wróć do tematów forum

Czy Reszel straci prawa miejskie?

Komentarz

Halina 22-10-2020 godz 20:37

W ostatnich latach populacja Reszla skurczyła się o 48 procent,teraz dochodzi do tego pandemia,brak miejsc pracy i niskie zarobki.Młodzi nie mają złudzeń i co obrotniejszi opuszczają domy rodzinne i uciekają do większych miast by nic normalnie żyć,brak podstawowych dóbr cywilizacyjnych takich jak kina,teatr brak połączeń z większymi miastami jest ogromnym minusem.Według urzędu pracy mamy najwyższe bezrobocie zarówno wśród młodzieży jak i pięcdziesiolatków a kobiety są na straconej pozycji,za 10 lat nie da się już zatrzymać tego trendu i pozostaną tylko emeryci i ci którzy mają tu swoje eldorado w wykorzystywaniu za najniższą krajową ludzi bez szans na rozwój.

1.

Halina jak Ty mnie swoja wiedzą zaimponowałaś!

2020-10-23 08:01:18


2.

I dobrze . Trzeba o tym pisać i mówić...masakra . Nigdzie nie można się przecisnąć transportem publicznym ... To miasteczko jest odcięte od jakiejkolwiek cywilizacji ... Bardzo to smutne, że wszystko dąży do tego aby mała lampka nadziei juz do końca zgasła... Nie oszukujmy się. Do zarządzania miastem potrzeba energicznych ludzi, z pomysłem wiedza, inteligentnych i chcących coś zmienic. Niestety władza jest jaka jest, a miastem rządzi mentalność i generacja po PRLowska . :(

Rzymianin 2020-10-23 16:02:24


3.

Ale jak to? Premier Vateusz z panem Meleksem nie doprowadzą jednak linii kolejowej do Reszla? Smuteczek ;(.

Żanet Kaleta 2020-10-23 18:41:22


4.

Quarantine Town

Narezanyruchacz 2020-10-23 21:43:12


5.

Osoby które zamiast merytorycznej dyskusji co my mieszkańcy możemy zrobić dla siebie ,dzieci to wyszydzają wszystko i wszystkich,jednym słowem patologia która nic nie potrafi oprócz obrażania i olewania swego życia

Halina 2020-10-24 19:55:34


6.

Halina jest jak malina (ale tylko latem)

2020-10-25 08:37:12


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble