wróć do tematów forum

Brak wody...bezpańskie psy biegające po ulicach...bezrobocie...

Komentarz

Marwel 19-04-2017 godz 23:32

...jak się czyta to forum można odnieść wrażenie że to wioska zabita dechami i skoro GUS przeprowadzając ankietę wskazuje że należałoby odebrać dla tej mieściny prawa miejskie być może należałoby tak uczynić, zapewne wkrótce tak się stanie. Kilka lat temu wyjechałem z Reszla i od tamtej pory nawet go nie odwiedzam. Bród, smród i ubóstwo...radzę też każdemu myślącemu znaleźć swoje miejsce w innym rejonie Polski i nie mówić głośno że pochodzi się z tej mieścinki.

1.

...ale jesteś BIEDĄ UMYSŁOWĄ...brak słów...jak ci się tu nie podoba to po co wchodzisz na te forum? Wiadomość z 1 kwietnia traktujesz jako prawdę objawioną...gratuluję bystrości umysłu!!!

ja 2017-04-22 20:47:38


2.

Moja bystrość umysłu pozwala mi obecnie na życie w dostatku w wielkim, pięknym mieście podczas gdy ty w dalszym ciągu klepiesz biedę w mazurskiej wiosce zarabiając miesięcznie 1500 zł ot i cała objawiona prawda. Pozdrowienia dla tych którzy opuścili ten zapomniany przez Boga padół na ziemi.

Marwel 2017-04-24 19:59:41


3.

Marzenia młodego gimbusa ,który myśli,że prowokuje.

RESZELANKA 2017-04-24 21:00:35


4.

Jak można nadać sobie nick "reszelanka" może lepiej "wiejska baba"

Dorka 2017-04-24 21:50:54


5.

Do Marwel Ale żeś rozdrażnił wiejskie pospólstwo bu ha ha ha ja również niebawem opuszczam tę wioskę i tak jak napisałeś tu zostają same niedorajdy życiowe. Poza tym ludzie tu są paskudni i mają wiejską mentalność.

2017-04-24 22:05:42


6.

Aleś się rozpisał pod różnymi nickami.

RESZELANKA 2017-04-25 14:03:13


7.

...pamiętaj CYMBALE Reszel leży na Warmii...

ja 2017-04-27 08:04:31


8.

jeżeli McDonalds i KFC są najwyższą miarą dobrobytu, kultury, wysokiego poziomu i marzeń przeciętnego Reszelanina to gratuluję. W Stanach Zjednoczonych to przecież podłe żarcie dla najuboższych, a u nas to szczyt dobrobytu. Ludzie opamiętajcie się !!!!!!

halina 2017-04-27 20:23:48


9.

Tylko że do Stanów Zjednoczonych to nam daleko..i to dużo,także akurat tego to niema co porównywać.-)

A 2017-04-27 21:01:10


10.

A niby reszel ma leżeć gdzie? Na Madagaskarze cymbale? Ponadto leżeć to możesz ty na bruku pod reszelskimi alkoholami świata. Jeśli już to "jest położony lub zlokalizowany". Ponad to a co to niby jest warmia? Dolina krzemowa? Synonim dobrobytu? Warmia czy mazury to i to jest polską B...jak nie D...C...jak nie Z

ja 2017-04-27 22:32:31


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble