wróć do tematów forum

Burmistrz

Komentarz

Mojra 08-12-2010 godz 20:40

Mamy nowego burmistrza wybranego przez mieszkańców w demokratycznych wyborach, a tymczasem na stronie Reszla najważniejsze są informacje o Mikołaju krążącym po mieście. Było zaprzysiężenie burmistrza i przeszło bez echa. Takie ważne wydarzenie i nie ma choćby najmniejszej wzmianki w zakładce "wiadomości" ? Niski ukłon do administratora strony - najwyższa pora nadrobić zalegości.

1.

Co ma piernik do wiatraka? Jak wspomniano wyżej - administratora strony, a nie redaktora naczelnego gazety, nawet internetowej. PS. Materiał w sprawie zaprzysiężenia jest w trakcie przygotowania do publikacji na stronie urzędu gminy a za jego treść odpowiada autor.

SpecNET 2010-12-08 20:10:14


2.

Może podnieśli od razu burmistrzowi wynagrodzenie i dlatego jakoś tak cicho było, żeby ludzie nie psioczyli ;))).

no-one 2010-12-08 20:36:52


3.

Proszę Promocja wzięła się do roboty ,wszystko już jest,a nie można było zrobić to od razu.))).

sanczo 2010-12-08 20:51:58


4.

Widocznie ADMINISTRATOR to człowiek nie tego burmistrza, od lat ciągłe bicie piany i robienie reklamy dla małych i nieistotnych spraw a pomijanie spraw ważnych i trudnych dla całej społeczności Reszla przez administratora jest po prostu nieuczciwe w stosunku do mieszkańców, ale można sadzić, że właśnie w ten sposób budował doskonały wizerunek burmistrza i reszty urzędników zarządzających miastem. Panie administratorze prosimy o bezstronność w przedstawianiu faktów i spraw dot. naszego miasta.

reszelanka 2010-12-08 21:12:18


5.

Szanowna Reszelanko! Jak wspomniałem wcześniej jestem administratorem a nie redaktorem naczelnym. Powinnaś zwrócić uwagę, kto jest autorem publikowanych materiałów - najczęściej ludzie, którzy robią coś ważnego dla innych a Twoim zdaniem są to nieistotne sprawy. Nie wiesz jaką radość sprawia np. dzieciom, młodzieży i dorosłym publikowanie informacji o ich sukcesach. Moim zdaniem to ma ogromny sens i wychowawczy i mobilizujący innych do pozytywnego działania. Od pisania o polityce są np. gazeta w sąsiednim mieście czy TVN24. Niezależnie od tego jaki Burmistrz sprawuje władzę na tej stronie Reszla będą się ukazywały artykuły o małych i dużych działaniach zarówno "ważnych i mniej ważnych ludzi" w Twoim rozumieniu. Nawiązując do ostatnich sesji Rady Miasta nie czuję się upoważniony do redagowania jakichkolwiek informacji na ten temat. Uważam, że informacje te powinny wypłynąć z Urzędu. Dzisiaj otrzymałem je i zostały one przeze mnie opublikowane. Pretensje o ew. opóĽnienie kierujmy do Ľródła. Proszę mnie nie utożsamiać z jakąkolwiek władzą, gdyż moje działania w zakresie strony internetowej od kilkunastu lat są moją osobistą inicjatywą i są niezależne od układów politycznych.

SpecNET 2010-12-08 21:37:14


6.

Nie mieszkam w Reszlu ,ale znam ludzi,którzy zostali wybrani do rady miasta i na radnych .CZARNE CHMURY NAD RESZLEM.

ela57 2010-12-09 07:38:59


7.

Do ela 57.Jakie CZARNE CHMURY.W obecnej Radzie są wybitni działacze społeczni, mający bardzo wielkie zasługi dla miasta.Wystarczy wspomnieć tu o medalistach "zasłużonych dla Warmii i Mazur".W Radzie znalazła się bardzo wybitna osoba jaką jest niewątpliwie chyba największy w historii Reszla działacz i propagator sportu obecny trener piłkarski.Do Rady weszli ludzie młodzi, energiczni, pełni zapału i chęci stworzenia samorządu z prawdziwego zdarzenia.Pracujący dla miasta i jego mieszkańców a nie dla korzyści finansowych (mile byłaby widziana obniżka diet i wszelkich apanaży jako wyraz chęci powrotu do czasów kiedy rajcowie pełnili swe funkcje społecznie dla dobra społeczności i było to zaszczytem).Myślę, że obecna Rada stworzona z ludzi światłych i prawych ma nareszcie szansę stworzyć samorząd o ideach pracy dla ludzi a nie dla siebie i własnych korzyści.Samorząd, który szybko wyprowadzi Reszel na drogę świetności i rozkwitu.Życzę powodzenia i szybkich widocznych sukcesów.

marek 2010-12-09 09:33:46


8.

Marku, a ilu jest tych młodych radnych i jakie jest kryterium wieku? Połowa radnych to "stara gwardia". Czy oni raptem zmienią swoją mentalność? Grupa nowych członków rady pewnie ma niewiele do powiedzenia przeciwko ekipie większościowej i zarządzanej przez szefa zza kulis.

Obserwator 2010-12-09 11:36:31


9.

Przepraszam z Reszla zostalo wybranych 7 -u nowych i ja stary z okregow wiejskich na 6 jest 1 -en nowy Rada liczy 15 osob a nowych jest 8 -ro Czy to nie wiekrzosc? Przy okazji 16 bm o godz 16 -ej w sali konferencyjnej UMbedzie posiedzenie Rady kazdy ma prawo wstepu Zapraszam

jkoniuszek 2010-12-09 19:29:03


10.

Jak można nie utożsamiać kogoś, kto ma podpisaną umowę z Urzędem Miasta?

olo 2010-12-09 20:02:42


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble