wróć do tematów forum

Co to miało być??????

Komentarz

roch 13-09-2009 godz 09:20

Ale imprezę zgotowano nam w sobotę na placu?Co to miało być?Kto dopuscił tego człowieka do prowadzenia.Czy syszeliście co On wygadywał.Chyba tylko ten człowiek był zadowolony ,bo reszta to się śmiała, ale z Niego.Takie zabawy, to niech urządza u siebie na podwórku.Wielka kicha.Nie padło żadne zdanie wypowiedziane poprawnie,mówił jak do ludzi psychicznych.Wstyd jako dla policjanta i radnego.

1.

Impreza była super. Wstydzić to się powinien ten kto wypisuje takie głupoty. Jak masz jakiś pomysł to zorganizuj Ty imprezę. Nie krytykuj nikogo. Scena jeszcze stoi, więc zdążysz. Nie widziałam, żeby ktoś się śmiał. Za to widziałam zadowolonych, tańczących ludzi. Brawa dla Pana Mirka:) Oby więcej takich imprez.

Kasia;) 2009-09-13 11:44:43


2.

ha ha ha za co te brawa?Za takie idiotyzmy co On wygadywał?????-Ludzie niech to robi dla emerytów przy Krsickiego.Ci bardziej myślący też się z niego smieli.Latał jak pajacyk.Zresztą co to właśnie miało być? Poziom jak na tanim targu. Chyba ,że to przykrywka do imprezy ,która potem była w Rycerskiej.

janko 2009-09-13 12:34:29


3.

Może ten Pan zaczął by tak zajmować się swoją pracą,a nie chodzi w godzinach pracy po ludziach i załatwia swoje sprawy ,wykorzystuje mundur służbowy.Dziwi mnie ,że nie ma reakcji przełożonych.Co to za człowiek?

fx 2009-09-13 12:50:21


4.

Zazdrość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009-09-13 16:00:18


5.

Moim zdaniem nie ma czego zazdrościć,oczywiście Tobie mogło się podobać(jednak nie zmuszaj kogoś głupim słówkiem"zazdrość!!!" aby podzielał Twój zachwyt nad tą imprezą)prawdą jest natomiast że wszyscy od Pana Mirka uciekają,bo na siłę chce ludzi werbować do swojego stowarzyszenia.Obiektywnie patrząc-zespół muzycznie super(minus za teksty po ukraińsku),prowadzenie bez polotu,sytuację ratował Pan Bogdan i jeszcze jedno gdzie te wesele,bo nie zauważyłem.

patriot 2009-09-13 16:33:07


6.

Przyślismy bo liczyliśmy na dobrą zabawę, a tu kicha kochani....a zazdrość jaka zazdrość?Czego niby głupoty.Jak można tak mówić?Powiedzcie mi co niby robiły te przebrane kobiety bo nie wiem do dziś,oprócz tańca jak na wiejskiej potupajce innego znaczenia nie dopatrzyłem się.

janko 2009-09-13 17:26:49


7.

makabraaaaaaaaaa, tylko ktos bardzo zadufany w sobie i bez grosza samokrytyki moze zrobic cos takiego. Wesela nie bylo, jakies sztucznie nadmuchane harce i to wszystko.O co tu chodzi? Po wpadce z filmem o tubylcach, o nas, Reszelakach, Mirek przerzucil sie na folklor zz Buga, tylko jak widac nie ma o tym zielonego pojecia. Na pewno jest jedno. Zalatwia jakies swoje interesy...wybory wkrotce !!!

2009-09-14 05:51:11


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble