wróć do tematów forum

Elektryk

Komentarz

Sylwia 08-06-2018 godz 07:37

Witam. Orientuje się ktoś ile bierze elektryk za tak zwany punkt ?

1.

Ceny są różne, od 30 po znajomości do nawet 70 w takim Reszlu. Bo w Olsztynie to nawet 150. Najdroższy w Reszlu jest Pan Tadeusz.M.

Pawel 2018-06-08 12:09:05


2.

Polemizowałbym. Ludzie od pana Tadeusza robią solidnie, szybko i wcale nie tak drogo jak mówią. Wycenę robiło mi trzech elektryków i akurat pan Tadeusz nie był najdroższy a wykonanie usługi miał najszybsze. Ponadto nie wygrywałby tylu przetargów gdyby był taki drogi.

Blady 2018-06-08 17:41:15


3.

Po tej wypowiedzi blady od razu widać ze to jest typowy hejt! Wszyscy wiedzą jak jest i co jest na rzeczy. Chachmety i tyle w temacie. Opinia jest jaka jest. Pozdrawiam :)

Piotrek 2018-06-08 22:04:50


4.

Jaki hejt? O czym Ty gadasz? Wypowiadam się na tym forum raz na dwa lata, bo mnie razi właśnie hejt. A pisanie, że ktoś jest najdroższy. Niech zadzwoni do kilku i sam oceni. Właśnie Ty hejtujesz tą firmę. Żałuję, że napisałem na tym beznadziejnym forum, gdzie tylko się ludzi wyzywa i obraża.

Blady 2018-06-09 08:47:28


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble