wróć do tematów forum

amfiteatr

Komentarz

Ala 27-08-2014 godz 21:52

Co myślicie o nowo powstającym amfiteatrze ????

1.

Bida z nędzą kurnik, ciekawe dla kogo to chyba dla srających wron wychodek

Robert 2014-08-28 20:45:19


2.

1) mały 2) przy cmentarzu 3) ogrodzony siatką jak na żylecie legi :D 4) srające wrony 5) nie konsultowano się z mieszkańcami odnośnie lokalizacji ani budowy amfiteatru 6) rada to musiała zaakceptować ;) a niedługo wybory :) trzeba podziękować im ładnie

ffff 2014-08-29 09:26:42


3.

No oczywiście: Ľle, niedobrze,nieładnie, nie w tym miejscu, blisko cmentarza, daleko od centrum a przede wszystkim nie spytano o zdanie wszystkich mieszkańców. Trudno, znowu niewypał.

Byn 2014-08-29 09:42:45


4.

To podaj mi chociaż jeden pozytywny aspekt tego amfiteatru ? Postawić coś takiego to nie. Ale pomyśleć i zrobić to raz a porządnie żeby służyło mieszkańcom to już nie lada wyzwanie

reszelak 2014-08-29 11:13:02


5.

Wam to nigdy nic nie pasuje. Żenada

ania 2014-08-29 11:13:59


6.

To przenieście Dom Kultury bo też stoi od lat przy cmentarzu.Zabawy też tam się odbywały, a może cmentarz przenieś???Co za mentalność ludzka.Decydujcie bardziej o sobie i swojej rodzinie.Decyzje zostawcie fachowcom.

janko 2014-08-29 16:00:35


7.

Fachowiec to porządnie wziąłby się za historyczny amfiteatr. Prościej było walnąć jakiś bubel przed wyborami niż się wykazać i zrobić coś z pierwszego zdarzenia służące na długie lata. A to jest właśnie mentalność władzy, walnąć coś na odwal i się chwalić, że coś się zrobiło. A miasto nie jest dla rady i burmistrza tylko dla mieszkańców a troche partycypacji by się przydało ;)

reszelak 2014-08-29 17:08:49


8.

Tyle lat władze miały okazję się wykazać ale jakoś nikt tego nie zrobił.Są wybory, Reszelaku startuj i zrób coś dla społeczeństwa,wybuduj Amfiteatr w Parku a ten jako Plac Spotkań Plenerowych niech zostanie.Tak ma Mrągowo.Nie krytykuj tylko działaj.Podobnie mają Barciany i Korsze i jakoś nikt nie narzeka.Reszel to faktycznie specyficznie narzekające miasto na wszystko i wszystkich.Tyle mamy pozytywów i inni to dostrzegają tylko nie my.A tak w nawiasie to Burmistrz i Rada to chyba też mieszkańcy Gminy Reszel.Dobrze ,że robią co mogą.Jednak widać,że mieszkańcy chcą coraz to więcej,więcej.Wniosek z tego ,że jest jeszcze dużo do zrobienia i masz okazję się wykazać.

ania 2014-08-30 15:08:58


9.

co do cmentarza - myślę, że tym którzy tam leżą "dyndo" czy za połotem gra muzyczka czy nie

hejdanadana 2014-08-31 19:39:12


10.

Ania a ty nie masz przypadkiem rodziny "podwieszonej" w urzędzie, że tak piejesz za burmistrzem? W obecnych czasach, kiedy jest do wzięcia wiele środków unijnych te nauczycielskie "złogi" nie mają nic do zaoferowania temu miastu oraz całej gminie. Chyba, że chodzi o zachowanie posad dla swoich "familii-rodzin". Spróbujcie załatwić jakąś konkretną sprawę w urzędzie to się przekonacie. Chyba, że Was satysfakcjonuje "uścisk dłoni burmistrza" to nie ma problemu. Mój głos na pewno na niego nie padnie.

luty 2014-09-03 21:42:33


11.

Ciekawe dlaczego wcześniej nikt nie sięgał po środki unijne i nic nie robił. Teraz wyświecono budynek Zespołu Szkół a przed nim asfalt strasznie to wygląda to tak jak do nowych spodni założyć starą i brudna koszulę, może niech Dyrektor sięgnie po środki unijne przecież to takie proste.

ania 2014-09-04 09:38:26


12.

no tak wpadlem sprawdzic szambo a ono dalej wybija... ludzie w parku nie moze byc amfiteatru bo zabraniaja tego przepisy BHP, o organizacji imprez masowych, ochronie srodowiska i jeszcze pare innych. nie dlugo nie bedziemy uzywali nazwy park miejski a las miejski ... nowy amfiteatr moze polozenie ma kiepski ale niestety dobrze ze cos wogole jest. w Reszlu nie ma dobrego miejsca. Targowica nie mogla byc przeznaczona ze wzgledu na bliskosc niebezpiecznego skzyrzowania i braku odpowiedniego przejscia... nie ma tam tez bezposredniego podlaczenia do pradu.wezcie pomyslcie lub tez zasiegnijcie dobrej informacji i wtedy zabierajcie glos

rico 2014-09-04 10:57:52


13.

luty a gdzie są te środki UE chyba trzymaja się żarty twojej osoby. Gadasz od rzeczy. Poprzednicy Janiszewskiego mieli taka szansę ale nie chcieli sięgać po nie no z wyjatkiem na wodociągi, dzięki czemu woda jest tak droga. Teraz trzeba czekać na nową perspektywę środków z UE może będą gdzieś pod koniec 2015

resz 2014-09-04 21:23:22


14.

Przykro mi to czytać. Mamy piękne miasteczko i jak na takie miasteczko dzieje się tu dużo. Budują nam piękny amfiteatr, a wy macie jeszcze czelność narzekać. Normalnie Cebulaki z Cebulandii. Potrafią tylko marudzić, a gdy ktoś coś zrobi to jest mieszany z błotem.

Statixxx 2014-09-05 11:54:54


15.

Fakt trochę środków unijnych jest w Reszlu. I też patrzmy realnie z takim budżetem na większe środki unijne Reszla nie stać ;) Jednak jest jedna rzecz w której Reszel leży totalnie. Mianowicie zerowa turystyka miasta ! żadnych folderów, ulotek, tablic informacyjnych. A zamek zamiast być perełką miasta żyje sobie osobnym życiem. Dramat ! To żeby niemcy chodzili po sklepach i szukali informacji o mieście pozostawię bez komentarza........

ererer 2014-09-05 12:07:21


16.

Bo ta władza nie ma wizji jak już napisałem. Złóżcie jakąś konkretną inicjatywę i zobaczycie co za ludzie w urzędzie pracują. Kompletna niemoc, spychologia w dodatku powiązania rodzinno-towarzyskie taki poziom reprezentuje ekipa Janiszewskiego.Jak dla mnie nie jest on dużo lepszy od swojego poprzednika. Może to jest wina tego, że ludzie ci od zawsze na budżetowym garnuszku, życia nie znają. Zresztą zestawmy sobie naszą gminę z pozostałymi naszego powiatu zwłaszcza vide Korsze. Widać jak od 1990 r kiedy mamy niby ludzi oświeconych z "men-u" jak postępuje degradacja tej gminy i wiem jedno Janiszewski tego nie zmieni. Dla mnie jest to taki Szypulski (np familijne układziki) naszych czasu. Nowe "amfi" nic tu nie zmienia.

luty 2014-09-05 14:49:24


17.

Nie ma lepszego od Janiszewskiego!!!

ania 2014-09-06 10:58:48


18.

Droga Aniu bardzo mnie ciekawi twoja postać. Normalnie Matka Teresa Urzędu Reszel. Zapewne jesteś jego pracownikiem, może i masz nawet to w zakresie obowiązków ku chwale Burmistrza Marka Janiszeskiego. Kiedyś bardzo ciekawie się wypowiadał na jego temat Pan Piotr Milewski, tak też zawzięcie obrona Pani jaki to burmistrz dobry i dlaczego się go czepiacie. Prawda jest taka ten pan nie ma pojęcia o czymś takim jak wizja miasta. Robi wszystko tak chaotycznie może się uda a może i nie . Tyle obietnic co słyszeliśmy od tego Pana. Ja nie czekałem na amfiteatr, ja chciał bym mieć pracę ale z tym panem to tutaj jej raczej nie dostane.

emila 2014-09-07 21:53:42


19.

Ciekawe czy ania się nazywa Janiszewski lub może Janiszeska ???

Żaklina 2014-09-07 21:55:30


20.

Emila a według Ciebie jaka jest ta wizja miasta ?

reszelak 2014-09-08 10:29:09


21.

Ja tam rozumiem lobby urzędnicze, że tu tak gardłuje za swoim pracodawcą. Perspektywa roboty u "prywaciarza" nie jest pewnie dla Państwa zbyt kusząca. Co do wizji. Ostatnio jedna z WM jej doświadczyła. Mimo szeregu spotkań, ustnych deklaracji ze strony burmistrza, wystarczyła wizyta w urzędzie jednego zawistnego sąsiada , aby poznać tę wizję. Działania pod publiczkę tego nie zmieniają. To nie jest dobry kandydat.

luis 2014-09-08 15:58:50


22.

A ja tego luis to wogóle nie rozumie. To jest forum tu się nie pisze szyfrem, jak tak chce się przekazywać swoje posty to lepiej nie pisać bo i tak ich nikt nie rozumie. Co do amfiteatru to jest kicha. jeszcze nie zrobione a już je wrony załatwiły

romek 2014-09-08 21:09:26


23.

A ja tego luis to wogóle nie rozumie. To jest forum tu się nie pisze szyfrem, jak tak chce się przekazywać swoje posty to lepiej nie pisać bo i tak ich nikt nie rozumie. Co do amfiteatru to jest kicha. jeszcze nie zrobione a już je wrony załatwiły

romek 2014-09-08 21:09:26


24.

Co do Zespołu Szkół to jak widać to zatkało kakao. Szypulski zrobił kiedyś remont Ratusza którego zdjęcia upiększają krajobraz miasta. Teraz mamy drugą perełkę piękny Zespół Szkół, rok pracy tego pana i wystarczyło. Cztery burmistrza i żadnej perełki nie ma tylko powstaje wychodek dla ptaków . Tyle pieniędzy można było tak rozsądnie zainwestować

Piotrek 2014-09-08 21:25:21


25.

Ratusz kontra mały parczek, amfiteatr, remont mostu, załatwienie sprawy z hotelową, kaplica, chodniki... No rzeczywiście. Nasz obecny Burmistrz jest po prostu beznadziejny. Nic nie zrobił. Mam nadzieje, że następny Burmistrz też nie będzie tak "nic robił" jak obecny (Chociaż mam nadzieje, że się nie zmieni). Takie "nic nie robienie" bardzo mi się podoba. Poprzedni Burmistrz tak dużo zrobił... Hmmm np. ratusz i... no właśnie? Co jeszcze? Ludzie opamiętajcie się! Reszel teraz jest jeszcze piękniejszy niż był. Każdy ma wolność wyboru, ale mi nie podoba się takie czepianie osoby, która zrobiła tak wiele. Nie nie jestem nikim z rodziny, znajomych, sąsiadów, pracowników UG itd. Jestem zwykłym mieszkańcem Reszla, który w odróżnieniu do Was potrafi docenić ludzkie starania i nie obrzuca nikogo mięsem.

Statixxx 2014-09-09 00:06:41


26.

od Was*

Shadowsun 2014-09-09 00:08:39


27.

Przepraszam, mój błąd. W odróżnieniu od Was. :)

Statixxx 2014-09-09 00:10:11


28.

Statixxx Szypulski jest od Mordasiewicza :) A twoją perełkę Zespół Szkół zadeklarował, że jak będzie jeszcze jedną kadencję to ją zamknie :) A i kolejna twoja pusta perełka Ośrodek Szkolno Wychowawczy :)

sdfsdgfds 2014-09-09 10:00:16


29.

jeśli ma być powrót do przeszłości i mam wybierac między tym co było to wolę obecnego Burmistrza

orzel2 2014-09-09 12:19:07


30.

ROMEK: Jak już Ciebie to tak nurtuje. WM-wspólnota mieszkaniowa z ul Słowiańskiej. Temat znany "na blokach" (będzie wyższa frekwencja), jak i w urzędzie. Statixxx: "Nie nie jestem nikim z rodziny..."-sądząc po sposobie argumentacji śmiem wątpić, ale do rzeczy. Piszmy jak było. Chodniki, realizowane były z funduszy centralnych, zresztą wystarczy spojrzeć na sąsiednie gminy to samo się robiło-nadal robi np. gmina Kolno- Kabiny itd, zasługa burmistrza zerowa, tym bardziej, że program ten ruszył przed poprzednimi wyborami co zresztą argumentował wówczas Janiszewski. Wiemy dobrze co spowodowało ruszenie Hotelowej. Jej zawalenie, a nie inwencja naszego burmistrza i jego świty. Starosta nie zapunktował, jak musiał w centralnych mediach (a ściślej podległy mu nadzór budowlany) prezentować się na tle ruiny. Most: Działka Starosty. Temat wielokrotnie sygnalizowany przez poprzedniego włodarza. Gmina nie wykonała żadnych istotnych działań za obecnego burmistrza celem przeforsowania jego rewitalizacji. Stosowne uchwały w radzie powiatu zostały przegłosowane już w 2009r (zarezerwowane ponad 1 mln zł). No ale nie oszukujmy się to, ze nam ten "gangster" (starosta)go zrewitalizował to już chyba, bardziej zasługa wcześniejszej zwałki "¦.P hotelowej" jak i katastrofalnego stanu samego mostu. Parczek ok. No ale z drugiej strony mamy rozbudowe sieci wodnokanalizacyjnej na terenie gminy, sprawa bardzo, ale to bardzo istotna (woda) dla mieszkańców naszej gminy Kaplica pogrzebowa 4 lata po wyborze to nie jest powód do wypinania piersi, tym bardziej, że inwestycja ta wygeneruje większy dochód. Tak więc nie dajmy się tu zwieść lansowanymi przez jego klientele bajkami "o dobrym gospodarzu", dobrym chyba dla większości (nie wszystkich) swoich nieruchawych urzędasów, którym gwarantuje byt, oraz istnienie lokalnych układów. Nie oglądajmy się również za Szypulskim,za którego rządów te zależności się wytworzyły. Jedna klika.

luis 2014-09-09 13:58:33


31.

Kto ma program wyborczy Janiszewskiego z roku 2010 niech go upubliczni a zobaczymy czy zrealizował obietnice

resz 2014-09-09 20:26:12


32.

no cóż dużego wyboru w kandydatach nie ma.a ktoś zapewne z nich burmistrzem zostanie.

wiki 2014-09-09 20:37:05


33.

Statixx bardzo mocno się zagalopował i przypisał połowę inwestycji dla siebie. Tak to jest jak się pisze o czymś o czym nie ma się bladego pojęcia. Most zrobiło starostwo jak również dało polbruk na Reszelskie chodniki. Hotelowa sama się zawaliła chyba że Burmistrz jej pomógł, ale popieram pana słowa "Nasz obecny Burmistrz jest po prostu beznadziejny"

Wiola 2014-09-09 21:30:55


34.

Ja też popieram "Nasz obecny Burmistrz jest po prostu beznadziejny"

Lili 2014-09-09 21:34:52


35.

akurat most mnie nie interesuje.co z tego ze szkoła piękna jak młodzi nie chcą się tam uczyć i uciekają do innych miast.a chodnik przy szkole aż płacze tyle lat

wiki 2014-09-09 21:38:08


36.

Ach te chodniki przy szkole, a gdzie jest w tym Starostwo?

resz 2014-09-09 21:54:46


37.

luis - o argumentacji nie wypowiadaj się, dopóki nie zdobędziesz podstawowej wiedzy o erystyce. :) Wiola, Lili - To skąd idą fundusze to mniejsza, ważne jest to by dobrze nimi zarządzać i pozyskać te fundusze. "Nasz obecny Burmistrz jest po prostu beznadziejny". Polecam zapoznać się z pojęciami ironia (myślę, że pojęcie sarkazm też się przyda). Mam nadzieje, że odrobicie lekcje, bo to jak użyliście fragment mojej wypowiedzi jest po prostu żałosne. :)

Statixxx 2014-09-09 23:09:23


38.

Reasumująć wybierzmy nowe. Nie pozwólmy skostniałym urzędasom narzucić nam burmistrza. Do zobaczenia przy urnach-oni na pewno wszyscy będą. Dajmy im odpór.

luis 2014-09-10 11:07:26


39.

Nowi jacy nowi?co teraz robią wszytko pod publiczkę i czyimiś rękoma albo za czyjeś pieniądze.Gdzie byli przez te lata.Bez sensu ta nowość,lepiej kogoś kto przynajmniej się stara i coś pozyskuje. Zresztą większość a swoje wyrobione zdanie i żadne wpisy tego nie zniszczą.

janko 2014-09-10 12:31:22


40.

Pan Piotr Milewski to człowiek Pana Szypulskiego ;) Jest on pełnomocnikiem wyborczym Komitetu Pana Szypulskiego. Obaj reprezentują więc Pan Starostę ;)

dfdfd 2014-09-10 17:08:23


41.

Czyli nowe bez pojęcia w starym.Tragedia ale i tak wygra pracowitość.

resz 2014-09-10 17:12:29


42.

Most bez pieniędzy z Gminy nie byłby wyremontowany (jak coś piszesz to pisz prawdę)Proszę policzyć ile pieniędzy z zewnątrz trafiło w tej kadencji do Reszla. Najgorsze że ktoś stara się być fachowcem od funduszy które były w dużej ilości przez 12 lat za rządów pana Szypulskiego. Pan Starosta nie dał ani jednej kostki polbruku do Reszla a chodniki robione są z materiałów rejonu dróg wojewódzkich i zostały wydeptane przez obecnego burmistrza zapytajcie tych co je układają z robót publicznych będziecie mieli większa wiedzę

resz 2014-09-11 19:34:35


43.

Ok,już mi się nie chce z Wami polemizować urzędasy burmistrza bo walicie tu taką ściemę, że aż czacha siada, tak więc krótko i na temat. Ad mostu, kto go w głównej mierze finansował i nie chodzi tu a staroste, a bardziej o to, że zostały wyremontowane ze środków zewnętrznych zasługa obecnego burmistrza praktycznie zerowa, ale jak widać lubi się podpinać po czyjeś działania: http://dzieje.pl/aktualnosci/remont-sredniowiecznego-mostu-w-reszlu. Stosowna uchwała rada powiatu z 2009 r (Janiszewki był wówczas dyr sp3) nr 193. do wygooglania. Polbruk kładzie się już od 5 lat we wszystkich gminach nawet w tak zapyziałej jak Kolno, tak więc daruj tu Pan sobie teksty o wydeptywaniu materiałów przez obecnego burmistrza. Nie wiem czy daje na to środki starosta czy zarząd DW. Dla mnie nie jest to istotne Pamiętam jak 4 lata temu przed wyborami deprecjonowali tę idee ludzie obecnego burmistrza kiedy te roboty ruszały pod koniec kadencji poprzednika. Ale teraz ma to być argument za lansowaniem burmistrza jako niby. "dobrego gospodarza". Pomijam tu już jego podpinki pod inicjatywy "społeczników". Naprawdę smutne są te wasze wpisy pełne kłamstw i przeinaczeń, no ale cóż musicie się czuć bardzo niepewnie jak byt całych Waszych rodzin uzależniliście od gminnych posad, czy nawet zasiłków z MOPSU dla krewnych. Oczywiście jest kilka kompetentnych osób, ale to nie oni nadają ton pracy tego urzędu.

luis 2014-09-11 22:21:22


44.

Ok,już mi się nie chce z Wami polemizować urzędasy burmistrza bo walicie tu taką ściemę, że aż czacha siada, tak więc krótko i na temat. Ad mostu, kto go w głównej mierze finansował i nie chodzi tu a staroste, a bardziej o to, że zostały wyremontowane ze środków zewnętrznych zasługa obecnego burmistrza praktycznie zerowa, ale jak widać lubi się podpinać po czyjeś działania: http://dzieje.pl/aktualnosci/remont-sredniowiecznego-mostu-w-reszlu. Stosowna uchwała rada powiatu z 2009 r (Janiszewki był wówczas dyr sp3) nr 193. do wygooglania. Polbruk kładzie się już od 5 lat we wszystkich gminach nawet w tak zapyziałej jak Kolno, tak więc daruj tu Pan sobie teksty o wydeptywaniu materiałów przez obecnego burmistrza. Nie wiem czy daje na to środki starosta czy zarząd DW. Dla mnie nie jest to istotne Pamiętam jak 4 lata temu przed wyborami deprecjonowali tę idee ludzie obecnego burmistrza kiedy te roboty ruszały pod koniec kadencji poprzednika. Ale teraz ma to być argument za lansowaniem burmistrza jako niby. "dobrego gospodarza". Pomijam tu już jego podpinki pod inicjatywy "społeczników". Naprawdę smutne są te wasze wpisy pełne kłamstw i przeinaczeń, no ale cóż musicie się czuć bardzo niepewnie jak byt całych Waszych rodzin uzależniliście od gminnych posad, czy nawet zasiłków z MOPSU dla krewnych. Oczywiście jest kilka kompetentnych osób, ale to nie oni nadają ton pracy tego urzędu.

luis 2014-09-11 22:29:11


45.

Ok,już mi się nie chce z Wami polemizować urzędasy burmistrza bo walicie tu taką ściemę, że aż czacha siada, tak więc krótko i na temat. Ad mostu, kto go w głównej mierze finansował i nie chodzi tu a staroste, a bardziej o to, że zostały wyremontowane ze środków zewnętrznych zasługa obecnego burmistrza praktycznie zerowa, ale jak widać lubi się podpinać po czyjeś działania: http://dzieje.pl/aktualnosci/remont-sredniowiecznego-mostu-w-reszlu. Stosowna uchwała rada powiatu z 2009 r (Janiszewki był wówczas dyr sp3) nr 193. do wygooglania. Polbruk kładzie się już od 5 lat we wszystkich gminach nawet w tak zapyziałej jak Kolno, tak więc daruj tu Pan sobie teksty o wydeptywaniu materiałów przez obecnego burmistrza. Nie wiem czy daje na to środki starosta czy zarząd DW. Dla mnie nie jest to istotne Pamiętam jak 4 lata temu przed wyborami deprecjonowali tę idee ludzie obecnego burmistrza kiedy te roboty ruszały pod koniec kadencji poprzednika. Ale teraz ma to być argument za lansowaniem burmistrza jako niby. "dobrego gospodarza". Pomijam tu już jego podpinki pod inicjatywy "społeczników". Naprawdę smutne są te wasze wpisy pełne kłamstw i przeinaczeń, no ale cóż musicie się czuć bardzo niepewnie jak byt całych Waszych rodzin uzależniliście od gminnych posad, czy nawet zasiłków z MOPSU dla krewnych. Oczywiście jest kilka kompetentnych osób, ale to nie oni nadają ton pracy tego urzędu.

luis 2014-09-11 22:29:12


46.

Ok,już mi się nie chce z Wami polemizować urzędasy burmistrza bo walicie tu taką ściemę, że aż czacha siada, tak więc krótko i na temat. Ad mostu, kto go w głównej mierze finansował i nie chodzi tu a staroste, a bardziej o to, że zostały wyremontowane ze środków zewnętrznych zasługa obecnego burmistrza praktycznie zerowa, ale jak widać lubi się podpinać po czyjeś działania: http://dzieje.pl/aktualnosci/remont-sredniowiecznego-mostu-w-reszlu. Stosowna uchwała rada powiatu z 2009 r (Janiszewki był wówczas dyr sp3) nr 193. do wygooglania. Polbruk kładzie się już od 5 lat we wszystkich gminach nawet w tak zapyziałej jak Kolno, tak więc daruj tu Pan sobie teksty o wydeptywaniu materiałów przez obecnego burmistrza. Nie wiem czy daje na to środki starosta czy zarząd DW. Dla mnie nie jest to istotne Pamiętam jak 4 lata temu przed wyborami deprecjonowali tę idee ludzie obecnego burmistrza kiedy te roboty ruszały pod koniec kadencji poprzednika. Ale teraz ma to być argument za lansowaniem burmistrza jako niby. "dobrego gospodarza". Pomijam tu już jego podpinki pod inicjatywy "społeczników". Naprawdę smutne są te wasze wpisy pełne kłamstw i przeinaczeń, no ale cóż musicie się czuć bardzo niepewnie jak byt całych Waszych rodzin uzależniliście od gminnych posad, czy nawet zasiłków z MOPSU dla krewnych. Oczywiście jest kilka kompetentnych osób, ale to nie oni nadają ton pracy tego urzędu.

luis 2014-09-11 22:31:47


47.

Ok,już mi się nie chce z Wami polemizować urzędasy burmistrza bo walicie tu taką ściemę, że aż czacha siada, tak więc krótko i na temat. Ad mostu, kto go w głównej mierze finansował i nie chodzi tu a staroste, a bardziej o to, że zostały wyremontowane ze środków zewnętrznych zasługa obecnego burmistrza praktycznie zerowa, ale jak widać lubi się podpinać po czyjeś działania: http://dzieje.pl/aktualnosci/remont-sredniowiecznego-mostu-w-reszlu. Stosowna uchwała rada powiatu z 2009 r (Janiszewki był wówczas dyr sp3) nr 193. do wygooglania. Polbruk kładzie się już od 5 lat we wszystkich gminach nawet w tak zapyziałej jak Kolno, tak więc daruj tu Pan sobie teksty o wydeptywaniu materiałów przez obecnego burmistrza. Nie wiem czy daje na to środki starosta czy zarząd DW. Dla mnie nie jest to istotne Pamiętam jak 4 lata temu przed wyborami deprecjonowali tę idee ludzie obecnego burmistrza kiedy te roboty ruszały pod koniec kadencji poprzednika. Ale teraz ma to być argument za lansowaniem burmistrza jako niby. "dobrego gospodarza". Pomijam tu już jego podpinki pod inicjatywy "społeczników". Naprawdę smutne są te wasze wpisy pełne kłamstw i przeinaczeń, no ale cóż musicie się czuć bardzo niepewnie jak byt całych Waszych rodzin uzależniliście od gminnych posad, czy nawet zasiłków z MOPSU dla krewnych. Oczywiście jest kilka kompetentnych osób, ale to nie oni nadają ton pracy tego urzędu.

luis 2014-09-11 22:31:47


48.

Ok,już mi się nie chce z Wami polemizować urzędasy burmistrza bo walicie tu taką ściemę, że aż czacha siada, tak więc krótko i na temat. Ad mostu, kto go w głównej mierze finansował i nie chodzi tu a staroste, a bardziej o to, że zostały wyremontowane ze środków zewnętrznych zasługa obecnego burmistrza praktycznie zerowa, ale jak widać lubi się podpinać po czyjeś działania: http://dzieje.pl/aktualnosci/remont-sredniowiecznego-mostu-w-reszlu. Stosowna uchwała rada powiatu z 2009 r (Janiszewki był wówczas dyr sp3) nr 193. do wygooglania. Polbruk kładzie się już od 5 lat we wszystkich gminach nawet w tak zapyziałej jak Kolno, tak więc daruj tu Pan sobie teksty o wydeptywaniu materiałów przez obecnego burmistrza. Nie wiem czy daje na to środki starosta czy zarząd DW. Dla mnie nie jest to istotne Pamiętam jak 4 lata temu przed wyborami deprecjonowali tę idee ludzie obecnego burmistrza kiedy te roboty ruszały pod koniec kadencji poprzednika. Ale teraz ma to być argument za lansowaniem burmistrza jako niby. "dobrego gospodarza". Pomijam tu już jego podpinki pod inicjatywy "społeczników". Naprawdę smutne są te wasze wpisy pełne kłamstw i przeinaczeń, no ale cóż musicie się czuć bardzo niepewnie jak byt całych Waszych rodzin uzależniliście od gminnych posad, czy nawet zasiłków z MOPSU dla krewnych. Oczywiście jest kilka kompetentnych osób, ale to nie oni nadają ton pracy tego urzędu.

luis 2014-09-11 22:31:47


49.

Ok,już mi się nie chce z Wami polemizować bo walicie tu taką ściemę, że aż czacha siada, tak więc krótko i na temat. Ad mostu, kto go w głównej mierze finansował i nie chodzi tu a staroste, a bardziej o to, że zostały wyremontowane ze środków zewnętrznych zasługa obecnego burmistrza praktycznie zerowa, ale jak widać lubi się podpinać po czyjeś działania: Nie moge wkleić linku więc można to sobie spokojnie wygooglować pod hasłem -rewitalizacja mostu Reszel Stosowna uchwała rada powiatu z 2009 r (Janiszewki był wówczas dyr sp3) nr 193. też do znalezienia w necie. Polbruk kładzie się już od 5 lat we wszystkich gminach nawet w tak zapyziałej jak Kolno, tak więc daruj tu Pan sobie teksty o wydeptywaniu materiałów przez obecnego burmistrza. Nie wiem czy daje na to środki starosta czy zarząd DW. Dla mnie nie jest to istotne. Pamiętam jak 4 lata temu przed wyborami deprecjonowali tę idee ludzie obecnego burmistrza kiedy te roboty ruszały pod koniec kadencji poprzednika. Ale teraz ma to być argument za lansowaniem burmistrza jako niby. "dobrego gospodarza". Pomijam tu już jego podpinki pod inicjatywy "społeczników". Naprawdę smutne są te wasze wpisy pełne kłamstw i przeinaczeń, no ale cóż musicie się czuć bardzo niepewnie jak byt całych Waszych rodzin uzależniliście od gminnych posad, czy nawet zasiłków z MOPSU dla krewnych. Oczywiście jest kilka kompetentnych osób, ale to nie oni nadają ton pracy tego urzędu.

luis 2014-09-11 22:53:52


50.

luis powiedz mi to na kogo chcesz zagłosować i kogo ty reprezentujesz? bo widzę, że dobro gminy w ogóle Ciebie nie interesuje. Dziwne, że poprzedniego burmistrza ludzie zmienili wiec jednak Ľle rządził. Patrząc na komitety wyborcze nie ma innego wyboru jak dać szanse obecnemu burmistrzowi. Jednocześnie pamiętając, że wrogiem numer jedne dla powiatu i gminy jest Starosta !Jeżeli inaczej uważasz to zapewne masz dobry interes w tym popierając kogoś innego

wqwq@o2.pl 2014-09-12 11:06:34


51.

Nigdy więcej. Temu panu już dziękujemy.

2014-09-13 21:24:32


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble