wróć do tematów forum

Arkus Tv ciąg dalszy

Komentarz

pyulukinakticet 15-11-2011 godz 18:56

Witam. Chodzi konkretnie o dwa programy: TVN Meteo, oraz Polsat 2. TVN Meteo bodajże od 2 czy 3 miesięcy ma Ľle ustawioną rozdzielczość. (Często nie widać niektórych temperatur w czasie Prognozy), a od kilku dni taki sam problem jest z Polsatem 2. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie te "usterki" zostaną naprawione : ) Pozdrawiam.

1.

Właśnie; poprawcie

nids 2011-11-18 20:27:05


2.

Dokładnie, tak samo jest z kanałami Teletoon + i minimini + niech ktoś coś zrobi z tą rozdzielczością.

karygodnydesantyczny 2011-11-20 14:00:33


3.

Kanały nadawane w cyfrowej jakości przez TVArkus, a odbierane na telewizorze LCD, Plasma - dopiero można mówić o komforcie ogladania! Wszytkie proporcje są takie jak trzeba, bo kanały nadawane cyfrowo są w większości w proporcji 16:9 (analogowo 4:3).Nie ma co liczyć na poprawę jakości tych analogowych. Kanały w HD (jest ich 8), to już bajka. Już nie oglądam tych w analogu, bo szkoda nerwów i oczu. Jak będziecie zmieniać telewizory, to patrzcie, czy mają głowicę DVB-C, bo inaczej lipa z oglądania w naszej kablówce. Od cyfrowej jakości nie ma odwrotu. Pozdrawiam i polecam przełączyć się w kablówce na cyfrowe ogladanie, abonament ten sam.

Janusz 2011-11-20 20:30:18


4.

a jakie sa kanaly w cyfrowce i ile???

klusak 2011-11-21 15:09:03


5.

Cyfrowych jest obecnie 38 kanałów,w tym w jakości HD nadawanych jest 8. Kanały w HD to: TVP HD,TVN HD, Animal Planet, Discovery, nFilmHD, nFilmHD2, nSport HD i MGM HD. Pozostałe cyfrowe są z grupy TVP, TVN, Polsat i wiele innych. Dużo kanałów pokrywa się z tymi nadawanymi w analogu. Pozdrawiam i polecam

Janusz 2011-11-21 22:21:20


6.

Jak odbierać kanały HD z TV Arkus ? Na ich stronie są szczątkowe info, mój LED ich nie wyszukuje ...

kopytko 2013-04-19 23:54:24


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble