wróć do tematów forum

Dni Reszla

Komentarz

PlotkaReszel 06-06-2009 godz 11:12

Patriocie, uważaj co mówisz. Wcale nie jestem młodą osobą, i wiem, że w latach 80 dni Reszla odbywały się przy ratuszu. Ale uważam, że park był bardzo dobrym miejscem na tą zabawę, więc nie wiem po co te zmiany...

1.

Park był fajnym miejscem na Dni Reszla, ale nie spełniał norm potrzebnych do organizowania imprez masowych, brak dobrego dojazdu, zaplecza sanitarnego itd.

odpowiedz 2009-06-06 11:14:55


2.

sluchaj po to te zmiany aby mlodzi ludzie ktorzy sie bawia w tym dniu w parku moze nie beda tak go niszczyc lamac lawek zucac smietnikow ani dewastowac mostkow a nawet doszlo do tego ze podpalili stol przy metalowym mostku wiec po co robic cos w tym parku jak wszyscy go dewastuja tydzien temu polamali porecz na mostku przy amfiteatrze a jeszcze wczesniej mlodzi ludze wyrwali bedtony pod lawki i co wy na to powiecie co aby ten park istniali funkcjonowal to trzeba aby sami mieszkancy tez pilnowali jak sa na spacerze co sie dzieje w parku ja sam chodze po parku zsynem i patrze jak cos jest nie tak to zwracam uwage ale ja sam nie dam rady upilnowac pozadku

biznesmen 2009-06-06 11:17:01


3.

Reszeliada wiele w tym temacie nie zmieni. Ale ciekawi mnie, że w tym mieście wszystko co nie może oddać zostaje natychmiast niszczone.

solid_strikes_again 2009-06-06 11:39:29


4.

Taak, w pełni zgadzam się z odpowiedzią powyżej.

PlotkaReszel 2009-06-06 12:04:50


5.

Jeszcze się nie zaczęły, a już kupa plotek i to od plotki.Chyba są ludzie którzy to organizyją i wiedzą dlaczego tak jest,więc nie wchodzcie w ich kompetencje.Tyle nam na to lato przygotowali ,a jeszcze żle.To chyba za dużo ,może trzeba tylko raz w roku i za opłatą,to może będzie dobrze.Co za naród.

roch 2009-06-06 12:55:51


6.

Plotko w takim razie przepraszam,też lubię urok parku,ale jak napisał autor pierwszego komentarza(amfiteatr nie spełnia tych wymogów)..musimy więc zadowolić się taką lakalizacją,jaka jest..pozdrawiam.

patriot 2009-06-06 13:27:38


7.

Fakt faktem, imprezy w parku to kupa piachu i błota, jak sie ludzie przetoczą, nie trzeba fachowców by to stwierdzić:). Mi osobiśćie podoba się pomysł imprez na starówce, może to ożywi miasto, mam zamiar w nich uczestniczyć.

pogodna 2009-06-06 13:31:02


8.

O to plotka jest stara ,bo nie młoda...ciekawe, ciekawe,czyli to prawda, że stare baby plotkują!O i umie na kompie pisać,trochę wie,ale chyba tylko trochę.Pozdrawiam Marzenkę.

fx 2009-06-06 13:46:14


9.

Fx! Mam 31 lat, więc nie mów proszę, że jestem starą babą i nie potrafię obchodzić się z komputerami. Pozdrawiam wszystkich.

PlotkaReszel 2009-06-06 14:06:03


10.

Taka młoda i już plotka...nie rozumiem.

fx 2009-06-06 14:36:14


11.

Dlaczego nie w parku. Bo wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni od lat i nikt tego głośno nie powiedział, ale wszycy Ci, którzy tu przyjeżdżają, mówią głośno i wyrażnie. Jak tu u Was pięknie, ale dlaczego śmierdzi. FETOR, smród i inne poetyckie określenia tego zjawiska nie przykryją tego faktu. Imprezka "prawie jak w szambie" i to już wszystko. Tylko ciekawi mnie kto to tym miesza, że tak to "pachnie" - chyba brzydko pachnie.

clara 2009-06-06 21:31:32


12.

Bo to podobno o dojazd chodziło. Że niby lepsze zespoły wymagają dojazdu pod samą scenę. Teraz go mają. Zobaczymy zatem jakie to lepsze zespoły nas odwiedzą w tym roku. ;)

Sparks 2009-06-07 14:04:28


13.

Te sparks,kopsnij z 10 kafli,to zagra ci doda w chałupie..no wysil się!! internetowy twardzielu.

patriot 2009-06-07 22:21:58


14.

Doda to z 35.000 zł bierze jak nie więcej...to nawet tyle nie ma na Dni Reszla.

fx 2009-06-08 00:35:53


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble