wróć do tematów forum

Cos o Polo -Markeciew Reszlu i nie tylko

Komentarz

reszelanka 08-08-2012 godz 16:54

Jestem oburzona jak mozna tak oszukiwac ludzi. Kupuje sie wiecej zakupow i okazuje sie ze np pisze ze km twarogu wiedenskiego jest w promocjyjnej cenie i kosztuje 9,99 i co sie okazuje podchodzisz do kasy a oni licza po 14,99 wiec po co pisza ze jest promocja to samo dotyczy innych artykulow. Przyjmuja co roz nowych kasjerow i widze ze sa naprawde nie przeszkoleni bo jaki kasjer liczy za kg arbuza 17 zl ? albo nie odrozna doladowan na komorke np plusa i ery . Uwazam ze jezeli pisze na artykule promocja to powinna byc ta promocja a nie pozniej tlumaczenie ze kody w kasie nie zostalu przestawione. Pare dni temu moj syn w Kerzynie rowniez w Polo-Markecie kupowal paluszki rybne i za 32 dkg zaplacil 13,70 to szok zaden markiet czy Biedronka czy Lidl badz Tescco tak nie kantuja klientow. Dobrze jak ktos jest bystry i w poro zobaczy ze zostal oszukany a co z emerytami?oni nie zawsze moga sie doliczyc bo niestety ludzie starsi i wiek im na to nie pozwala by bystro liczyc i zdawac sobie sprawe ze zostaja oszukani .. Teraz mam pytanie do szefa Polo-Marketu. Od kiedy to jak kupuje sie np kg szynki i prosi sie o zmieleni wazy sie przed zmieleniem? Ja kupilam 1 kg szynki i oczywiscie zostala zwazona i zmielona na moja prosbe ale zwazona przed mieleniem i co przynosze do domu i waze i jak sie okazuje wazyla dokladnie 91 dkg a wage mam dokladna czyli liczycie sobie za zmielenie? A czy nie powinno sie wazyc juz po zmieleniu? tak jak to robia w Pelcowiznie? Teraz taka uwaga niech kazdy klient poprosi o zmielenie i przez caly dzien to ile kg ma na plusie owy Market? mozna oszukac klientele? W glowie sie nie miesci Jezeli tak dalej bedzie to Polo Market nie bedzie juz mial duzo klientow a szkoda bo obsluga jest bardzo mila i fajnie by bylo zeby jeszcze nie bylo takich pomylek na kasach fiskalnych i od razu wstawiali kody artykulow ktore sa po promocji Zycze powodzenia i poprawy a przede wszystkim przeszkolenia nowych przyjetych kasjerek szefie marketu w Reszlu

1.

Córka kupiła ciastka z "promocji "za 1,99 a przy kasie okazało się ,że kosztują one 5,79 .

EVA K. 2012-08-08 17:26:48


2.

moze corce brakowalo do Piwa lub Papierosow MAMUSIU

corka 2012-08-08 17:40:20


3.

RACJA ja dziś też zostałam oszukana na cenie, inna na towarze inna przy kasie, i zaraz idę do kierownika Polo.Jeśli to nie zostanie wyjaśnione również nagłośnię na forum.Zresztą zapraszam do wpisów w tytule OSZUKANI przez POLO

rutyna 2012-08-08 18:05:46


4.

teraz to mozesz zrobic kupe trzeba bylo dobrze liczyc i isc odrazu a nie po 24h masakra dno pajace liczydla a nie pieniadze w rece hahahahha przeliczyl w domu a teraz sapie jak .......

kasa1263 2012-08-08 18:10:40


5.

no cóż paragon dowodem na oszustwo.Kto kasę przywłaszcza?

rutyna 2012-08-08 18:29:03


6.

twoja cora na fajki it moze komusz by jej no wiesz haahhahaha

nakslsos 2012-08-08 18:53:49


7.

Po pierwsze przydałoby się podszkolić z ortografii, po drugie - cena 'na sklepie' jest ceną obowiązującą przy kasie i za taką cenę towar musi zostać sprzedany, o ile klient będzie się tego domagał oczywiście.

4String 2012-08-08 20:23:25


8.

co do tego mielenia mięsa to niby czemu oni mają być przez ciebie stratni. jak ci się zachce mielonego mięsa to sobie sama je miel. oni jak kupują te mięso to płacą za kilogram, a jak ci je zmielą na twoją prośbę to nie ich wina że część zostaje w maszynce

egeeg 2012-08-08 21:37:06


9.

Do tych ,którzy obrażają moją Córkę :jest to osoba dorosła ,jeśli chce kupic piwo lub papierosy ,to kupuje .Nie musi mnie oszukiwac na ciastkach.Myślę ,że przedstawiacie tu swoje doświadczenia z resztą dla mamusi.

EVA K. 2012-08-08 21:55:04


10.

Jestem mieszkanką Reszla i ja osobiście jestem zadowolona z Polo Marketu i z obsługi są wszyscy bardzo mili. Często robię tam zakupy bo bardzo lubię bo jest przemiły personel jak i tez dużo promocji. Ludzie to nie maszyny i każdemu może się pomylić . Ja tez kupowałam twarożek wiedeński przekonana ze jest po cenie promocyjnej ale na drugi dzień poszłam z paragonem i się wyjaśniło Zwrócona mi róznice i przeproszono. Kupuje też doładowania do telefonu Lyca mobile bo tylko w tym markecie można kupić i nie narzekam. Personel nie ma tam lekko widzę ile muszą się nadzwigać a jeszcze jak trafia na marudnych i niezadowolonych klientów to tylko im współczuję a pomimo to zawsze są mili i uśmiechnięci. Nigdy nie zgodzę się z tym ,ze oszukują Pomylić się każdy może . Jak komuś się nie podoba to niech robi zakupy w innych sklepach. Pozdrawiam cały personel POLO MARKETU i życzę powodzenia a przede wszystkim wyrozumiałych klientów -mieszkanka Reszla

teresa 2012-08-09 12:01:32


11.

mordy kryminalne nie podoba sie polo ? proste ! nie zachodzic tam i nie kupować bo ja tam kupuje i spoko

janosik 2012-08-09 19:48:13


12.

Do biedronki jak nie pasuje!

zEneKK 2012-08-10 09:58:22


13.

Widać sezon wakacyjny na forum powoli za nami, znów możemy poczytać o obsłudze marketów :)

siti 2012-08-10 10:43:05


14.

Droga "reszelanko" , myślę, że emeryci bez problemu poradziliby sobie . A co do Twoim zdaniem błędów na kasach, to chyba każdy ma prawo się pomylić. Nikt w końcu nie jest idealny... A na przyszłość pamiętaj o znakach interpunkcyjnych! :)

ciekawa 2012-08-10 23:34:07


15.

Ja tam nie narzekam na markety w naszym Reszlu. Zawsze gdzie pójdę jestem mile obsłużona czy to Polo Market czy Pelcowizna czy Biedronka. Przyznam,że najbardziej lubię robić zakupy w Polo Markecie bo dużo jest promocji, świeża wędlina. Nie muszę jezdzić do innych miast aby kupic doładowanie do Lycymobile bo tylko w Reszlu w Polo Markecie można kupic i personel jest bardzo miły i pomimo zmęczenia zawsze jest uśmiechnięty i życzliwy Jak trafia na niemiłych klientów to im współczuje. Bywają tacy co wchodzą i nie dość ze nic nie kupią to jeszcze stoją i marudzą. Pozdrawiam cały personel Polo Marketu -Teresa z Reszla

teresa 2012-08-11 16:58:23


16.

No tak, trzeba sprawdzać paragony. Kupiłam m.in. kapustę pekińską w Polo Markecie. Kwota jaka miałam zapłacić wydała mi się podejrzana i oczywiście. po sprawdzeniu na paragonie okazało się, że moja kapusta kosztowała 89 zł (sic!) i była namiotem. Wyjaśniono całą sytuację ale przepraszam oczywiście nie usłyszałam. Taki to super miły ten personel...

MartynaNIEzReszla 2012-08-11 22:37:30


17.

Zamiast jechać po córkach strzel sobie baranka. Mnie się np. W Polo podoba jedna kasjerka i będę tam chodził. Może mnie rżnąć ile chce.czy to na hajsiwo czy w inny sposób. Włączcie sobie amelinium jak wam sie nudzi.peace!

szukam-zony 2012-08-15 00:14:48


18.

A Ja przy okazji chciałabym przestrzec przed zakupami w pelcowiĽnie. Kasjerki nie wydają pełnej reszty a przy rozliczeniu różnicę biorą do kieszeni. Mi jednego dnia jedna z pań wydała mi za mało o 10 zł a ponieważ był wieczór to poszłam dnia następnego i okazało się, utargu było tyle co na rozliczeniu. Ponieważ wyb8ierałam gotówkę z bankomatu i dokładnie wiedziałam ile mam Mój błąd nie wchodzi tutaj w grę. Wniosek: kasjerki okradają klientów a zaoszczędzone pieniądze zabierają.

Zaje**sta 2013-01-11 13:15:01


19.

a u nas jest taki patent w polo ze kiedy prosi sie o 10 plasterków wędliny to dokrajaja zawsze o dwa więcej. zeby sprzedac jak najwięcej. jezeli chcę 10 to ma być 10. poza tym czesto oszukują na mięsie. np. kupiłam kg szynki po promocji. a w kasie okazało się ze przylepiono mętkę od schabu za 17 zł. Kiedy poszłam to wyjaśnić, to pani na stoisku zrobiła się buraczkowa.kiedyś natomiast kupiłam bagietki pakowane na grilla z dobrą datą wazności. jedna byla tak splesniala, że o mało się nie pożygałam jak to zobaczyłam. poza tym macie brudno w sklepie. itd itp.

osa 2013-05-30 09:18:25


20.

a u nas jest taki patent w polo ze kiedy prosi sie o 10 plasterków wędliny to dokrajaja zawsze o dwa więcej. zeby sprzedac jak najwięcej. jezeli chcę 10 to ma być 10. poza tym czesto oszukują na mięsie. np. kupiłam kg szynki po promocji. a w kasie okazało się ze przylepiono mętkę od schabu za 17 zł. Kiedy poszłam to wyjaśnić, to pani na stoisku zrobiła się buraczkowa.kiedyś natomiast kupiłam bagietki pakowane na grilla z dobrą datą wazności. jedna byla tak splesniala, że o mało się nie pożygałam jak to zobaczyłam. poza tym macie brudno w sklepie. itd itp.

osa 2013-05-30 09:18:35


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble