wróć do tematów forum

Apteka Zamkowa

Komentarz

Lepek 14-11-2017 godz 15:58

Co sadzicie o aptece zamkowej? A raczej o pracujących tam farmaceutkach?

1.

a co Ciebie interesuje - obywatelu.. zasięgasz języka ? Czy masz Go zamiar strzępić na tym forum...?

o 2017-11-14 16:40:09


2.

Konkurencja postanowiła sprawdzić opinię publiczną!

ewela81 2017-11-14 17:27:38


3.

Głupie pytanie.A co tu sądzić?idę z recepta i kupuje co trzeba.A jak nie umiem dokonać wyboru to pracownicy apteki zawsze doradzą.nie muszę lubić tych pań ani one mnie.Ale póki co jestem zadowolona z tego jak mi sprzedają produkty apteki

Wieslawa 2017-11-14 21:34:43


4.

co sądze o aptece pytasz ? idz i kup sobie lek na swoją głupote i pytanie

kapusya 2017-11-15 05:35:54


5.

A ja jestem niezadowolony. Panie są niemile, opryskliwe i nie znają się na lekach. Nie potrafią doradzić,ceny są pomylone idę po krem dla dziecka który kosztuje 8zl przy kasie place 11... Jestem bardzo na nie i napewno nie pójdę do tej apteki

Olaf 2017-11-18 12:35:59


6.

Co tu sądzic. Oczekuje się wiedzy od osób pracujących w aptece a owe panie jej nie posiadają. Zatrudnili nowa to zupełnie wiedza na poziomie dna oceanu. Pytam się o coś na katar ale nie w sprayu to ą i ę. Przyszło co do czego to dała mti syrop który sama zasugerowałam. O rudej nie wspomnę...

Nowamel 2017-11-20 21:01:55


7.

Ja nie oceniam kompetencji pań pracujących w tej aptece tylko biorę pod uwagę to,że robiąc zakupy w innej aptece w mieście traciłam ok 70 zł na lekach ,które kupuję co miesiąc.A jeśli chodzi o personel to n ie mam zastrzeżeń .Żadna z pań nie była dla mnie nie miła.Pozdrawiam

Karolina71 2017-11-21 13:26:49


8.

Zastrzeżenia mam do Pani która ubiera się jak na imprezę,chyba nazywa się Monika. Ogółem ceny leków są o wiele niższe niż w pozostałych aptekach. Personel? Da się znieść.

Ikna 2017-11-21 18:43:41


9.

Co wy się czepiacie? A panie w innych aptekach Wam odpowiadają? Do kazdej mozna sie przyczepić.. Jestesmy tylko ludzmi kazdy ma prawo do gorszego dnia. Ja zazwyczaj wychodze zadowolona z tej nowej apteki, panie wydaja mi się raczej mile i chetnie doradzają.a kilkanaście złotych zostaje zawsze w kieszeni bo większosć leków mają taniej niż w pozostałych dwóch aptekach i do Kętrzyna nie trzeba jeździć.

benka 2017-11-21 23:30:03


10.

oceniajcie wszystkie sklepowe w reszlu jak nie macie zajęcia

makar 2017-11-22 05:03:14


11.

Podam krótki przykład Bisocard 5 Apteka Zamkowa 16 zł. W innych aptekach po 30. I co tu jeszcze pisać ? Personel podobny jak w innych, ale cena robi różnicę.

Marek 2017-11-22 12:06:37


12.

To absurd, jacy ludzie potrafią być podli po prostu brak słów , podsumowując Ci co tak żle piszą maja tak puste i nudne życie że są zmuszeni interesować sie innymi .Ja osobiście jestem zadowolona że jest tańsza apteka i pozdrawiam miłe panie :)

eleonora 2017-11-22 13:19:49


13.

Pełen profesjonalizm ceny bardzo konkurencyjne duzo taniej jak np Pod starym or£em bardzo mila obsługa

Klient 2017-11-22 16:10:08


14.

Panie miłe a co do Pani co się czepia P Moniki to chyba troszkę zazdrości figury wyglądu niech się P inka wezmie za siebie a nie czepia się ładnej dziewczyny i mądrej

2017-11-24 15:08:35


15.

no ładna tym bardziej madra to ona nie jest... lecz figure ma za to swietna

Mala 2017-11-24 17:05:38


16.

czemu tu na forum piszą tylko same pokraki i nieudacznicy ?

kratka 2017-11-24 18:16:41


17.

Mądra ładna a te co piszą tak zle o P Monice to chyba naprawdę sfrustrowane babki.Miłe kobietki fajna obsługa i apteka też

2017-11-25 09:33:56


18.

Apteka jest tańsza ale tylko jedna Pani farmaceutyka posiada dużą wiedzę na temat leków potrafi odczytać każdą receptę bezbłędnie i doradzi Zawsze miła serdeczna leki kupione zapanuje w reklamoweczki firmowe a ta przesympatyczna Panią jest Ania B. Bo te pozostałe panie Pani B.G. i Pani M to nie znają się na lekach mają problemy z o dczytaniem receptur często myla a o jednorazowej reklamowej to trzeba się upomnieć pomimo ze widzą że jest większa ilość leków A często miny mają jakby pracowały za kare

Monika 2017-11-26 05:24:27


19.

do moniki powyżej....jestes gruba i masz krzywe nogi matka cie chorą urodziła i latasz po aptekach teraz ,brzydka jak skunks

kapusya 2017-11-26 08:54:01


20.

Kapusya za to w Tobie brak jakiejkolwiek kultury,powinnaś się wstydzić że masz tak niski poziom elokwencji. Zgadzam się z Panią Moniką ! B.G jest opryskliwa i niemila,nie dziwne że ja spod orla wyrzucili...nie bez powodu tam nie pracuje. Jeśli chodzi chodzi o panią M. to z tego co slyszalam to ona nie ma żadnych kwalifikacji

Andzia 2017-11-29 10:40:10


21.

Ludzie czy w Reszty nie ma już nic do roboty,tylko interesujące się cudzym życiem?! Jak nie o Pani M.K to o młodej dziewczynie z zazdrość i piszecie. Jak nie o tym to o Pani M z Apteki. Kiedyś było pisane o pracownicach z Alkoholi Świata. Spójrzcie w swoje gniazdo ile u Was jest Patologii oszustw kure...stwa...itd. Nie macie swojego życia to dajcie żyć innym.

Marika 2017-11-29 19:27:10


22.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:16


23.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:22


24.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:24


25.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:31


26.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:45


27.

Haha,śmiać mi się z was chce,jak zwykle burza na forum. No Panie jako farmaceutki bardzo się wyróżniają "sposobem bycia",jedne mają zbyt luźną atmosferę a drugie za to spięte,ani pożartować ani nic. Ogółem idę do apteki kupić leki i to jest priorytetem,więc Panie nawet trochę mnie nie interesują

IwS. 2017-11-30 11:19:50


28.

Zgadzam się z Panią Andzia to co napisała jest szczera prawda że Pani w aptece Zamkowa chodzi o Panią B.G jest niemiła opryskliwa. W poprzedniej aptece Pod Orłem również taka była Ale co sie dziwić w rodzinnym domu nie miała na kim się wzorować Ale trzeba się liczyć z tym ,że jak się pracuje w śród ludzi trzeba być miłym i kulturalnym a swoje frustracje zostawić w domu Życzę paniom wszystkiego dobrego i więcej usmiechu

zofia 2017-12-01 09:54:31


29.

Nie znam tej pani osobiście ale zawsze jest miła nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją aby ta pani źle się zwracała do klientów. Więc nie wiem o co chodzi

2017-12-01 18:22:19


30.

Zgadzam się z Tobą MARIKA. Ludzie w Reszlu nie mają swojego życia i tylko życiem innych żyją i oby komuś dowalić - zazdrość dosłownie o wszystko - o figurę, strój, pracę.. A ocenianie rodzinnego życia innych to już w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu - bez komentarza. Ja nigdy nie spotkałam się z niemiłą obsługą, a jeśli chodzi o młode Panie to z tego co zauważyłam często mają wątpliwości i wtedy pytają o radę Panią B.G. Ona zawsze służy radą dla pacjenta, gdy jest potrzeba i rzetelnie sprawdza leki, które podaje - a miałam już w innej aptece wydany antybiotyk w innej dawce niż był na recepcie.. Doceniam więc kompetencje i poczucie odpowiedzialności. Atmosfera w aptece przyjemna, co przekłada się na obsługę. Ceny konkurencyjne - jak napisał Marek.

ula 2017-12-02 01:54:42


31.

Reszel dziura zabita dechami nic innego ludzie tu nie potrafią tylko anonimowo kogoś opisać. Brak odwagi do rozmowy w cztery oczy. Jeżeli mam do kogoś problem idę i mówię to prosto w oczy a nie anonimowo opisuje WSTYD co do apteki jestem zadowolona i każda z tych Pań jest miła i pomocna ludzie zejdźcie na ziemię i zajmijcie się swoim życiem a nie oczernianie kogoś z czystej zazdrości.pozdrawiam

Kasia 2017-12-02 11:20:50


32.

Niestety Reszel słynie z anonimowego oczerniania ludzi. Nikt nie powie komuś czegoś prosto w oczy tylko za plecami obrabiaja tyłek. Z czystej zazdrośći zawiści i podłości ludzkiej,która nie zna granic.

nik 2017-12-02 13:13:58


33.

Masz rację Nick. Z zawiści ludziom przeszkadza wszystko - że za gruby, za chudy, za ładny, za brzydki, za młody, za stary, a ta sepleni, a tamten za wolno mówi, albo nieodpowiednio się ubiera.. Każdy powód jest dobry, by kogoś bezpodstawnie oczerniać.. Jak nie Panie z Polo to z Pelcowizny, jak nie z Alkoholi to z Apteki - zacznijcie od siebie, a potem oceniajcie innych, bo widać poziom krytykujących - zwłaszcza po ich stylistyce wypowiedzi i błędach w pisowni.

Stefan 2017-12-02 13:55:48


34.

To która apteka najlepsza???????????????????????????????????????????????hahahahahahah

baba 2017-12-07 16:11:27


35.

Masz rację Nick. Z zawiści ludziom przeszkadza wszystko - że za gruby, za chudy, za ładny, za brzydki, za młody, za stary, a ta sepleni, a tamten za wolno mówi, albo nieodpowiednio się ubiera.. Każdy powód jest dobry, by kogoś bezpodstawnie oczerniać.. Jak nie Panie z Polo to z Pelcowizny, jak nie z Alkoholi to z Apteki - zacznijcie od siebie, a potem oceniajcie innych, bo widać poziom krytykujących - zwłaszcza po ich stylistyce wypowiedzi i błędach w pisowni.

Stefan 2017-12-09 13:11:58


36.

lubimy apetyczne leki i panie lubimy apetyczne....

donkeyrhubarb 2017-12-21 14:40:07


37.

Dajcie spokój tym Paniom! !!!!nikt nikogo nie zmusza do chodzenia tam!Sama się spotkałam się z tym, że pewna Pani powiedziała, że w Kętrzynie jest taniej. .....to po co tam idzie!Niech jedzie do ketrzyna! !!!!!

2018-01-05 23:46:13


38.

Dajcie spokój tym Paniom! !!!!nikt nikogo nie zmusza do chodzenia tam!Sama się spotkałam się z tym, że pewna Pani powiedziała, że w Kętrzynie jest taniej. .....to po co tam idzie!Niech jedzie do ketrzyna! !!!!!

2018-01-05 23:46:23


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble