wróć do tematów forum

Ferie w MOK

Komentarz

bea 25-01-2010 godz 14:42

Zapraszamy na zajęcia taneczne do MOK -dzieci godz 10.00 młodzież 11.00,rozdajemy też darmowe wejściowki do kina na dwa filmy dla dzieci -"Odlot" 27.01.2010 na godz.11.00 oraz dla młodzieży "Galerianki"-27.O1 na godz 17.00.Zostało jeszcze kilka -zapraszamy po odbiór 26.01 od godz 10.00.

1.

zapraszam

psafdafafa 2010-02-08 08:44:09


Komentarz

wróć do tematów forum

Etui iPhone 17 Pro a aktywny styl życia – jak chronić smartfon w Reszlu i na Warmii?

Obecnie smartfony towarzyszą nam niemal przez cały dzień. Wykorzystujemy je do pracy, kontaktu z bliskimi, robienia zdjęć oraz korzystania z nawigacji podczas podróży. Nic więc dziwnego, że odpowiednia ochrona urządzenia staje się priorytetem dla wielu użytkowników. Dotyczy to szczególnie osób mieszkających w malowniczych miejscowościach, takich jak Reszel na Warmii, gdzie telefon często towarzyszy spacerom, wycieczkom rowerowym czy odkrywaniu lokalnych atrakcji. W takich warunkach dobrze dobrane etui może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo urządzenia.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble