wróć do tematów forum

Czy ktoś wie czy Andrzejek seta wyszedł na wolkę?

Komentarz

Zgredek 30-05-2022 godz 23:37

Zdawało mi się że widziałem tą konfiturę przy biedrze, ktoś coś ?

1.

ta sześdziesiona siedzi. Siedzi na ochronce bo miał wielkie bolesne (bolesne to dobre słowo) problemy ze współosadzonymi. Konfitura reszelska.

Pusi 2022-05-31 22:40:08


2.

He he seta andrzejek miał w D.... więcej siusiaków niż ja włosów na głowie he he

Złodziej 2022-06-03 21:11:15


3.

Kopsnę wam taki wianek. Cesarski chlast w niczym mu nie pomógł. Non toper ma tam cegielnie. Przyjmuje na audiencji charakterniaków. Jak mówią jest seta derby niepotrzebne i do kindybała. On już nie raz dostał klapsa i teraz jest piękny. Seta i gra na hejnał w haremie także koleżko kopać glinę. I do krańcówki nie pociśnie. Kropidło w witę i szamie krem. Sam lutowałem łachudrę w styję to wiem i łeb do bardachy na koniec.

gamzać grypsem 2022-06-03 22:18:14


4.

Reszelska patologia się wyłoniła na forum :D

Patologia 2022-06-04 15:17:08


5.

Grypsiarze z kociborza. Do zoo, do gaju, albo do paki spowrotem . Element spoleczny

JackSparrow 2022-06-04 16:07:46


6.

ej, a która to jest ta cała seta?

Imprezowa łaka łaka 2022-06-06 17:02:26


7.

Nie ktura a ktury małolat jesteś to nie wiesz miely meline na rogu słowijańskiej i mazurskiej fajki ruske palywo z wodo robione i alko ale ich Tatan zameldował i sankcje mieli i problemy i afera była i takie inne ale prawde ludzie piszo że ten młodszy to zwykły majciasz jest i to wszyscy wiedzo.

Mietek 2022-06-06 19:18:25


8.

Trochę średnio po polsku ktoś tu napisał, ale fakty się z grubsza zgadzają. Stary złodziej i kapusta a w konsekwencji w kryminale został pojemną parówką, ale po co o tym pisać kto ma wiedzieć ten wie i nikt tu mu ręki nie poda. Pozdro dla kumatych

Rudy 2022-06-07 22:59:54


9.

Do Mietka nie szargają moją ksywą i nie pisz głupot !!!!!!!!!

Tatan 2022-06-09 17:07:06


10.

tatanka co się uruchamiasz, nie unoś się, po co ta mowa nienawisci ? Przecież wszyscy wiedzą jak było i kto, jak to się ładnie mówi zadenuncjował ich melinkę, ale to w sumie dobrze bo na paliwie od nich cierpiały silniki, a na ich alkoholu wątroby w naszej małej społeczności więc jak najbardziej ok, a zresztą donieść na donosiciela to żadne donosicielstwo, nic złego, a tęczowy andrzejek setka urodził się żeby donosić więc w końcu i na niego donieśli ;-)

Słowiańska 47 2022-06-10 20:58:05


11.

Słowiańska 47 skoro uważasz że ja na kogoś doniosłej to przedstaw się żebyśmy mogli się spotkać, l !!!!!. Bo nigdy na nikogo nie doniosłej i nie doniosę . Mam swoję zasady od najmłodszych lat i nie życzę sobie szargać mojej opinii w naszym społeczeństwie !!!

Tatan 2022-06-11 07:37:40


12.

zasada się potwierdza, złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja", donosiciel natomiast "od najmłodszych lat mam zasady, jestem prawilniak, ja nigdy nikogo, tępię donosicieli..." tak to działa moi drodzy.

śledczy 2022-06-11 10:58:01


13.

tatan chłopcze, widujemy się kilka razy w miesiącu. Kiedy jadę swoim pięknym ekskluzywnym autem przez wieś machasz do mnie witą jak do ziomka i mam wówczas obawy że ją sobie złamiesz od tego intensywnego wyrażania radości z faktu zobaczenia mojej osoby. Nie jesteśmy jednakże jakimiś zażyłymi znajomymi, fakt niegdyś za szczenięcych lat przestawaliśmy pod kioskiem na słowiańskiej (tak, był tam kiosk) czy boisku szkoły, ale ja poszedłem w rozwoju dalej, ty natomiast stanąłeś w miejscu obligatoryjnie wykluczając się z grona moich znajomych, choć już wtedy nie szczególnie odpowiadało mi twoje towarzystwo, a po tym jak nasz miejscowy Magik wyleciał oknem, nasze relacje samoistnie się rozluźniły i z racji że jestem kulturalną osobą skinę delikatnie głową w twoją stronę jednak to tylko przejaw zasad społecznych. I jeszcze jedno...ja nie uważam, ja wiem.

Słowiańska 47... 2022-06-11 12:35:42


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają płatki pod oczy?

Płatki pod oczy stanowią specjalistyczne kosmetyki, które wyróżniają się wyższą intensywnością działania w porównaniu do preparatów tradycyjnie stosowanych do okolic oczu. Podobnie jak maski czy serum do twarzy, opierają swoje działanie na zaawansowanych formułach, które dostarczają skórze skoncentrowanych składników aktywnych. Dzięki temu, płatki pod oczy gwarantują dogłębne nawilżenie, odżywienie oraz ujędrnienie, odpowiadając na potrzeby nawet bardzo wymagającej skóry. Jak wybrać i aplikować płatki pod oczy?

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble