wróć do tematów forum

Co tu się odpier.....

Komentarz

Wkurzony. 30-05-2018 godz 12:58

Do czego to doszło, że rema wynajmuje dla Ukraińców mieszkania?

1.

Jakbyś ruszył d..e i wziął się za pracę i przestał się mazac na forum to nie byłoby potrzeby zatrudniać obcokrajowców. Tyle w temacie tumanie.

pracoholik 2018-06-01 09:24:21


2.

Gdyby nasi chceli pracować i nie przeliczali czy zabiorą 500+ to pewnie by nie zatrudniali cudzoziemców!

Emilka 2018-06-01 13:09:35


3.

Gdyby dobrze płacili ,to nikt by nie przeliczał ,czy się opłaci. 500+ na drugie i kolejne dziecko należy się niezależnie od dochodów.

RESZELANKA 2018-06-02 11:58:05


4.

Serio? Co niektórzy, a raczej wiejszosc osób pracujacych , jeżeli już pracują zarabiają najniższą krajową i muszą dojechać do pracy i nie liczą czy by dostali 500+ tylko po prostu pracują...nie liczą na 500 czy inne zasiłki

Emilka 2018-06-02 14:07:00


5.

Emilko , dlaczego zaprzeczasz swoim wcześniejszym słowom ?

RESZELANKA 2018-06-02 15:09:19


6.

Czytaj ze zrozumieniem. Napisalam ze jak już pracują, bo jeżeli chodzi o naszą gmine to jest mało rodzin gdzie rodzicie pracują...

Emilka 2018-06-02 19:33:58


7.

tematem jest Rema myślę że żeby nasze zakłady proponowali mieszkańcom naszej gminy taką pracę plus mieszkanie opłacane przez zakład to też w gminie nie jedna osoba podjęła by się takiej pracy.PRACA MIESZKANIE OPŁACONE CZEGO WIĘCEJ MOŻNA CHCIEĆ.Niestety dla naszych mieszkańców gminy nie ma miejsca w naszych zakładach na taką pracę jest to smutne i przykre że gmina zgadza się na pomoc obcokrajowcom a nie dla nas.Dla reszelan brakuje stancji do wynajęcia i lokalów zastępczych też nie ma może trochę zainteresowania ze strony gminy bo jej mieszkańcy nie mają gdzie mieszkać z rodzinami a tu proszę ukraińcy mają porażka

2018-06-12 13:36:59


8.

Jestem ciekawa czy zgłoszone to jest do Urzędu Skarbowego skoro dla nas w gminie nie ma miejsca tylko proponują szukać w innym mieście to z kąt dla ukraińców śmieszne może ktoś inny powinien się tym zainteresować

2018-06-12 13:41:42


9.

Skończcie już z tymi mieszkaniami! Zamiast czekać aż gmina DA to proponuję ruszyć 4 litery i poszukać sobie mieszkania do wynajęcia. I proszę mi tylko nie wmawiać, że nie każdego stać bo najgłośniej krzyczą Ci, którym się nie chce pracować i potrafią tylko narzekać. A tak na marginesie to praca w naszych zakładach owszem jest i dla mieszkańców Reszla. Wystarczy CHCIEĆ i zacząć działać. Może kokosów się nie zarabia ale bez wykształcenia i umiejętności pracodawca na start nie da grom wie ile. Dziwne, że na forach wypowiadają się tylko osoby niezaradne życiowo, leniwe i czekające na czyjąś łaskę. Wstydziłabym się pisać, żeby ktoś mi dał mieszkanie bo jestem nauczona że na wszystko trzeba sobie zapracować samemu. WEŹCIE SIĘ ZA ROBOTĘ NIEUDACZNIKI!!

- 2018-06-15 12:52:46


10.

A tu akurat myli się pani pracuję i niczego mi nie brakuję,zaradna też jestem i wiele osiągnęłam a prawda boli widzę oj boli a może i wiele pani osiągnęła ale inteligencji chyba nie z tego co widać jak pani piszę i obraża ludzi a prawda jest taka że nic nie robicie żeby pomóc naszym mieszkańcom i piszę o ludziach którzy pracują i starają się i to jest właśnie iloraz inteligencji obrazić wszystkich w koło kto piszę prawdę porażka

2018-06-18 11:59:49


11.

Skoro pracują to powinno być ich stać na wynajem mieszkania lub spłatę kredytu. Trzeba sobie radzić w życiu. Proste

- 2018-06-19 06:28:53


12.

Nie jest wszystko takie proste nie każdy dostanie kredyt ja sobie radzę w życiu a kredytu nie dostanę a na stancję stać mnie.Ja nie piszę o ludziach którzy liczą na wszystko od miasta i czekają siedząc w domu piszę o normalnych pracujących rodzinach.Bo ci co nic nie robią to miasto zajmuje się i socjalne dostaną i z opieki i mieszkanie i gdzie tu jest logika szkoda gadać żegnam

2018-06-19 11:38:57


13.

A ja mam.na to wy.je.na.ne jajca

falikFontana 2018-07-25 17:56:07


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble