wróć do tematów forum

Droga na ul. Mazurskiej

Komentarz

Bielin 14-06-2009 godz 12:05

Witam.Czy ktoś się zainteresuje wreszcie droga na ulicy mazurskiej przecież jadąc od strony przestanku w stronę mostu można koła pogubic. A przecież większosc mieszkańców i nie tylko jeĽdzi tamtędy bo droga w centrum jest zamknięta i nikt nie ma chyba zamiaru kiedykolwiek jej odblokowac.

1.

prawda do prawda niektórzy zjeżdżając jadą bardziej lewą stroną. Ja kiedyś zjeżdżałam rowerem to w powietrzu leciałam jak na seryjkę garbów najechałam :)

wp 2009-06-14 11:56:15


2.

Tam obowiązuje prędkość maks. 30 km. na godz.Różni durnowaci "kierowcy" zasuwają tam z ogromną prędkością i nic dziwnego ,że mogą tam koła pogubić .Bo rozum i rozsądek już dawno pogubili...

RESZELANKA 2009-06-14 17:15:52


3.

Niestety Reszelanko,jadąc te 30km/h,też jest masakra.

patriot 2009-06-14 17:17:57


4.

No tak bo ograniczenie prędkości uzasadnia taki stan drogi... A może postawić odpowiedni znak i będzie to służyło za progi zwalniające ? A ograniczenie jest trochę niżej chyba

4String 2009-06-14 18:03:47


5.

A wyobraĽcie sobie, że wiozłem samochodem tą drogą pełen gar barszczu... Ani kropelki nie uroniłem ^^ Wyrównanie tego odcinka drogi na pewno by nikomu nie zaszkodziło, a wręcz przeciwnie.

Sofer 2009-06-14 22:50:45


6.

Prawda jest taka, ze ta droga to jest dobra dla tych, co lubią się popisac i wiecznie się spieszą. Naprawdę tam powinien stanąc patrol i wlepić kilka solidnych mandatów, dla przykładu. Skoro nie można fotoradaru tam postawić ... odrobinkę noge zgazu ściągniecie, to kół nie pogubicie, Reszelacy chyba wiedzą, że tam jest ograniczenie, a mało kto się stosuje do tego.

Olala 2009-06-16 18:09:44


7.

Faktem jest że władze nie dbają o nasze drogi,powiedzą ,że to są powiatowe ,albo wojewódzkie.Moze i tak ,ale leża w reszlu to tak trzeba monitować ,by je naprawić,chociażby codziennie.To są zadania starosty i radnych powiatowych.To po co ich wybieraliśmy,żeby tylko kasę zbijali.Niech ruszą przysłowiowe 4 litery i coś zrobią.To samo z chodnikami w Reszlu ,teraz jest czas dlaczego nic się nie robi?Takie mamy sliczne miasteczko ,ale znowu spimy.Koniecznie trzeba pomalować budynek na rogu Reymonta,on po prostu straszy.Zacznijcie coś robic w tym Reszlu, a nie wydawać bezsensownie pieniądze na konferencje na Zamku dla króla i jego świty. Zaraz pewnie będzie sesja i znowu balety za pieniądze podatników.Brakuje tylko napisu -Tak się bawią radni miasta.A może za tę kasę zrobić kawałek chodnika.

roch 2009-06-17 11:00:35


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble