wróć do tematów forum

Do rodzicow. Plac treningowy przy fontannie na ul. Slowianskiej

Komentarz

Mafafa 17-07-2019 godz 12:40

Pisze z prosba o zwracanie uwagi na swoje dzieci, ktore maja mnostwo nowego pola do zabawy, aby nie przebywaly one na terenie placyku, ktory przeznaczony jest dla osob starszych powyzej 14 roku zycia(Co widoczne jest bardzo wyraznie na tablicy zamieszczonej obok). Placyk ten przeznaczony jest dla osob, ktore trenuja. W zaden sposob nie jest przystosowany dla dzieci. Tylko czekac, az ktoremus przydarzy sie krzywda. Dzieci wchodza po tym na rozne wysokosci i narazaja sie na wypadek. Przeszkadzaja również w ćwiczeniu osobom starszym. Prosze wiec bardzo, abyscie trzymali swoje dzieci w miejscach, ktore sa do zabaw przeznaczone, a nie w tych ktore sa oznakowane szyldem i sluza dla osob powyzej 14 roku zycia. Takie miejsca to dla niektorych wazne punkty, i czesto sa sytuacje ze nie da sie pocwiczyc bo na drazkach jest akurat malpi gaj. Gmina przeznaczyla duzo pieniedzy na nowy obszar, jest gdzie sie bawic, moga nawet napelniac wiadra na fontannie, ale niech omijaja punkty przeznaczone do innych celow. Pozdrawiam

Reklama

1.

Ok

Ok 2019-07-19 00:51:32


Komentarz

wróć do tematów forum

Tworzymy klasową książeczkę

Dnia 25 listopada 2019 r. uczniowie z klasy I a uczestniczyli w zajęciach rozwijających zainteresowania czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu.

Panie bibliotekarki, Alicja Dziemiańczyk i Adrianna Cieszyńska zaprezentowały nietypowe książki znajdujące się na półkach w bibliotece i czytelni.

wiecej...

Reklama