wróć do tematów forum

Cena gruntu

Komentarz

Bf88 11-08-2011 godz 15:25

Witam. Mam pytanie co do ceny gruntow w reszlu na 1977 r. Chodzi mi dokladnie o cene za 1 m2 dzialki budowlanej. Moze ktos przepisywal ziemie lub moze ja kupowal w tamtym roku. Oraz ile wynosi obecna cena. Z gory wielkie dzieki.

1.

nie wiem jakie ceny były 1977r. ale teraz jak na Reszel to są kosmiczne.W zbliżonych kwotach można za te same pieniądze kupić w okolocach Olsztyna czy Mrągowa...nie wiem czym to jest podyktowane.

mmmm 2011-08-11 22:14:47


2.

40-50pln. Za tyle mniej więcej sprzedawało miasto. Co do działek w podobnych cenach w Mrągowie i Olsztynie - proszę o podpowiedĽ - z chęcią coś kupię..

krowa 2011-08-12 09:09:53


3.

jesli jest pan pani zainteresowany/zainteresowana cena dzialki za np.45 zl za m2 w Marcinkowie(to juz Mrągowo)to prosze potwierdzic w kolejnym poscie a podam kontakt do zlowieka ktory wlasnie w takiej cenie sprzedaje dzialke..do negocjacji.pozdrawiam

mmmm 2011-08-16 21:34:19


Komentarz

wróć do tematów forum

Stacje robocze z kartami graficznymi nVidia Quadro

Specjaliści z sektora architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) coraz częściej sięgają po zaawansowane technologie, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Karty graficzne nVidia Quadro odgrywają tutaj niebagatelną rolę, umożliwiając realizację skomplikowanych projektów z niezwykłą precyzją. Dzięki nim możliwe jest tworzenie szczegółowych wizualizacji architektonicznych, symulacji inżynierskich oraz animacji 3D, co znacząco przyspiesza proces projektowy i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble