wróć do tematów forum

Biedronka

Komentarz

Mieszkanka 25-01-2020 godz 17:11

Drodzy Mieszkańcy, jak tam nastroje w ostatni dzień pracy Biedronki? Zapasy na miesiąc poczynione?

1.

Jo. Tera to niwiadomo gdzie zakupy robić . Co to bedzie? Jak no Stefan traktorem nie może wjechać ino przez most bo za cinzki a mnie samej daleko palcowizna. do polo nie bedemy kupować bo mięso nie świeże i przeterminowane. Ogólnie to bida Tera bede i o . To wina PiS je bo kiedys byli czasy a tera to o. Tylko niedziela nieczynne i picset wódka plus. Ale mojej córce dały to dobrze . Ma 5 dzieci to ino ma 2000 i rodzinne i alymenty co to jej chłop nie płaci ale zyjo razem . Ino ona pracować nie musi i o . Czeba umic życie ułatwiać a nie biedrynke zamykac. A po co to te drzewa wycielista z tego rynka? Ja wam powiem dlaczego . Bo PiS tak chciał .amen

Grażyna z Robaw 2020-01-25 17:28:15


2.

Hahaha Biedrynka xD jojooo kolejki duze bedooo wszedzie , a jak tu do korsz do niedrynki jechoć jak auta ni ma bo paliwo drogie, pis obiecuje a gooowno robii ino benzyna w gore

Euzalia 2020-01-27 12:35:24


3.

Jo jo . Ja pamientom jak ten Ce PE en stol na słowiańskiej . Wszystkie my miały blisko do niego no i potem faktycznie się bliska nazywała . Tera przez to biedrynke i PiS ino śladu nie mo . A tamten jeden co to ma stacje to wodę leje bo u zienca passat nie ciągnie pod górkę . Przez te Pisy to kurstaka zamknęły i eldzka . Anulka ledwo zupie bo Tera młode to do hipermarkietów jado. A pracy nie mo. Tamta też co to ma apartamenty to się buduje . Jak by jej mało było a w kościele nie widać , nawet w niedzielę .

Jadzia 2020-01-27 19:07:53


4.

Jak zwykle jakiś cymbał chrzani głodne kawałki ,Biedrpnka to nie koniec świata a miesiąc minie szybko i taki wypierdek jak ty ukrywający się pod tym nikiem jest obślizłym i miernym typkiem.

Halina 2020-01-28 21:00:35


5.

Podobno po biedronce ma być market mrówka ktoś słyszał?

ciekawy 2020-01-29 14:34:07


6.

Ja słyszałem że ma być Lidl . Pewne źródło

Jadzia 2020-01-29 17:16:22


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble