wróć do tematów forum

Cz3 "udanych" inwestycji

Komentarz

Mieszkaniec gminy Re 13-11-2014 godz 22:49

Oznajmił, że rozpoczęto pisanie projektu na ten cel. Do dziś nic się nie zmieniło, a stary budynek stał się ruiną. Ale na tym nie koniec tej historii, ponieważ w przytoczonym wcześniej informatorze wyborczym mamy przedstawiony program KWW Marka Janiszewskiego, a w nim punkt 27- „Remonty świetlic w Bezławkach, Worpławkach, Plenowie, Siemkach, Łężanach”. Ciekaw jestem czy znajdą się pieniążki na te inwestycje? To kolejna zmiana decyzji i planów Pana Burmistrza dotycząca obiektu w Bezławkach, który nie liczy się z opinią mieszkańców Bezławek. Otóż na zebraniu sołeckim mieszkańcy zawnioskowali, ze pragną by ten budynek został sprzedany a środki z jego sprzedaży przeznaczyć na adaptacje parku wiejskiego na potrzeby wsi. Przedstawiłem tu krótką historię sytuacji naszej wsi w trakcie urzędowania Pana Burmistrza w ostatnich 4 latach. Osobiście jestem rozczarowany działaniami władz. Pan Burmistrz idzie do wyborów pod hasłem „GWARANCJA DALSZYCH ZMIAN”. Uważam, że jest to hasło mało wiarygodne ponieważ dotychczasowy brak działań i zmian jest na to najlepszym dowodem. Z poważaniem mieszkaniec wsi Bezławki

1.

Ciekawe jaki cel miał burmistrz tak gmatwając sprawę z tym budynkiem i placem zabaw. Wypowiedział umowę jedynemu przedsiębiorcy w okolicy i ogrodził chaszcze przy budynku i w ten sposób ograniczył w znaczny sposób działalność Pawłowskiemu. Dzięki tej decyzji Janiszewskiego nie ma teraz dojazdu większym samochodem do zakładu, nie ma jak załadować tira, trzeba było rozebrać halę produkcyjną i ograniczyć produkcję. Mniejsza produkcja, mniejsze podatki do gminy, mniej zatrudnionych ludzi- gdzie tu dbanie o rozwój przedsiębiorczości? Komu tak naprawdę zależy na pozbyciu się konkurencji na naszym rynku?

Obywatel 2014-11-14 12:04:03


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble