wróć do tematów forum

Dlaczego J... wygrał wybory...

Komentarz

józio szczawik 07-12-2010 godz 19:46

Otóż odpowiedĽ jest bardzo prosta ................. bo ryba jest dobra na wszystko ;]

1.

prawdziwy karpik!!!

sanczo 2010-12-07 20:07:46


2.

raczej- MISIO YOGI.

ryba 2010-12-08 08:21:13


3.

w odniesieniu do korekty postu - jeżeli piszecie Państwo o konkretnych osobach,, szczególnie stawiając ich w złym świetle i pomimo, że są to osoby publiczne, proszę o podanie swoich prawdziwych danych. Wówczas sytuacja jest jasna dla wszystkich. W przeciwnym razie będą korekty lub usuwanie fragmentów lub całych postów na forum.

SpecNET 2010-12-08 11:45:27


4.

odrobina satyry nikomu nie zaszkodziła, zwłaszcza że pan burmistrz jest osobą publiczną, przecież nie napisałem, że kradnie druty z remy czy coś w tym stylu więc pozostanę w sferze anonimowości ;]

autor ;] 2010-12-08 16:01:36


5.

panie ADMINISTRATORZE, to nie jest pana prywatne forum gdzie może pan robić co mu się żywnie podoba i nie komenda policji gdzie nie czyta się anonimów, jest to miejsce gdzie każdy może wyrazić swoją opinię nie podając swoich danych personalnych narażając się w tak małej społeczności na ewentualne nieprzyjemności czy szykany. TO PAN JEST DLA NAS, NIE MY DLA PANA!!!!

reszelanka 2010-12-08 21:21:54


6.

I tu jest Pani w ogromnym błędzie.

SpecNET 2010-12-08 21:38:22


7.

do reszelanka.... co za bzdury wypisujesz???? skoro ktos ma smialosc wypowiedzenia sie na forum (poniekat publicznie) to niech sie smialo podipsze... anonimem mozna sobie podetrzec wiesz co... wiec nie pisz kto dla kogo jest.. na dobra sprawe mozna by zlikwiodowac forum i co bys wtedy zrobila ze swoja madroscia??? pewnei bys pod blokiem ja wyglaszala lub w gronie kolezanek i to uwierz jest tez publiczne wyrazenie opini.. Administratora popieram w pelni:) pozdrawiam

heniek 2010-12-08 22:24:12


8.

Reszelanka w bojowym nastroju :) Wam ię to nigdy nie znudzi?? :)

solid_strikes_again 2010-12-08 22:58:01


9.

hahahahah umarłem ;D uwielbiam takie posty ;D Panie Krzyśku, kolejny raz proponuję zrobić takie forum, które wymaga logowania i większą możliwość kontroli użytkowników :) no i jakiś mały regulamin by się przydał co by ludzie wiedzieli co im wolno i jaka jest rola Administratora ;)

4String 2010-12-09 05:34:32


10.

Pomimo, że świat bardzo się zmienił a komunizm i cenzura pozostali już chyba tylko w korei północnej, to reszel zatrzymał się w epoce wczesnego gomółki, propozycja dla reszelan "wygłaszania swoich opinii pod blokiem", pomijanie ważnych i kompromitujących spraw reszla a gloryfikowanie opowieści o przedszkolnych wycinankach to po prostu OBCIACH i KOMPROMITACJA, czy reszelanie powinni zwrócić się do WikiLiks aby dowiedzieć się tego co naprawdę dzieje się w ich mieście ????????

reszelanka 2010-12-09 09:20:06


11.

I cenzura ,cenzura i jeszcze raz cenzura ! .Coraz więcej w tej demokracji zakazów , nakazów ,regulaminów i kontroli. W wyborach głosowałam na p. Marka i cieszę się ,że został On burmistrzem ,ale nie rozumiem postawy administratora ,który zabrania krytyki pod adresem osób publicznych . Dziwię się tylko ,że nie straszy prokuraturą.

RESZELANKA 2010-12-09 17:44:32


12.

I cenzura ,cenzura i jeszcze raz cenzura ! .Coraz więcej w tej demokracji zakazów , nakazów ,regulaminów i kontroli. W wyborach głosowałam na p. Marka i cieszę się ,że został On burmistrzem ,ale nie rozumiem postawy administratora ,który zabrania krytyki pod adresem osób publicznych . Dziwię się tylko ,że nie straszy prokuraturą.

RESZELANKA 2010-12-09 17:45:13


14.

Utworzyć stanowisko naczelnego cenzora i będzie porządek.Pisanie pod pseudonimem było zawsze niewygodne.Mówienie prawdy często jest bolesne dla ludzi o nieczystym sumieniu.Najlepsi są klakierzy (kłania się film "Miś" - "to mówiłem ja, Jarząbek").

marek 2010-12-10 08:37:47


15.

PANIE ADMINISTRATORZE JAK OBRAZA SIE PANA BURMISTRZA CZY KOGOS Z RADY MIASTA TO JEST JUZ TRAGEDIA TAK?? A JAK JAKIS CZAS TEMU OSOBY NIE PUBLICZNE NA FORUM BYLY PORUSZANE ICH CALE NAZWISKA TO BYLO DOBRZE??? CZY PAN KOWALSKI CZY NOWAK ( PRZYPADKOWE UNIWERSALNE PRZYKLADY NAZWISK) SA KIMS GORSZYM NIZ PAN JANISZEWSKI CZY KTOS Z RADY MIASTA????? JAK JUZ PAN SIE BIERZE ZA CENZURE TO PROSZE ROBIC TO SUMIENNIE!

Jewa 2010-12-10 14:09:58


16.

Jewo- to są pomówienia. :)

SpecNET 2010-12-10 16:43:35


17.

co do słów pana admina i jakichś nieznanych nicków, mówi autor postu. Heniek naucz się ortografii "poniekat" to po pierwsze, z małego żartu takie coś ;p Panie M. nie popieram string forum może jest staroświeckie, ale posiada małomiateczkowy klimat pasujący do Reszla. Nie popieram zmian stringa, zresztą jedna osoba tutaj pisze z kilku różnych IP i ma coś wspólnego z obecnym burmistrzem haha to dopiero pomówienie ;] zamknijcie się, nie znacie się na żartach. Propagowanie jedzenia ryb przez UE "ryba jest dobra na wszystko" tylko je jeść Reszelanie a nie pieprzyć farmazony na forum ;]

piszjakcośmasz 2010-12-10 17:33:34


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble