wróć do tematów forum

Dębnicki wodociąg widmo

Komentarz

Mieszkaniec Dębnika 14-11-2014 godz 22:02

Z wielkim zdziwieniem przypatruję się przedwyborczym wpisom na reszelskim forum.Jedno z ugrupowań twierdzi,że w 1991 roku została wykonana inwestycja o nazwie wodociąg Dębnik. O który Dębnik chodzi , bo chyba nie ten koło Reszla? Od blisko ponad trzydziestu lat jestem mieszkańcem tej miejscowości i zarówno ja ,jak i moi sąsiedzi (siedem gospodarstw rolnych )nic o takiej inwestycji nie wiedzą. Korzystamy z własnych ujęć,czyli studni i przydomowych hydroforni. Nikt nigdy u nas nie był z propozycją zainstalowania wodociągu. Proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii.

1.

A ja z wielkim zdziwieniem przypatruję się wynikom wyborów i nie mogę się nadziwić jak Mieszkaniec Dębnika i jemu podobni poddali się manipulacjom starych komuchów. Daliście się złapać na bankiety (np. w Filipówce) i pseudo inwestycje (np. amfiteatr). Wybraliście takiego burmistrza, który przynosi wstyd miasteczku podczas każdego przemówienia. Swoim prostackim zachowaniem ubliża mieszkańcom gminy (np. podczas swojej konwencji wyborczej). Ale z drugiej strony ... taką marionetka łatwiej się manipuluje.

duch 2014-11-17 08:56:28


2.

duchu - porażka poglądów boli, nie? Należy umieć z godnością przyjąć na klatę i wyciągnąć wnioski. To ludzie, LUDZIE wybrali i chyba mieli ku temu powody.

Kinga 2014-11-17 09:50:23


3.

To nie porażka poglądów. To klęska tej Gminy - komuniści u władzy.

duch 2014-11-17 11:02:48


4.

Swoje Uduchowione opinie zostaw dla siebie Panie Duch już wystarczy chamstwa i prostactwa na tym forum! czas pogodzić się z tym że jednak większość jest zadowolona z stanu jaki był i jest, tym bardziej że wyniki były miażdżące, mimo dwóch jak myślałem wcześniej silnych kontrkandydatów ale widać ta cała wrzawa podnoszona jest przez parę jednostek i nic wam z tego dobrego nie wynikło więc teraz radzę pogodzić się z faktem i przestać obrażać tych ludzi ?? Pozdrawiam

gość 2014-11-17 14:55:17


5.

Brak kultury przed wyborami, brak i po wyborach. Pretensjonalny i bardzo niegrzeczny post gościa aż wywołuje pytania: Czy Gość sam sobie może zakazać tego chamstwa o którym pisze? A skoro tak chamstwo go razi na tym forum to w jakim celu tutaj zagląda? Proszę Pana/i radzę, idąc Twoim śladem, niech zostawi Pan/i sobie moralizatorskie wywody i zajmie się pracą.

2014-11-17 20:43:35


6.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. moim zdaniem gość tylko powiedział jaka jest prawda a przy okazji zwrócił uwagę na to jak duch się wypowiada w czym moim zdaniem miał słuszność a tutaj jakiś pan gal anonim próbuje kogoś rozliczać kiedy powstaje pytanie jak się ten pan nawet nazywa

Andriu 2014-11-17 21:11:05


7.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. moim zdaniem gość tylko powiedział jaka jest prawda a przy okazji zwrócił uwagę na to jak duch się wypowiada w czym moim zdaniem miał słuszność a tutaj jakiś pan gal anonim próbuje kogoś rozliczać kiedy powstaje pytanie jak się ten pan nawet nazywa

Andriu 2014-11-17 21:11:06


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble