wróć do tematów forum

" Demokracja" pani radnej z Reszla

Komentarz

xyz 12-10-2018 godz 17:48

Pani radna ogranicza prawa obywatelskie do własności Nie znając przepisów prawa o wspólnotach mieszkaniowych ( wspólnota to związek prywatnych właścicieli mieszkań lub lokali w celu utrzymania budynków) ingeruje w prywatną własność I dlatego należy zmienić radnych którzy nie znają prawa a kierują się tylko zawiścią i prywatą Gotowa ingerować jak sąsiad będzie sobie meblował mieszkanie nie mówiąc co ma mieć na balkonie Pani już dziękujemy!

1.

Jaka radna.To był głos społeczeństwa, turystów odwiedzających Reszel.Paskudnie to wyglądało.

Darek 2018-10-12 19:59:52


2.

Czy mam podać nazwisko Jacy turyści Darku Ile lokali ma pani radna w tej wspólnocie i kiedy je nabyła Darku a lokal po" warszawiance" paskudnie nie wygląda?

xyz 2018-10-12 20:18:30


3.

Za cienki jesteś xyz.Kupione nie kradzone.

Darek 2018-10-12 20:23:16


4.

Ale zabolało więc gdzie ci turyści?

xyz 2018-10-12 20:32:27


5.

Dzieci bały się chodzić pod balkonem .Na wniosek wspólnoty baner został usunięty.

Darek 2018-10-12 20:50:00


6.

Dzieci bały się chodzić pod balkonem wiedząc że tu mieszka radna bezradna A wniosek o usunięcie baneru sprawdzę u pani która prowadzi wspólnotę w ramach prawdziwej demokracji

xyz 2018-10-12 20:55:13


7.

Proszę zawiesić portrety MARKSA ENGELSA LENINA i pana Bajorka oraz pana Marka Jaszewskiego namalowany przez Kusego z Wilkowyj One nie będą przeszkadzały pani radnej z Reszla Ta pani ma poczucie estetyzmu

xyz 2018-10-13 08:30:19


8.

Moim zdaniem zanim Pan M.K zostanie burmistrzem to powinien poczytać prawo...przydałoby się, a raczej wypadałoby. Pani która umieściła baner na balkonie powinna posiadać zgodę każdego mieszkańca budynku czy to by wisiał Pan M.K czy ketchup powinna taka zgodę posiadać. Ta pani takiej zgody nie posiadała. To że akurat mieszka tam Pani radna nie oznacza że od razu to ona tylko mieszkańcy budynku nie wyrażają zgody. Trzeba było najpierw pozbierać zgody od wszystkich mieszkańców i problemu by nie było. Ale Pan po prostu wiedział w co uderzyć. Panie M. K idzie PAN po trupach do celu..źle to się zapowiada. Ale czego się nie robi aby.. Powodzenia !

Tomek 2018-10-13 12:02:04


9.

Haha radna bezradna ...... dobre!

Adamo3 2018-10-13 15:28:56


10.

Gdzie te trupy? Chyba że ma pan na myśli obecne władze wspomagane kroplówkami przez panią przewodniczącą bo im oczy wychodzą ze strachu A pan niech się tak nie napina bo przestanie panu działać płat przedni chociaż mam wrażenie po tym co pan napisał to już nie działa ponieważ Tak by było gdyby dotyczyło to części wspólnych ale to jest balkon przynależny do konkretnego lokatora To niech się pan douczy bo już chyba coś nie działa może kroplówka na szare .. i ściga pan tych wszystkich ludzi którzy na balkonie wywieszają banery Prawo pani radnej to jej prawo - pani już dziękujemy Był głos społeczeństwa turystów dzieci( to bardzo nieładnie wciągać w gierki dzieci) a teraz mieszkańcy Czekam na dalsze pomysły pani radnej bezradnej Portrety czas wieszać chyba że ketchup gra pan w pomidora?

xyz 2018-10-13 19:24:31


11.

Z całym szacunkiem ,ja na miejscu właściciela balkonu popukalbym Pani radnej bezradnej w czoło i banery bym nie zdjął poprostu,bo o zgodę na baner od mieszkańców budynku bym się postarał chociażby by utrzeć Pani bezradnej noska widać nie ma w Reszlu Pani radna bezradna innych obowiązków z tyt.pełnionych obowiązków .

Adamo3 2018-10-13 21:30:46


12.

Mam balkon i zapytuję się czy będzie jakieś zarządzenie pani radnej bezradnej w sprawie jego użytkowania. Nie wiem co mogę wywiesić CZY TYLKO CZERWONE MAJTKI ?

brawo 2018-10-27 09:05:23


Komentarz

wróć do tematów forum

Zajęcia plastyczne w szkole

Przed wakacjami rozpoczęlismy pod okiem p.Anny Szewczyk i p.Ity Haręzy, kolejny projekt profilaktyczno – plastyczny w naszej szkole.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble