wróć do tematów forum

Biedronka

Komentarz

reszelak 18-10-2016 godz 18:02

Ochrona tego sklepu traktuje klienta ,jak złodzieja.Strach robić zakupy,nigdy nie wiadomo co ochroniarz po m-cu znajdzie na monitoringu przy niedokładnym przeglądaniu.Brak profesjonalizmu .Za niesłuszne zatrzymanie,wstyd i oczernienie przy innych klientach .Powiedzenie słowa przepraszam na zapleczu.-to nie to! Wstyd ,zażenowanie przy wszystkich!.Reszel to małe miasto wszyscy myślą,że ja jestem złodziejem.

1.

A kto tam jest ochroniarzem?

kuna 2016-10-20 00:01:31


2.

"Kroją" ludzie kórych nawet byś niepodejrzewała, np. emerytowana gwiazda reszelskiego grona pedagogicznego ze swoją małżonką znaną również obsłudze CH Pelcowizna. Ja ze swojej strony nie narzekam. Często wchodzę z plecakiem, który wkładam do koszyka i nikt nigdy się nie przesapał. więc jak dla mnie ochrona profeska. Poza tym dziewczyny bardzo żwawe. Niektóre nawet nawet z p. Kierownik na czele. Pzdr.

luty 2016-10-21 08:08:41


3.

och.... mój Reszel kochany, rodzinne miasto. Pełne zazdrości, nienawiści do dobrobytu sąsiada, konspiracji i obgadywania. Wygrać tam w totka to tak jak by samemu sobie stryczek zawiesić na szyi. Wrócę tu na pewno ale tylko jak będę na tyle dojrzała aby dostosować się do innych i krakać jak one.Siedzieć na oknie od rana, podglądać dobrobyt sąsiada, chodzić do kościoła i patrzeć kto też chodzi a kto nie, a co najważniejsze, oceniać życie innych i komentować z innymi Reszelakami, bo toć ba! jestem Reszelakiem z krwi i kości, wrócę jak tylko dojrzeję żeby nim być!

pirania 2016-10-21 23:42:00


4.

przypilnować ochrone bo mi podejrzana i napewno kradnie

cebulka 2016-10-23 10:14:31


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble