wróć do tematów forum

Brud na terenie gminy Reszel

Komentarz

Przypadkowy turysta 05-07-2010 godz 16:59

To wstyd dla władz samo rzondowych w Reszlu. Żeby nie można było postawić kilku Pojemników na śmieci nad Jeziorami syf i bród Na plażach nie przyswoi turystów, na których czeka całe miasto Gmina. A mówi się tyle o ekologi i sprzątaniu świata. A łatwiej zapobiegać niż potem sprzątać i taniej.

1.

Wez Ty sie ogarnij czlowieku!!!zobacz na swoje bledy!!!!Samo Rzond oki hehehe

majhobdgdgdg 2010-07-06 18:58:59


2.

Błędy ,błędami ,ale podjęty problem jest istotny .W Reszlu zimą trudno chodzić po oblodzonych chodnikach ,latem zaś po zasyfionych plażach .Wiem ,że winę ponoszą poniekąd ludzie odpoczywający nad jeziorem ,ale gmina powinna zadbać o turystów i mieszkańców i postawić tam jakieś śmietniki i regularnie je opróżniać . W uporządkowanym otoczeniu żyje się wszak przyjemniej .

RESZELANKA 2010-07-06 21:05:02


3.

poniekąd? No proszę Cię, czy siedząc w domu też rzucasz wszystko gdzie popadnie i nie sprzątasz? Ludzie robiący śmietnik z plaż, chodników czy skwerów to norma, dlatego też mają społeczne na to przyzwolenie.

solid_strikes_again 2010-07-07 09:46:02


4.

I po klopocie.Plaża w Widrynach zostala zamknięta z powodu zaśmiecenia.

KICIA 2010-07-07 10:02:40


5.

¦mieci są nie tylko nad jeziorami ale również płyną rzeką Sajną przez park. Bywam w parku sporadycznie, ale co jestem to widzę jakąś tamę z gałęzi oraz śmieci. Ostatnio spore tamy widziałem tuż przy zabytkowym moście z którego turyści podziwiają park.

zibi1789 2010-07-07 12:11:04


6.

Ale czy ktos moze cos zrobic dla takich ludzi?Jesli ktos wyrzuca smieci na chodnik to i smietniki nie pomoga.Kolo mojego domu stoja dwa smietniki a ludzie ktorzy chodza chodnikiem wyrzucaja smieci do mojego sasiada na ogrodek.Ciezko podejsc dwa czy trzy metry i wrzucic ta puszke do kosza.Zgroza

avila 2010-07-08 10:35:08


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble