wróć do tematów forum

Edukacja

Komentarz

Halina 03-11-2020 godz 09:26

Brawo Ministerstwo Szkolnictwa wreszcie biorą się za nauczycieli nawołujących dzieci do strajków w imię chorej ideologii,czekamy na efekty

1.

Faktycznie, wielkie brawa. Czyli tego chcemy nauczyć dzieci? Żeby potulnie siedziały cicho, kiedy dzieje się źle? Poza tym wydaje mi się, że teraz to nikt nikogo nie musi nawoływać do strajków i protestów. Młodzi ludzie są na tyle ogarnięci, że sami widzą co się dzieje. Czasami, aż żal serce ściska, że jeszcze nie mają praw wyborczych... W odróżnieniu od Ciebie Halyna.

ZenekzAtenek 2020-11-03 15:55:32


2.

Ja pier.... le !!!! Halina z tobą serio jest gorzej niż źle. Nauczyciel ma takie samo prawo do wyrażania swoich poglądów jak każdy inny człowiek. Ma prawo nie zgadzać się z tym co się dzieje, ma prawo protestować, ma prawo o tym mówić, ma prawo mieć inne wartości, ma prawo być innej wiary czy orientacji. Wolność, Szacunek, Tolerancja!!!!- czy te słowa są dla ciebie zrozumiałe??? Dla mnie są bardzo ważne i zgodnie z nimi wychowuję dzieci.

2020-11-04 07:55:12


3.

dziś są nauczyciele ? gdzie oni są ? sami nieuki

Piotr 2020-11-04 11:34:33


Komentarz

wróć do tematów forum

Podłogi we wnętrzach. Jakie materiały i wzory wybrać do swojego domu?

Podłoga stanowi fundament każdego wnętrza, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. To ona determinuje charakter pomieszczenia, wpływa na jego estetykę i funkcjonalność. Wybór odpowiedniej podłogi to decyzja, która będzie towarzyszyć nam przez lata, dlatego warto poświęcić jej odpowiednio dużo uwagi. Podłoga może optycznie powiększyć przestrzeń, dodać jej ciepła lub chłodu, a także podkreślić wybrany styl aranżacji. Nie bez znaczenia jest również komfort użytkowania oraz wpływ na zdrowie domowników, szczególnie jeśli w domu są alergicy lub małe dzieci.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble