wróć do tematów forum

Co się dzieje z przychodnią?

Komentarz

Matka 13-02-2013 godz 18:00

Czy ktoś w końcu wyjaśni mi co się dzieje z przychodnią? Siedzi jakaś w okienku, warczy że nie ma czasu, następna tylko mi odpyskowała, a lekarz wisiał na telefonie i się śmiał do słuchawki bo gadał chyba z kolegą. A gdzie jest stara, dobra kadra? Gdzie jest p. Słomka i p. Bogdanowicz? Czy ktoś wie co się z nimi dzieje? A może zmądrzały i zniknęły z tej przychodni. Szkoda, bo zawsze pomogły jak miałam chore dziecko.

1.

Autentycznie, miłe to one nie są...

lina 2013-02-13 19:59:27


2.

A ja mam inne wrażenie. Pani Słomka może pozornie nie była szybko dostępna ale gdyby nie ona mój maż już by nie żył!!!! Nikt nie rozpoznał zawału, a ona umiała!Nawet lekarz nie wiedział o co chodzi. A ta kobieta jak mój mąż siedział na poczekalni wiedziała co mu jest!!!!!!!!!!! Więc niech nikt mi nie mówi, że nie jest dobra! Mam męża!

WojciechSłomka 2013-02-13 21:47:12


3.

wydaje mi się że siedzą tam za karę, miłe to one nie są a tyle chętnych na ich miejsce by się znalazło;)

rybka 2013-02-14 09:00:22


4.

Macie racje,ta przychodnia to jeden wielki cyrk,pani w rejestracji siedzi i dyskusje prywatne prowadzi przez tel ,podczas gdy przy okienku stoi kilka osob,jej to widocznie nie przeszkadza,a co do lekarzy to hmmmm szkoda gadac, eksperymenty robia na chorych a nie lecza. Przychodnia hmm to chyba powinno nosic troche inna nazwe...moze ktos wrescie sie wezmie za nich..

nika 2013-02-14 14:40:34


5.

Witam!Też jestem tego zdania,że panie w rejestracji są nie miłe z wielką łaską odpowiadają na pytania co do wizyty u lekarza też jest problem ja miałam gorączkę ponad 39 stopni i czekałam 2 dni bo pani w rejestracji jak zwykle mówiła nie wiem...nie miałam siły iść i siedzieć aż lekarz przyjmie ostatniego pacjenta to "może panią przyjmie"

2013-02-15 11:04:13


6.

przepisujcie się do przychodni w Korszach

o 2013-02-15 12:05:04


7.

A miało być lepiej,a jak jest każdy widzi.To paranoja,że mam planować wizytę na dwa dni do przodu,skąd mogę wiedzieć,że zachoruję za dwa dni?! Co to ma znaczyć,że nie ma miejsc?Co to,zapisy do cyrku? Chorych trzeba leczyć i Ci co brali przychodnię powinni o tym pamiętać! Jeśli sobie nie radzą to nie ma niezastąpionych! Czasem Burmistrz niech zadzwoni incognito i spróbuje się zarejestrować.... "zobaczy" na własne uszy,jak "miłe" panie tam pracują i kogo mają w poważaniu. Planuję w najbliższym czasie przepisać siebie i rodzinę do dr Sojeckiej w Korszach.Niech tak zrobi połowa mieszkańców Reszla to wtedy kolejek nie będzie ale "biznes" niektórym się skurczy.

Reszelak 2013-02-15 13:16:22


8.

Poco się tak denerwować wystarczy się rejestrować co 2 dni i nie koniecznie przychodzić na wizytę ale jak już się trafi choroba zawsze się będzie pierwszym w kolejce , najgorsze jest w tym to ze przecudowne panie w rejestracji straszne plotkary siedziałam kiedyś blisko okienka bardzo one obgadują ludzi nie ładnie,ale o swojej córce to już chyba zapomniała i swoim mezu alkocholiku

SZARAWILCZYCA 2013-02-15 15:43:04


9.

Potwierdzam, rejestratorki są aroganckie, nigdy nic nie wiedzą, pacjentów traktują jak uprzykrzone muchy, po prostu tragedia. Na ploteczki mają za to dużo czasu, także przez służbowy telefon.

maja 2013-02-15 18:13:09


10.

Ja teraz zrobię inaczej ,nagram plotkujące panią na tzw ukryta kamerkę ,i przekaże się to np do tvn24 jak się rejestruje pacjentów ,telewizja tylko czeka na takie sensacje wiec do pan z rejestracji miecie się na baczności bo nie znacie dnia ani godziny hehe pozdrawiam

UKRYTA KAMERA 2013-02-15 18:47:02


11.

Czy masz problem z ......głową.Bo to do innej przychodni trzeba sie zarejestrować do psychiatry?

erka 2013-02-15 19:23:46


12.

SZARAWILCZYCO ,zamiast słuchac plotek, czas spędzony w poczekalni przychodni poświęc na studiowanie słownika ortograficznego.

RESZELANKA 2013-02-15 20:58:14


13.

okropne sa te wpisy śiwiadczą Ľle jedynie o osobach, które je napisaly ( niski poziom kultury) jak mozna winic panie w rejestracji ze juz nie ma miejsca do lekarza. ja tez jestem czesto klientka tej przychodni- raczej z dziecmi niz ze soba. i tez mam problem dostac sie do dobrego pediatry, ale nie mozna obwiniac pan tam pracujacych ze dobry lekarz przyjmuje tak rzadko. przestance narzeka.a jesli nawet macie jakies zarzuty do pracy tych pan( karygodne poruszanie problemów prywatnych- dno)to powiedz dla tej pani ze ci sie nie podoba jej zachowanie- tez tak zrobilam i jest wszystko w porządku

zosia79 2013-02-16 14:43:06


14.

ja ludziom wierzę pewnie prawdę piszą i znają te panie i nieraz się nacięli w tej przychodni na te panie albo lekarza

pani 2013-02-17 12:03:03


15.

nie zmienia to faktu że z wielką łaską udziela się telefonicznie informacji na temat dyżurów pracujących lekarzy.taka jest praca tych osób i mnie nie obchodzi ze ta pani kolejny raz z fochem udziela kolejnej osobie kolejny raz tą samą informację.

mirka 2013-02-17 21:16:07


16.

Dzień dobry ja natomiast uważam, że p.Słomka jak i p. Bogdanowicz nie pracują w reszelskiej pzychodni nie dlatego, że zmądrzały tylko dlatego, że poprostu się nie nadają do pracy na wczesniej zajmowanych stanowiskach. "KTO JEST SŁABSZY TEN WYPADA Z GRY". Uważam,że jak komuś nie odpowiada przychodnia w Reszlu zawsze może sie przepisać do innej. POZDRAWIAM:)

badboy 2013-02-24 11:01:00


17.

Witam!Badboy..Jak można przepisać się do innej przychodni skoro jest w Reszlu jedna.Co do w/w pań uważam jak inni,że były o wiele przyjemniejsze niż obecne panie (które wyglądają tak jakby pracowały tam za karę)i miały bardzo przyjemne i fachowe podejście do pacjentów bynajmniej z uśmiechem na twarzy odpowiadały nie warczały.NIE masz racji,że nie nadawały się na zajmowane stanowiska po prostu były za dobre i wybiły się wyżej na lepsze.I miały rację bo w tej przychodni jest coraz gorzej to po co się tam marnować.

2013-02-24 15:07:18


18.

pani Bogdanowicz wcale miła nie była

rybka 2013-02-25 08:26:52


19.

Pragnę zauważyć, że w przychodni jest osoba, która z pewnością "nie siedzi tam za karę". Taką osobą jest zdecydowanie pani Szakal, która jest niezwykle miła i we właściwy sposób obchodzi się z pacjentami. A do tego zawsze towarzyszy jej uśmiech na twarzy.

Miśka 2013-03-08 15:44:28


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble