wróć do tematów forum

Dość tego!!!!

Komentarz

Jfiwndnfjwb 28-08-2022 godz 23:35

Znowu bez prądu , jedzenie się rozmraża nic nie można zrobić. Godzina 23. Kiedy wiekszosc śpi mieszkańcom wyłącza się prąd. W nocy jak w Czarnobylu lampy się nie palą w mieście to już codziennosc!! Teraz po nocach mam zmywać wodę , zamrażarki????! Do k... Na co idą moje podatki!!!!!!!!!

1.

Do tego żeby bo jasne dla mieszkańców co się dzieje . po skontaktowaniu z Energa podawana jest informacja o "awaryjnym" wyłączaniu prądu w naszym mieście. Nic więcej tu nie trzeba tłumaczyć

Karsbdi 2022-08-28 23:41:34


2.

Jakim awaryjnym.haha jakby było awaryjne to nie pisaliby konkretnej godziny kiedy włącza prad

Daniel 2022-08-28 23:52:15


3.

Wszystko dzieje się naszym kosztem. Zero komfortu, strach podczas spaceru psem, narażenie na kradzieże i przestępstwa. Teraz mamy swoim kosztem opłacać awarie, które mają miejsce tylko w naszym mieście. Takie nocne wyłączanie prądu obciaza portfel każdego mieszkańca . Wystarczy się zainteresować, żeby dowiedzieć się ile prądu zużywa lodówka, żeby wrócić do swojej temperatury i na dłoni będziecie mieli koszt takiej jednorazowej operacji . Swoją drogą dochodza jeszcze koszty zepsutej żywności, jeśli awaria trwa długo i się powtarza. Do tego nie kazdy jak urzędnik ma do pracy na 8 rano i śpi o godzinie 23 czy 24. Ja mam dość oszczędzania moim kosztem . I powiem jedno, cierpliwość się kończy i podejrzewam że nie tylko u mnie

Matrin 2022-08-28 23:54:01


4.

Chyba znowu trzeba będzie się przejść pod urzad gminy. Co Wy na to?

Ja2 2022-08-29 00:03:35


5.

U mnie nie było żadnej przerwy w dostawie prądu

Patologia 2022-08-29 05:42:35


6.

Ludzie, ogarnijcie się! Jeżeli myślicie, że burmistrz może wyłączyć wam światło w domu to gratulacje za brak zielonego pojęcia w temacie. Burmistrz może wyłączyć latarnie, bo za nie płaci z naszych podatków zresztą, ale nie światło w lodówce. Zamiast nawoływać do pikiety pod ratuszem idźcie pod zakład energetyczny. Zobaczymy, co zdziałacie w kontakcie z molochem. Powodzenia.

MissKapitan 2022-08-29 10:54:20


7.

Burmistrz niech wylancza latarnie w Robawach

ja 2022-08-29 18:04:27


8.

Zapłać rachunek za prąd :D. MissKapitan dobrze prawi, ale zawsze znajdzie się kilku tumanów, którzy myślą, że burmistrz przełącza jakieś przyciski i złośliwie prąd wyłącza :D.

Żanet Kaleta 2022-08-30 21:54:34


9.

i juh ci w jape suko mowilem KARMA wróci galerianko!!!!!!!!!!!!!!!! AMENO TO DOPIERO POCZĄTEK!

JEZUSCHRYSTUS 2022-09-01 12:53:01


Komentarz

wróć do tematów forum

18 września 2024 roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie

W 2024 roku świętujemy już 13. edycję Narodowego Czytania, a tegoroczną lekturą jest "Kordian" Juliusza Słowackiego.<

wiecej...

Reklama

 Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble