Sonda 23-04-2015 godz 08:04
Chorzy urzędnicy ,mieszkańcy i wszyscy razem,brak rozumu
1.
Może dlatego że płodzą się w ramach rodzin, kuzyn z kuzynką, a w ekstremalniejszych przypadkach brat z siostrą. Ogrodzić wysokim murem z drutem kolczastym i niech tam żyją w getcie
kutarsis 2015-04-23 19:44:26
2.
więcej niż chorych na głowę to w reszlu jest narkomanów
setka 2015-04-23 20:37:09
3.
no ćpunów jest w jajo, znam takich co zaczynali od kleju z worka
2015-04-25 17:40:04
4.
a moze powinienes sam pojsc do lekarza,bo tworzac takie stwierdzenia to u ciebie chybe jest cos nie pokolei,jak ci sie nudzi to poczytaj sobie jakas ksiazke o ile inteligencja ci na to pozwala
ja 2015-04-26 09:22:14

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama