wróć do tematów forum

BLUES-FOLK MEETING ZAMEK RESZEL 2011

Komentarz

Organizatorzy 06-05-2011 godz 10:26

W TYM ROKU WIELE NIESPODZIANEK - REZERWUJCIE TERMIN !! 22-23.VII.2011 Gwiazdy, ktore potwierdziły już swoją obecność: 22.VII EASY RIDER CREE z Sebastianem Riedlem Więcej informacji już niebawem. Serdecznie zapraszamy

1.

Super ten Riedel,to syn Ryśka.To może być fajny koncert.Brawo dla organziatorów.

sanczo 2011-05-07 21:36:11


2.

22. VII - CREE oraz EASY RIDER, 23.VII - KRZAK oraz..... dowiecie sie niebawem

Organizatorzy 2011-05-07 22:31:12


3.

Panie i Panowie - 23.VII zaraz po koncercie grupy KRZAK - JEDYNA W SWOIM RODZAJU-PANI MARTYNA JAKUBOWICZ !!!

Organizatorzy 2011-05-11 07:35:49


4.

Brawo Kamil ! Wszystkich wykonawców bardzo lubię,najbardziej cieszę się jednak z koncertu Martyny Jakubowicz/masz zupełną rację,że jest "jedyna w swoim rodzaju",prawdziwa Dama polskiego bluesa...Pozdrawiam i dzięki za pracę przy organizacji tej wspaniałej uczty z tak zacnymi wykonawcami.

patriot 2011-05-11 11:07:41


5.

Dziekuje bardzo, ale ja tu sam nie dzialam, a na gratulacje przyjdzie jeszcze czas - po festiwalu - mam nadzieje , ze wszyscy bedziecie Panstwo zadowoleni i mam tez nadzieje, ze nasze piekne miasto odwiedzi duzo turystow z tej okazji !!! Taka jest idea tej akcji - muzyka, festiwal oczywiscie, ale ma to zachecac do przyjazdu do Reszla!!! :) Niestety pojemnosc dziedzinca zamkowego jest taka jaka jest i prosze pamietac, ze ilosc miejsc bedzie ograniczona iloscia biletow na festiwal.

Organizatorzy 2011-05-11 12:08:44


6.

Wielka szkoda,że nie będzie koncertów na Rynku.Orlik nie jest dobrym miejscem. Prawdziwy klimat mają właśnie ryneczki, a w Reszlu mamy wprost cudny.Dlaczego to co bardzo dobre niszczymy.Doceńmy w końcu to co mamy.Proszę słuchać tych co mają o tym pojęcie, a nie tych co nie mają żadnego.Jako reszelance zależy mi na klimacie tego miasta,ale wladze są innego widać zdania i bardzo Ľle.Proszę przemyśleć.Szkoda tych imprez.

anka 2011-05-12 07:50:33


7.

Anka, ale to chyba nie do nas z tym problem, aczkolwiek popieram Cie bardzo. idea byla taka aby festiwal odbywal sie rownoczesnie na Rynku i dziedzincu zamkowym. Nie dostalismy niestety na to zgody. Na rynku mialy odbywac sie koncerty darmowe mlodych zespolow polaczone z konkursem, a w zamku koncerty gwiazd. Niestety nie udalo sie, ale moze w przyszlym roku...kto wie... ;)

Organizatorzy 2011-05-12 09:41:12


8.

Wiem,że nie do WAS,ale boli,że ludzie oświeceni,nie czuja w tym wszystkim życiowego bluesa.To są błędy,których nie powinno być.Mając tak wspaniałych ludzi od kultury w Reszlu wykonuje się takie złe decyzje.Może warto ich zapytać co o tym sądzą.Kto pyta nie błądzi.

anka 2011-05-12 17:25:41


9.

Anka, sama wiesz i ja wiem, ze ta polemika nic nie da. To ludzie wybrani w demokratycznych , wolnych wyborach i w mysl tego reprezentuja wiekszosc. Cieszmy sie tym co mamy, cieszmy sie z pieknego Reszla. Trzeba tez pamietac, ze na pewne sprawy niestety nie mamy wplywu i miec nie bedziemy. Nie znam uzasadnienia wycofania imprez z rynku i dlatego nie bede sie wypowiadal na temat osob decyzyjnych. Jedno jest pewne, ze szkoda tej "ucieczki" z rynku. Poza tym cale spoleczenstwo ma wolna inicjatywe i tak naprawde czy to sportowo, muzycznie czy plastycznie - kazdy z nas moze cos zorganizowac. Najbardziej boli bycie ignorantem.

Organizatorzy 2011-05-12 17:40:54


10.

Dodam jeszcze tyle: EASY RIDER, CREE, KRZAK, MARTYNA JAKUBOWICZ - ciezko bylo z wolnymi terminami nie wspominajac o kosztach, ale wystarczylo pare slow o naszym pieknym Reszlu, jego klimacie i atmosferze + kilka zdjec z ubieglorocznego festiwalu. Cieszmy sie!!! Dojdzie do tego promocja miasta w ogolnopolskich mediach, internecie - same plusy!!! pozdrawiam i zapraszam z calego serca. To bedzie piekne wydarzenie!!

Organizatorzy 2011-05-12 17:46:29


11.

Fajnie ,że Reszel ma kilka osób pozytywnie zakręcownych w innym przypadku takiej imprezy jak i innych by nie było.Dziwi mnie tylko fakt ignorancji nas jako mieszkańcow.Komu mogą przeszkadzać takie imprezy.Bez przesady.Trochę wyrozumiałości, a jak nie to też jak scenę,niech się przeniosą na obrzeża miasta.

anka 2011-05-12 20:19:40


12.

Wielki plus dla Was za organizację i wysiłek jaki trzeba w to włożyć, ale jeszcze większy minus dla włodarzy za głupotę, jaką jest wycofanie imprez z rynku. Zamiast oferować turystom jak najwięcej, by zostawili u nas jak najwięcej kasy, tu chyba w ogóle się o nich nie myśli... Szkoda...

4String 2011-05-12 20:57:40


13.

OK. Umowmy sie, ze to byl ostatni post krytykujacy czy narzekający :) Naprawde nie ma najmniejszego sensu. Prawie 14 lat nie mieszkam w Reszlu. Niestety malo kto docenia walory tej spolecznosci, miejsca, klimatu i mozliwosc dopoki tego nie straci. Wiem tez, ze czasami jest lepiej, latwiej , przyjemniej, a czasami ciezko, a wrecz tragicznie. I jeszcze raz powtorze nie znam oficjalnego stanowiska Wladz miejskich w sprawie przeniesienia imprez z rynku, nie krytykuje, ale takze nie popieram tej decyzji. Spokojnie, bez negatywnych emocji - idzie lato, optymizmu troche :)

Organizatorzy 2011-05-12 21:14:37


14.

Emocje muszą być,bo są wtedy konstruktywne.Może ktoś przemyśli,że podjął niewłaściwą decyzję.Zawsze można to zmienić,aby było lepiej.Ja również czekam na lato.Liczę na bluesowy klimat.

anka 2011-05-13 15:35:01


15.

Macie swoich radnych - wystarczy zapytać co stało za decyzją, albo wybrać się na posiedzenie Rady (jest otwarte) czy do Burmistrza. Póki co mamy biadolenie i zarzuty. Kamil - duży plus dla bluesowej ekipy za zapał. Nie zapomnijcie o plakatach i małym szumie w lokalnych mediach i będzie dobrze!

kilo 2011-05-14 14:35:08


16.

Wszystkich zainteresowanych bardzo prosze o rezerwacje biletow. Prosze wysylac maile na kamil@blues.reszel.pl pozdrawiam

Organizatorzy 2011-06-21 09:44:09


17.

wszystkich zainteresowanych prosze o rezerwowanie biletow. Prosze wyslac maila na ares kamil(malpa)blues kropka reszel kropka pl

Organizatorzy 2011-06-21 09:45:37


Komentarz

wróć do tematów forum

Stacje robocze z kartami graficznymi nVidia Quadro

Specjaliści z sektora architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) coraz częściej sięgają po zaawansowane technologie, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Karty graficzne nVidia Quadro odgrywają tutaj niebagatelną rolę, umożliwiając realizację skomplikowanych projektów z niezwykłą precyzją. Dzięki nim możliwe jest tworzenie szczegółowych wizualizacji architektonicznych, symulacji inżynierskich oraz animacji 3D, co znacząco przyspiesza proces projektowy i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble