guo 11-01-2016 godz 19:21
ZAMKNĄĆ ******* !!! BARDZO DOBRA PRACA JEST TAM, KOLEŚ SIĘ LITUJE NAD PIJAKAMI I ĆPUNAMI TO GO NIE WYZYWAJCIE, MARGINESY NIE MARGINESY, JA TAM LUDZIE W WAS WIERZĘ ŻE WYJDZIECIE Z TEGO CAŁO SKUPICIE SIĘ NA RODZINACH DOCENICIE TO CO NAJWAŻNIEJSZE I BĘDZIECIE MIELI WYWALONE W UŻYWKI ELO!!!!!!!!!! Gregorian Piekut grzesiek

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama