wróć do tematów forum

Brudny wekend :-(

Komentarz

anonim 04-09-2011 godz 14:53

Mieszkam w naszym ładnym mieście i obserwuję straszne zjawisko. Mianowicie w każdy wekendowy piątek i sobotę w nocy dzieją się straszne rzeczy w naszym miasteczku. Dużo młodych pijanych ludzi chodzi po mieście, krzyczy, pije alkohol, załatwia się publicznie, rozbija butelki o chodniki, śmieci i wiele wiele innych. Jest to po prostu straszne! No i przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się gdzie w tym czasie jest nasza tchórzliwa i leniwa policja?! A następnego dnia aż chciałbym się dowiedzieć gdzie są służby które posprzątają cały ten nocny burdel. Chciałem iść z dzieckiem na spacer i zaszedłem na deptak koło fontanny; aż rzygać się chce!!! Dlaczeo władze nic z tym nie robią?!

1.

popieram post wyżej,szok co młodzież wyprawia wieczorem przy fontannie!!!

danuśka 2011-09-04 15:02:23


2.

Panie Burmistrzu tyle już pisano o tych zachowaniach i nie są to pierwsze, lecz ciągłe,dlaczego Pan się za to nie weĽmie. Pana zastępca też udaje ,że nie ma sprawy. jak można pozawalać na takie dewastacje mienia.Jak można pozwalać na takie nocne zachowania.Gdzie jest Straż Miejska i Policja.Pora coś z tym zrobić.

reszelos 2011-09-04 16:15:37


3.

Ja to bym się zapytał gdzie są rodzice tych dzieci .

da 2011-09-04 16:49:00


4.

co do sprzątania, jest na forum post zbulwersowanej osoby odnośnie sprzątania w niedzielę o 5 rano służb porządkowych-och ten poranny hałas.

wiktor 2011-09-04 17:52:12


5.

Może się nie znam ale wydaje mi się, że można utrzymać czystość nie hałasując w niedzielę rano. Wystarczy chcieć.

anonim 2011-09-04 18:06:20


6.

Może się nie znam ale wydaje mi się, że można utrzymać czystość nie hałasując w niedzielę rano. Wystarczy chcieć.

anonim 2011-09-04 18:07:21


7.

Może się nie znam ale wydaje mi się, że można utrzymać czystość nie hałasując w niedzielę rano. Wystarczy chcieć.

anonim 2011-09-04 18:14:29


8.

Pewnie, że można, szkoda tylko, że mentalność taka a nie inna, naj*ebać się a to, że na drugi dzień syf to już nie interesuje. Było fajnie, bo można było sobie spokojnie wypić piwo w plenerze grzecznie siedząc i nie afiszując się z tym, ale jak zaczyna robić się taki bajzel to aż się prosi o to żeby zaczęły się mandaty.

4String 2011-09-04 23:36:16


9.

Przydałoby się w Reszlu ze dwóch czynnych mundurowych do patrolowania miasta tak jak na zachodzie.Zaczyna być niepokojącym wandalizm,buta,niszczenie mienia.Wieczorny ryk silników tych kilku znanych chłopców na motorach (oby nie było za póĽno).No i to nachalne żebractwo w biały dzień,zaczepianie turystów dokuczliwe natręctwo.Wszyscy przenieśli się do centrum miasta i jest ich już tak wielu.Pijanych, śmierdzących na każdym rogu. Żebranie w Polsce jest karalne. Art. 58 § 2 Kodeksu Wykroczeń mówi, że kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy, podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności. Policja, Straż Miejska interweniuje. Nasze miasto przestało już być ciche ,miłe i przyjazne.Zaczyna się robić brzydko i straszno.

jarek 2011-09-05 12:13:45


10.

Przydałoby się w Reszlu ze dwóch czynnych mundurowych do patrolowania miasta tak jak na zachodzie.Zaczyna być niepokojącym wandalizm,buta,niszczenie mienia,wszechobecne bezprawie na terenie miasta.Wieczorny ryk silników tych kilku znanych chłopców na motorach (oby nie było za póĽno).No i to nachalne żebractwo w biały dzień,zaczepianie turystów dokuczliwe natręctwo.Wszyscy przenieśli się do centrum miasta i jest ich już tak wielu.Pijanych, śmierdzących na każdym rogu. Żebranie w Polsce jest karalne. Art. 58 § 2 Kodeksu Wykroczeń mówi, że kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy, podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności. Policja, Straż Miejska interweniuje. Nasze miasto przestało już być ciche ,miłe i przyjazne.Zaczyna się robić brzydko i straszno.

jarek 2011-09-05 12:18:24


11.

Czego chcecie od policji ? Oni chcą tylko spokojnie pracować . U nich prawie każda prośba o interwencję spotyka się z niechęcią , a w ogóle mam wrażenie ,że oni nie lubią gdy przeszkadza im się w pracy .

RESZELANKA 2011-09-05 13:46:40


12.

W takim razie po jaką cholerę wiszą tę kamery monitoringu? Jako ozdoba? Ktoś w ogóle przegląda nagrania? Bo mam wrażenie, że wisi tam tylko atrapa, skoro menelstwo i patologia oddaje mocz na parkingu przed ratuszem...

no-one 2011-09-05 23:29:10


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble