wróć do tematów forum

Dzień dobry Reszelanie, mam przyjemność zaprezentować Wam talent wspaniałego chłopca, mieszkańca naszego miasta.

Komentarz

akmarsien 01-05-2023 godz 15:08

Dominik mieszka w Reszlu, tylko jedną z jego wielu pasji jest gra na akordeonie, przyznam, że takie umiejętności w tak młodym wieku potrafią zaskoczyć naprawdę każdego. Jego rodzice mają przepiękną działkę usadowioną w miejscu gdzie stowarzyszenie ogrodowe "Zielone Wzgórza" trzyma pieczę nad ogrodami wcześniej nazywanymi remowskimi. To tam pierwszy raz usłyszałem akordeon, który i w mojej rodzinie był często słyszany już od pokoleń. Moje uszy niestety nie spełniały wymogów żebym został muzykiem, ale na szczęście mój brat odziedziczył talent po Tacie i tak rodzinna tradycja została utrzymana. Wracając do Dominika pod tekstem dodaje trzy linki do krótkich utworów zagranych na świeżym powietrzu i proszę Państwa o zasubskrybowanie i polubienie filmików. Będzie to motywować młodego artystę do dalszej pracy. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. Filmy znajdziecie na YouTube. Nie mogę tu podać linków do wspomnianych filmików. Podaję więc trzy tytuły: 1 tytuł: Reszel - Ogromny talent Dominika cieszy uszy na "Zielonych Wzgórzach" 2 tytuł: Dominik z Reszla dźwiękiem swojego akordeonu cieszy uszy gości "Zielonych Wzgórz" 3 tytuł: Talent Dominika grającego na akordeonie, to kolejne odkrycie w Reszlu. Powodzenia Dominik. Dziękuję na poświęcony czas oraz wsparcie i wysłuchanie Dominika. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających serwis internetowy Miasta i Gminy Reszel, oraz widzów kanału "Tryton". Życzę szczęścia i zdrowia w pięknym i pozytywnym Reszlu.

1.

Brawo, coś niesamowicie pięknego. Mam nadzieję że będziesz dążyć tą ścieżką! Graj chłopcze graj !!

2023-05-01 19:36:29


Komentarz

wróć do tematów forum

18 września 2024 roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie

W 2024 roku świętujemy już 13. edycję Narodowego Czytania, a tegoroczną lekturą jest "Kordian" Juliusza Słowackiego.<

wiecej...

Reklama

 Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble