wróć do tematów forum

Dni Reszla 2010

Komentarz

30-04-2010 godz 20:07

Co za wielka szkoda, że zespół Toples to wielka podróbka, a było by tak fajnie. Wiem to z pewnych Ľródeł, ponieważ napisałam do Marcina Siegieńczuka czy naprawdę zagra u nas. Odpowiedział że nic na ten temat nie wie.

1.

to straszne

4String 2010-04-30 23:47:23


2.

o rany znowu nas oszukują. jakie ty masz fantastyczne znajomości, że wiesz o przekrętach w naszym mieście.a miało być tak fajnie....to straszne. WIDAĆ ŻE SIĘ NUDZISZ

omni 2010-05-01 08:31:04


3.

Został zaproszony zespół Toples, a nie Marcin Siegieńczuk.Tak samo było z zespołem Czerwone Gitary i bez S.Krajewskiego.Zespół działa i ma się dobrze ,po co więc bić pianę,ale widać taką mamy naturę.Jak czegoś nie ma to żle ,jak jest, to też niedobrze. Ja jednak się ciesze ,każdym przejawem imprez,jak coś nie pasuje, to wracam do domu i mam TVP.Nikomu głowy nie zawracam.Jeszcze się taki nie narodził,co by wszystkim dogodził.

reszelos 2010-05-01 10:46:16


4.

z Tego co wiem Wykonawca Toples nazywa się Marcin Siegieńczuk. A z drugiej strony to dobrze, że w Reszlu będzie grupa Operacyjna, i zabawa udana

be 2010-05-01 11:20:21


5.

No to widać, żle wiecie, bo ta zmiana jest od dawna, był wokalistą ,ale nie jest. Tak jak Blue Cafe miało też inną wokalistę czy Varius Manx.Zespół to zespół.Nie przesadzajcie.

reszelos 2010-05-01 12:35:58


6.

prawda jest taka, że Pan Marcin kilka lat temu rozstał się z wytwórnią Green Star i zespołem toples, przez jakiś czas występował w zespole tsoonami ( chyba tak się ten zespół nazywał ) a ostatnio realizuje projekty muzyczne firmując je własnym imieniem i nazwiskiem. A tak na marginesie. Toples w 2008 roku, już z nowym wokalista wystąpił na Dniach Barcian i z tego co słyszałem była to udana impreza, a o to przecież chodzi, by można było się latem fajnie pobawić.

szcze_pan 2010-05-01 19:30:41


7.

To naprawdę straszne,świat nigdy już nie będzie taki sam..Poważnie mówiąc,kogo to obchodzi,kto tam śpiewa,ludzie znają piosenki zespołu i to wystarczy(wokaliści zespołów "disco polo",bardzo podobnie śpiewają).

patriot 2010-05-01 20:55:18


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble