej jak np Pod starym or£em bardzo mila obsługa

Klient 2017-11-22 16:10:08

14.

Panie miłe a co do Pani co się czepia P Moniki to chyba troszkę zazdrości figury wyglądu niech się P inka wezmie za siebie a nie czepia się ładnej dziewczyny i mądrej

2017-11-24 15:08:35

15.

no ładna tym bardziej madra to ona nie jest... lecz figure ma za to swietna

Mala 2017-11-24 17:05:38

16.

czemu tu na forum piszą tylko same pokraki i nieudacznicy ?

kratka 2017-11-24 18:16:41

17.

Mądra ładna a te co piszą tak zle o P Monice to chyba naprawdę sfrustrowane babki.Miłe kobietki fajna obsługa i apteka też

2017-11-25 09:33:56

18.

Apteka jest tańsza ale tylko jedna Pani farmaceutyka posiada dużą wiedzę na temat leków potrafi odczytać każdą receptę bezbłędnie i doradzi Zawsze miła serdeczna leki kupione zapanuje w reklamoweczki firmowe a ta przesympatyczna Panią jest Ania B. Bo te pozostałe panie Pani B.G. i Pani M to nie znają się na lekach mają problemy z o dczytaniem receptur często myla a o jednorazowej reklamowej to trzeba się upomnieć pomimo ze widzą że jest większa ilość leków A często miny mają jakby pracowały za kare

Monika 2017-11-26 05:24:27

19.

do moniki powyżej....jestes gruba i masz krzywe nogi matka cie chorą urodziła i latasz po aptekach teraz ,brzydka jak skunks

kapusya 2017-11-26 08:54:01

20.

Kapusya za to w Tobie brak jakiejkolwiek kultury,powinnaś się wstydzić że masz tak niski poziom elokwencji. Zgadzam się z Panią Moniką ! B.G jest opryskliwa i niemila,nie dziwne że ja spod orla wyrzucili...nie bez powodu tam nie pracuje. Jeśli chodzi chodzi o panią M. to z tego co slyszalam to ona nie ma żadnych kwalifikacji

Andzia 2017-11-29 10:40:10

21.

Ludzie czy w Reszty nie ma już nic do roboty,tylko interesujące się cudzym życiem?! Jak nie o Pani M.K to o młodej dziewczynie z zazdrość i piszecie. Jak nie o tym to o Pani M z Apteki. Kiedyś było pisane o pracownicach z Alkoholi Świata. Spójrzcie w swoje gniazdo ile u Was jest Patologii oszustw kure...stwa...itd. Nie macie swojego życia to dajcie żyć innym.

Marika 2017-11-29 19:27:10

22.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:16

23.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:22

24.

IwS. 2017-11-30 11:19:24

25.

IwS. 2017-11-30 11:19:31

26.

IwS. 2017-11-30 11:19:45

27.

IwS. 2017-11-30 11:19:50

28.

Zgadzam się z Panią Andzia to co napisała jest szczera prawda że Pani w aptece Zamkowa chodzi o Panią B.G jest niemiła opryskliwa. W poprzedniej aptece Pod Orłem również taka była Ale co sie dziwić w rodzinnym domu nie miała na kim się wzorować Ale trzeba się liczyć z tym ,że jak się pracuje w śród ludzi trzeba być miłym i kulturalnym a swoje frustracje zostawić w domu Życzę paniom wszystkiego dobrego i więcej usmiechu

zofia 2017-12-01 09:54:31

29.

Nie znam tej pani osobiście ale zawsze jest miła nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją aby ta pani źle się zwracała do klientów. Więc nie wiem o co chodzi

2017-12-01 18:22:19

30.

Zgadzam się z Tobą MARIKA. Ludzie w Reszlu nie mają swojego życia i tylko życiem innych żyją i oby komuś dowalić - zazdrość dosłownie o wszystko - o figurę, strój, pracę.. A ocenianie rodzinnego życia innych to już w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu - bez komentarza. Ja nigdy nie spotkałam się z niemiłą obsługą, a jeśli chodzi o młode Panie to z tego co zauważyłam często mają wątpliwości i wtedy pytają o radę Panią B.G. Ona zawsze służy radą dla pacjenta, gdy jest potrzeba i rzetelnie sprawdza leki, które podaje - a miałam już w innej aptece wydany antybiotyk w innej dawce niż był na recepcie.. Doceniam więc kompetencje i poczucie odpowiedzialności. Atmosfera w aptece przyjemna, co przekłada się na obsługę. Ceny konkurencyjne - jak napisał Marek.

ula 2017-12-02 01:54:42

31.

Reszel dziura zabita dechami nic innego ludzie tu nie potrafią tylko anonimowo kogoś opisać. Brak odwagi do rozmowy w cztery oczy. Jeżeli mam do kogoś problem idę i mówię to prosto w oczy a nie anonimowo opisuje WSTYD co do apteki jestem zadowolona i każda z tych Pań jest miła i pomocna ludzie zejdźcie na ziemię i zajmijcie się swoim życiem a nie oczernianie kogoś z czystej zazdrości.pozdrawiam

Kasia 2017-12-02 11:20:50

32.

Niestety Reszel słynie z anonimowego oczerniania ludzi. Nikt nie powie komuś czegoś prosto w oczy tylko za plecami obrabiaja tyłek. Z czystej zazdrośći zawiści i podłości ludzkiej,która nie zna granic.

nik 2017-12-02 13:13:58

33.

Masz rację Nick. Z zawiści ludziom przeszkadza wszystko - że za gruby, za chudy, za ładny, za brzydki, za młody, za stary, a ta sepleni, a tamten za wolno mówi, albo nieodpowiednio się ubiera.. Każdy powód jest dobry, by kogoś bezpodstawnie oczerniać.. Jak nie Panie z Polo to z Pelcowizny, jak nie z Alkoholi to z Apteki - zacznijcie od siebie, a potem oceniajcie innych, bo widać poziom krytykujących - zwłaszcza po ich stylistyce wypowiedzi i błędach w pisowni.

Stefan 2017-12-02 13:55:48

34.

To która apteka najlepsza???????????????????????????????????????????????hahahahahahah

baba 2017-12-07 16:11:27

35.

Masz rację Nick. Z zawiści ludziom przeszkadza wszystko - że za gruby, za chudy, za ładny, za brzydki, za młody, za stary, a ta sepleni, a tamten za wolno mówi, albo nieodpowiednio się ubiera.. Każdy powód jest dobry, by kogoś bezpodstawnie oczerniać.. Jak nie Panie z Polo to z Pelcowizny, jak nie z Alkoholi to z Apteki - zacznijcie od siebie, a potem oceniajcie innych, bo widać poziom krytykujących - zwłaszcza po ich stylistyce wypowiedzi i błędach w pisowni.

Stefan 2017-12-09 13:11:58

36.

lubimy apetyczne leki i panie lubimy apetyczne....

donkeyrhubarb 2017-12-21 14:40:07

37.

Dajcie spokój tym Paniom! !!!!nikt nikogo nie zmusza do chodzenia tam!Sama się spotkałam się z tym, że pewna Pani powiedziała, że w Kętrzynie jest taniej. .....to po co tam idzie!Niech jedzie do ketrzyna! !!!!!

2018-01-05 23:46:13

38.

Dajcie spokój tym Paniom! !!!!nikt nikogo nie zmusza do chodzenia tam!Sama się spotkałam się z tym, że pewna Pani powiedziała, że w Kętrzynie jest taniej. .....to po co tam idzie!Niech jedzie do ketrzyna! !!!!!

2018-01-05 23:46:23

Komentarz

wróć do tematów forum

Wyniki Wyborów samorządowych 2018

• Burmistrz - Marek Janiszewski (62,9%)

Rada Miejska

1. Joanna Zakrzewska
  2. Marzena Jaworowska
  3. Andrzej Adamiak
  4. Beata Subocz
  5. Beata Kilanowska
  6. Eugeniusz Żukowski
  7. Grzegorz Jaruga
  8. Monika Łomżyńska
  9. Tomasz Maksymiuk
  10. Roman Bieńkowski
  11. Andrzej Pikulski
  12. Ewa Sadowska
  13. Szymon Gałka
  14. Adam Macełko
  15. Dariusz Jabłoński

Młodzi reporterzy z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Reszlu

Stało się, spełniło się jedno z naszych marzeń. Pod koniec ubiegłego roku szkolnego wpadliśmy na pomysł założenia i redagowania w naszej szkole gazetki.

wiecej...

Reklama