wróć do tematów forum

1.

imię jak imię ważna jest osoba je nosząca a jeśli masz na myśli naszą Reszelską celebrytke to cóż wiele postów na jej temat było i jak ten z kilku dni został usunięty pewnie i ten zniknie za 2-3 dni

ja 2019-09-10 09:17:06


2.

Co wy wszyscy chcecie od Pani Majki? Wspaniała kobieta o gołębi sercu, wrażliwa na ludzką krzywdę, pomaga wszystkim potrzebującym, dba o swoje wnuki, dzieli się wszystkim co ma, nie oczekując niczego w zamian. A tak na marginesie jest bardzo ciężko chora więc moglibyście dać jej spokój bo nie zasłużyła sobie na to. To nie jej wina że mieszka w takiej dzielnicy, to miasto dało jej tą norę i proszę nie utożsamiać jej z sąsiedztwem. Powinniście podziękować jej za jej dobroć a nie wymyślać bzdurne historie

Mini 2019-09-10 16:09:30


3.

Ha ha ha Padłem!!!!

kuna 2019-09-10 22:45:58


4.

A wy znowu swoje? Dajcie żyć. Jeśli macie coś do niej to poprostu wystarczy pójść porozmawiać i wyjaśnić. Wiem dokładnie że duuuzo ludI jak chcą pomocy to wtedy Majka jest super bo pomoże ale jak tylko coś nie tak to zarzucają winę na nią i wtedy twierdzą że ona jest zła. Ogarnijcie się. Ja uważam ja są fajna osobę i lubię ją mimo tego że wiem że ona by mogła mieć żal do mnie za kilka rzeczy a jednak nie ma do mnie żalu i traktuje mnie z szacunkiem. Ja również ja szanuje

Mała mała 2019-09-10 23:55:37


5.

Majka pisze sama sobie pochlebne komentarze

Obserwator 2019-09-11 01:50:57


6.

Rozbawił mnie komentarz, który napisała sama Majka

Trzeźwe oko 2019-09-11 02:00:24


7.

A w czym ona tak wszystkim pomaga? Hahahaha Matka Teresa z Reszla

- 2019-09-11 13:50:32


8.

W czym pomaga? A oddaje potrzebującym ubrania,jakieś zabawki dla dzieci ,jakąś kuchenkę czy lodówkę jeśli wymienia,meble. Wiele rzeczy. Wesprze dobrym słowem lub doradzi. Ze świecą szukać takich ludzi

Mini 2019-09-11 14:43:17


9.

Taka dobra matka i babcia?! Syna najstarszego o alimenty pozwala. Inny jej syn w rodzinie zastępczej się wychowywał.. A ile spraw w sądzie miała o oszustwa i nie tylko... OT CI WZOR DO NASLADOWANIA.

Nii 2019-09-11 15:38:47


10.

heheheheheh no jak nie jak tak czysta jak łza za swoja wieklką samarytańską pomoc otrzymała nagrodę

grizmo 2019-09-11 15:59:54


11.

Jaką nagrodę? W końcu ktoś ją docenił ?

Mini 2019-09-11 16:11:00


12.

hehheh nie chciałabyś takiej nagrody :P co ona otrzymała

grizmo 2019-09-11 16:32:25


13.

Mini? Ciekawe co to za debil kryje się pod tym nickiem. Albo imbecyl, albo taki sam margines i dno jakim jest sama Marzena . Bo nie ma co tu się rozpisywać o tej pożal się Boże kobiecie o ile można ja tak nazwać, zwykły pustak chodzący z słuchawka w uchu niby biznes women. Chyba na usługach kierowców od mazca. Etatowy podpierdalacz policyjny i konkurent reszelska. Tyle...takich taka zarazę.

Śmiechu warte 2019-09-11 17:16:59


14.

Mini? Ciekawe co to za debil kryje się pod tym nickiem. Albo imbecyl, albo taki sam margines i dno jakim jest sama Marzena . Bo nie ma co tu się rozpisywać o tej pożal się Boże kobiecie o ile można ja tak nazwać, zwykły pustak chodzący z słuchawka w uchu niby biznes women. Chyba na usługach kierowców od mazca. Etatowy podpierdalacz policyjny i konkurent reszelska. Tyle...takich taka zarazę.

Śmiechu warte 2019-09-11 17:17:11


15.

Mini? Ciekawe co to za debil kryje się pod tym nickiem. Albo imbecyl, albo taki sam margines i dno jakim jest sama Marzena . Bo nie ma co tu się rozpisywać o tej pożal się Boże kobiecie o ile można ja tak nazwać, zwykły pustak chodzący z słuchawka w uchu niby biznes women. Chyba na usługach kierowców od mazca. Etatowy podpierdalacz policyjny i konkurent reszelska. Tyle...takich taka zarazę.

Śmiechu warte 2019-09-11 17:17:28


16.

śmiechu warte czytałeś wpis lub jak wolisz post nie wiem jakim intelektualnym poziomem jesteś ale autor wpisu nie nawiązywał do mazca lub innego przewoznika tylko imienia a mi się wydaje jakbyś kiedyś coś mało inteligetnego pisął na forum myle się ?

ja 2019-09-11 17:36:26


17.

Następna nicku mała, mała nie trudno się domyśleć, że to bliskoznaczne słowo określające to co masz w glowie...Co ty wypisujesz ,że ona pomaga? Komu? Chyba tobie. To jej ludzie daja ciuchy które sprzedaje,meble którymi pali w piecu i bez przerwy zebrajac w nosie o zapomogi. Bo niby taka chora jak to opisuje " mini",Ale zaznaczamy, że nie na tyle chora by "robić lody"(cokolwiek to znaczy,ukryty talent gastronomiczny )w Kętrzynie na poznańskiej. Z mazcami dojezdza za darmo bo tez im raz na miesiac loda robi z bita smietana ,a ci zadowoleni,ciekawe,czy maziec wie? Syna podala o alimenty,corke niezbyt tez madra (co tu sie dziwic)obsmarowala na fb niedawno ,jaki to porzadek trzyma na klatce schodowej,porobiło zdjęcia i opisała. No pani marzenko jak w głowie tak i wszędzie, a czym skorupka za młodu na siaknie tym...więc jak "małą mala" możesz pisać o tym zwyrodnialcu ,że to porządny człowiek? Wiesz co ? Podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko to wszyscy się dowiedzą ,żeby z Tobą też nie trzymać .

Śmiechu warte 2019-09-11 17:56:40


18.

Następna nicku mała, mała nie trudno się domyśleć, że to bliskoznaczne słowo określające to co masz w glowie...Co ty wypisujesz ,że ona pomaga? Komu? Chyba tobie. To jej ludzie daja ciuchy które sprzedaje,meble którymi pali w piecu i bez przerwy zebrajac w nosie o zapomogi. Bo niby taka chora jak to opisuje " mini",Ale zaznaczamy, że nie na tyle chora by "robić lody"(cokolwiek to znaczy,ukryty talent gastronomiczny )w Kętrzynie na poznańskiej. Z mazcami dojezdza za darmo bo tez im raz na miesiac loda robi z bita smietana ,a ci zadowoleni,ciekawe,czy maziec wie? Syna podala o alimenty,corke niezbyt tez madra (co tu sie dziwic)obsmarowala na fb niedawno ,jaki to porzadek trzyma na klatce schodowej,porobiło zdjęcia i opisała. No pani marzenko jak w głowie tak i wszędzie, a czym skorupka za młodu na siaknie tym...więc jak "małą mala" możesz pisać o tym zwyrodnialcu ,że to porządny człowiek? Wiesz co ? Podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko to wszyscy się dowiedzą ,żeby z Tobą też nie trzymać .

Śmiechu warte 2019-09-11 17:56:51


19.

Następna nicku mała, mała nie trudno się domyśleć, że to bliskoznaczne słowo określające to co masz w glowie...Co ty wypisujesz ,że ona pomaga? Komu? Chyba tobie. To jej ludzie daja ciuchy które sprzedaje,meble którymi pali w piecu i bez przerwy zebrajac w nosie o zapomogi. Bo niby taka chora jak to opisuje " mini",Ale zaznaczamy, że nie na tyle chora by "robić lody"(cokolwiek to znaczy,ukryty talent gastronomiczny )w Kętrzynie na poznańskiej. Z mazcami dojezdza za darmo bo tez im raz na miesiac loda robi z bita smietana ,a ci zadowoleni,ciekawe,czy maziec wie? Syna podala o alimenty,corke niezbyt tez madra (co tu sie dziwic)obsmarowala na fb niedawno ,jaki to porzadek trzyma na klatce schodowej,porobiło zdjęcia i opisała. No pani marzenko jak w głowie tak i wszędzie, a czym skorupka za młodu na siaknie tym...więc jak "małą mala" możesz pisać o tym zwyrodnialcu ,że to porządny człowiek? Wiesz co ? Podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko to wszyscy się dowiedzą ,żeby z Tobą też nie trzymać .

Śmiechu warte 2019-09-11 17:56:57


20.

Do "ja" mało inteligentny-a to Ty jesteś bujajac w obłokach i stając w obronie pokrzywdzonej . Nic mylnego twierdzić , że można na forum konwersowac w poziomie moim z twoim . Wchodząc w dalsze konwersacje z pustym łbem musiałbym położyć się na ziemię dorownujac twoje inteligencji.

Śmiechu warte 2019-09-11 18:04:02


21.

Do "ja" mało inteligentny-a to Ty jesteś bujajac w obłokach i stając w obronie pokrzywdzonej . Nic mylnego twierdzić , że można na forum konwersowac w poziomie moim z twoim . Wchodząc w dalsze konwersacje z pustym łbem musiałbym położyć się na ziemię dorownujac twoje inteligencji.

Śmiechu warte 2019-09-11 18:04:18


22.

Do "ja" już kiedyś pogonilem Ci kota na forum zrobię to znowu pustaku. To Ty tak twórczo bronilas tego globa marzenki jak i mazca. Tylko smaczki dostałaś i Nick zmieniłaś czerwony pantofelku. Z głupota się godzisz i nie wiem co zrobisz,ale głupia pozostaniesz. Trudno mecz się patrząc w lustro. ..I zobacz pustaki jak Cię wciągnie w rozmowę. Odpiszesz teraz mi bo nie możesz znieść jak Ci jadę.

Śmiechu warte 2019-09-11 18:12:16


23.

smiechu warte zaciekawił mnie tówj widze jakies problemy emocjonalne lub coś podobnego przez ciebie przemawiają

grizmo 2019-09-11 18:34:07


24.

słuchaj smiechu warte ci wyjas nie za cienki jestęś żeby mnie tzw kota gonic ale jakbyś chciał ożemy prozmawiać u mnie na kozetce wsumie to pewnie masz na imie Artur masz małe problemy emocjonalne związane z rodziną nie przenoś ich tutaj

grizmo 2019-09-11 18:53:49


25.

Jezus udał się na Górę Oliwną. Rano znowu przybył na teren świątyni i cały lud zaczął się zbierać przy Nim. On usiadł i uczył ich. Wtedy uczeni i faryzeusze przyprowadzili jakąś kobietę, przyłapaną na cudzołóstwie. Postawili ją pośrodku i powiedzieli Mu: "Nauczycielu, ta kobieta została przyłapana na występku cudzołóstwa. W Prawie Mojżesz kazał nam takie kamienować. A Ty co powiesz?" Mówili to dla poddania Go próbie, by mieć coś do oskarżenia Go. Na to Jezus pochyliwszy się rysował palcem po ziemi. Gdy nie przestawali Go pytać, wyprostował się i rzekł im: "Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. Gdy oni to usłyszeli, zaczęli jeden po drugim odchodzić, zaczynając od starszych. Został sam i ta kobieta, stojąca pośrodku. Jezus wyprostował się i zapytał ją: "Kobieto, gdzie są? Żaden nie wydał na ciebie wyroku?" Odpowiedziała: "Żaden, Panie". Jezus rzekł: "I ja na ciebie wyroku nie wydaję. Idź, a odtąd już nie grzesz". Chrześcijanie, katolicy, gdy rodzi Wam się dziecko - biegniecie je ochrzcić, potem Komunia i bierzmowanie. Ślub? A jakże - zwykle przed ołtarzem. A gdy umieracie, pochówek - rzecz jasna - katolicki. W międzyczasie niejednokrotnie zawracacie głowę Bogu modlitwami w kolejnych intencjach. Jeśli ktoś deklaruje życie zgodnie z jakąkolwiek filozofią, powinien robić to kompleksowo... Nie, nie jestem Marzeną. Znam ją, bo wychowałam się w Reszlu, a tu znają się wszyscy. Tak, coś tam obiło się o uszy o jej wyczynach. Ale, ludzie! Każdy ma prawo popełniać błędy, tak samo jak każdy ma prawo się zmienić. I nie nam to oceniać, bo ludzka percepcja jest zbyt ograniczona, by zrobić to całościowo, znając faktyczną motywację czynów. Pomijam już sam fakt, że inicjowanie takich rozmów na publicznym forum, praktycznie bez moderacji, jest wysoko nieeleganckie (delikatnie rzecz ujmując). Ergo, qui sine peccato est vestrum, primus in illam lapidem mittat. Pozdrawiam.

Klara 2019-09-11 19:10:45


26.

wy jej majce do pięt nie dorastacie szczury reszelskie

dama pik 2019-09-11 19:44:27


27.

To ze na korytarzu stoja rowery a na porworku jest opal nie swiadczy o tym ze ktos ma prawo pisac na mnie bzdety , wazne ze w domu mam czysto i pachnaco , mozecie miec o mnie zdanie jakie tylko chcecie wasza sprawa , ale nie wstydze sie wpuscic kogos do domu , remont w naszym mieszkaniu robil moj Maz , nie prosilam o zaden material czy co kolwiek innego. Zyje swoim zyciem a nie innych , nie interesuje mnie kto co ma , i jakiej jakosci . moze i nie jestem perfekcyjnie idealna ale jestem jaka jestem i nie bede sie zmieniac ze wzgledu na innych ludzi , sa osoby ktore mnie akceptuja i sa osoby ktore mnie nie akceptuja ...życie :-) pozdrawiam ;)

Ania K 2019-09-11 19:58:35


28.

Majka reszelska celebrytka

Reszelski 2019-09-11 20:00:03


29.

"Ja",czy "grizmo" " grizmo" ,czy "ja" pisze do "ja"odpowiada jakaś pala. Skoro juz mnie zaczepiles udowodnie ci krotko jak bardzo w bledzie tkwisz. Czytalem twoje posty do mie,wolałbym nic nie napisać, niż spocic się przy pisaniu tego gniota co ty. Myślę, że Ty kurwa kłamiesz nawet gdy śpisz. Chcesz ostrzej ,poczekaj grizmo rozpędzam .sie. Piszesz mi ,ze za cienki jestem? Jeżeli tak to Ty po tym co napisales jesteście mnie Small Dick. Co do kozetki???,nie śpiesz się tak z tym ,trzymaj swoje dziewictwo aż zobaczysz mnie u swych drzwi.

Śmiechu warte 2019-09-13 21:05:23


30.

"Ja",czy "grizmo" " grizmo" ,czy "ja" pisze do "ja"odpowiada jakaś pala. Skoro juz mnie zaczepiles udowodnie ci krotko jak bardzo w bledzie tkwisz. Czytalem twoje posty do mie,wolałbym nic nie napisać, niż spocic się przy pisaniu tego gniota co ty. Myślę, że Ty kurwa kłamiesz nawet gdy śpisz. Chcesz ostrzej ,poczekaj grizmo rozpędzam .sie. Piszesz mi ,ze za cienki jestem? Jeżeli tak to Ty po tym co napisales jesteście mnie Small Dick. Co do kozetki???,nie śpiesz się tak z tym ,trzymaj swoje dziewictwo aż zobaczysz mnie u swych drzwi.

Śmiechu warte 2019-09-13 21:05:46


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble
Zobacz również Reszel Ogłoszenia Wizytówki Ulotki Mąka Chlebowa Święta Lipka