wróć do tematów forum

Czy Opieka Społeczna może kontrolować swoich podopiecznych.

Komentarz

Obywatel 20-07-2021 godz 19:24

Praca od poniedziałku do piątku. Może tak osoby z Opieki Społecznej zainteresowały by się swoimi podopiecznymi po godzinie 15.My podatnicy łozymymy pieniądze na tą patologię, która zgrzewkami kupuję u nas w sklepie piwo. Tatuś nierub żeruje na chorych dzieciach. Taki nierób Gołaszews. Za nasze pieniądze chlanie. Może Policja z opieką wpadnie po godzinach pracy.

1.

Myślę że mops i policja maja to gdzieś.... dzieci chore to kaska się należy... Smutne ale prawdziwe

Kasia 2021-07-21 00:51:23


2.

A czy czasem nie jest tak ze nie powinno się mówić nikomu ze ktoś w którymś sklepie kupuje cokolwiek ???? Oj Panie z crisa nie powinny udzielać info ze Ten pan kupuje u nich alkohol jako sprzedawca wiemy dokladnie ze nie możemy mówić kto co i kiedy kupowal w sklepie

Kasia 2021-07-21 01:39:26


3.

Wystarczajaco lozymy na 500+ , 13stki , 14stki takze roznicy nie odczujemy . Ciekaw jestem co Halina na to , jak ona sie wymadrzy

kuba 2021-07-21 06:13:39


4.

Stary machnij 4 dziecko Będziecie mieli emeryturę na stare lata. Ja mam i codziennie jeżdżę na ryby. Kasa płynie. Pozdro z hotelu.

Toyota 2021-07-25 18:21:34


5.

Z opieki mam prawko kupiłem sobie audii.Rano wstaje i patrze jak idioci idą do roboty do MDF. Robota to głupota. Trzeba się dobrze ustawić. Oni na nas robią. Ja wolę rano jechać na ryby. Pozdro stary.

Juzek Reszel 2021-07-25 18:29:24


6.

Teraz jak bendom placicic 12 tysiaków to ja z mojej nie zejdde. Kolejna kasa za dziecko. Czy gruba czy huda trzeba robić kasę. 4 piwa i każda ładna. Pozdro.

Referendum 2021-07-25 18:48:08


7.

My jako pracownice crisa nie wypowiadamy się o naszych klientach i nie życzymy sobie żeby ktoś robił to " w naszym imieniu" jeżeli się to powtórzy sprawę zgłosimy na policję, pracownice crisa

pazur 2021-07-26 07:52:23


8.

Informujemy również że sprawa została zgłoszona na policję

Justyna Gołaszewska 2021-07-26 08:18:31


9.

Ale kto pisał, że robi zakupy w Crisie. Może zamiast zgłaszać na Milicję to zająć się swoim mężem. Myślałam, że ma Pani lepiej poukładane pod sufitem, ale chyba to samo cooja córka Ania.

Gdańsk 2021-07-26 19:28:31


10.

Widzę że ktoś znów szuka zaczepki a pani niech się zajmie swoim życiem mój mąż jest bardzo pracowitym człowiekiem pomimo choroby i wszystkich problemów jakie mamy ale nic pani do tego zajmie się pani swoją du...pa a nie cudzą. Jeśli dalej bendzie pani oczerniać moją rodzinę jak nie policja to wysze rangi w końcu panią usadza. Bynajmniej dbamy o to co mamy a nie jak pani niszczymy i rozpiera.....my

Justyna Gołaszewska 2021-07-26 19:49:53


11.

Od dziś będziecie mieli kontrolę od 21 do 22.Zobaczymy w jaki stanie jest twój chłop. Lepiej żeby był trzeźwy.

Reszelak 2021-07-26 19:59:15


12.

Zastanowi się pani pod jakim nickem pisze bo niedługo rostrojenia jaźni się pani nabawi szkoda że nie potrafi pokazać swojego prawdziwego oblicza nie wiem co pani do nas cierpi co pani nie pasuje ja się w pani życie nie wpierdalam i jestem bardzo ciekawa co pani chce osiognoć???? Jak pani chce mogę oddać pani chorobę i te pieniądze a my wrócimy do pracy z mężem a dzieci do szkoły i jestem bardzo ciekawa czy też by była pani tak mądra i by wszystko załatwiała ......

Justyna Gołaszewska 2021-07-26 20:20:43


13.

Ja do ciebie nic nie ma mam Tylko żeby on tyle nie chlał. On na swoje używki wydaję ponad 100 zł dziennie. Papierosy piwo .Chyba że jest to lekarstwo na receptę. Bo piszesz ze jest taki chory. Ogarnięcie się bo ludzie to widzą.

Obywatel 2021-07-26 20:53:11


14.

Przykro czytać takie wiadomości... nadal ludzie na siebie naskakują....każdy każdemu aby szpilkę wbić.... . nie mieszkam już 10 lat..W Reszlu Nie neguję żadnej informacji...Ale czy wszyscy muszą to czytać.... jeśli ktoś ma coś do kogoś...są instytucje i się tam to zgłasza a nie pisać oczerniac się... na forum...życie jest jedno a sprawy załatwiać jeśli ma coś ktoś do kogoś nie na forum.... nie potrzebnie inne osoby.... dzieci....rodziny.. . mogą być skrzywdzone przez wypowiedzi innych.... A jak wiadomo dorosły... nośnikiem informacji....a potem inne osoby cierpia... bez winy... przykre

nika 2021-07-28 18:14:39


15.

Temat jak każdy inny prędzej czy puźniej zejdzie na temat tej kobiety że Spichrzowej faktycznie ta ulica ma w sobie tyle uroku co szambo włącznie z tą rodzina tak to prawda zrobiła zbiórkę na leczenie i wyjazd do Olsztyna ale w tym dniu widocznie za te pieniądze kupowała duża ilość piwa dla swego męża więc należy jej się szacunek bo kocha swego męża do tego stopnia że zrezygnowała z leczenia aby on mógł się piwa napić

ja 2021-07-29 06:57:23


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble