wróć do tematów forum

Gdzie jest policja???

Komentarz

Akanysz 05-09-2011 godz 18:06

Gdzie jest policja kiedy mlody mieszkaniec ulicy Podmiejskiej urzadza sobie rajdy swoim motorem! Gwizdy slychac z daleka. Z pewnoscia nawet na posterunku. W koncu dojdzie do jakiegos nieszczescia. Mala szkoda jesli zginie sam ale jesli z jego winy stanie sie komus innemu krzywda?

1.

HAHAHA Reszel, miasto emerytów i rencistów coraz bardziej to pasuje do naszego miasta, jeden motor na cały Reszel i ludzie robią z tego wielką aferę. Motor chodzi głośniej niż przeciętny samochód to normalne że będzie słychać go w mieście o powierzchni 4 km2 ... Chłopak wcale nie jeĽdzi szybko po mieście tyle że głośno ... A jeżeli komuś nie pasuje życie w mieście to proszę sobie kupić domek na wsi, nie róbmy z Reszla wsi !! W większych miastach motory są na porządku dziennym więc radze trochę wyluzować albo na serio przenieść się na wieś, albo to po prostu zazdrość ?? :) ludzie nie mają co robić ze sobą siedzą w oknach i wymyślają kogo by tu podpieprzyć :)

Jacek 2011-09-05 20:05:07


2.

jest dzien, moze sobie jezdzic nawet czołgiem

Eugenia moherland.pl 2011-09-05 20:19:46


3.

Do "Jacek". Człowieku!!! Czy Ty w ogóle masz pojęcie co piszesz?! A jakbyś mieszkał z rodziną przy jakiejś ulicy po której śmiga ten czubek i Twoje dziecko nie mogłoby spać? Ciekaw jestem czy miałbyś takie same zdanie? Jeżeli tak to masz tyle samo rozumu co ten motocyklista!!!

anonim 2011-09-05 20:34:45


4.

motór to dzieło szatana ! trze je wyklonć z ambony !

4String 2011-09-05 20:41:29


5.

Jest dzień cisza nocna jest od 22 ludzie mają rożne pasje wszystkiego nie da się pogodzić niestety, jak są dni Reszla lecą wiejskie potupaje i disco polo to dziecku wtedy nie przeszkadza ? nikt nie wnosi skarg ? ZAZDRO¦Ć ludzi tyle w temacie.

Jacek 2011-09-05 20:42:21


6.

Do "Jacek". Burak jesteś i potwierdza się fakt, że masz tyle rozumu co ten czubek na motorze. A jak chce powariować to ma na tyle szybki motocykl, że w kilka sekund byłby za miastem. Tam niech sobie szaleje i hałasuje chyba że się czegoś boi, np. policji. Ciota!!!

anonim 2011-09-05 20:47:42


7.

Nie ma Boga, jest MOTÓR. A tak poważnie to jeśli stwarza zagrożenie, bo np. nie stosuje się do obowiązujących na ulicy przepisów to telefon na policję - przyjadą. Sami bez zgłoszenia nie przyjadą, bo skoro nikt się nie skarży to po co psuć mu zabawę.

Jaaaaa 2011-09-05 20:48:32


8.

Gdyby się czegoś bał to nie wsiadł by na taki motor :)Po mieście jeĽdzi przepisowo 50-60 km/h a że głośno... Uroki motocykla :) Powtarzam jeszcze raz jeżeli komuś za głośno najlepiej wyprowadzić się na wieś :) P.S Policja rozmawiała już z kierowcą zwrócili uwagę i większość czasu jeĽdzi za miastem :) Nie łamie żądnych przepisów nie jeĽdzi po ciszy nocnej nie rozumiem o co ta cała afera ...

Jacek 2011-09-05 20:55:12


9.

Widzę, że jesteś niereformowalny. Trudno.

anonim 2011-09-05 20:56:42


10.

Jeżeli zdaniem Jacka ten młody wariat nie jeĽdzi szybko to zapraszam w okolice Podmiejskiej i na szosę do Mnichowa. A zakłócać porządku i spokoju ludziom nie wolno nawet w dzień. Co byście powiedzieli gdyby codziennie przez kilka godzin warczała wam pod oknem piła motorowa?! Jacek a może to ty sam się tak tu bronisz? Może to właśnie ty nam tak "umilasz" życie? Boję się nie tylko o swoje dziecko... Wcześniej czy póĽniej to się skończy. Chciałabym, żeby bez szkody dla innych... a wszystko wskazuje na to, że może być inaczej...Kto poczuje się wtedy winny? Ja następnym razem zawiadomię policję i to nie reszelską a kętrzyńska. To się musi skończyć. Ci ludzie nie mieszkają sami w Reszlu.

niejacek 2011-09-05 20:57:17


11.

Motocykl kur** motocykl! Motor to jest w kosiarce, albo w puszkach. A na motocyklu się jeĽdzi a nie na motorze,

JanAntoni 2011-09-05 21:04:35


12.

Ludzie Wy jesteście chyba jacyś nienormalni ... Ja jestem kierowcą tego motocykla i jak czytam co wy tu wypisujecie to mi się flaki przewracają, gdybyście zamieszkali w większym mieście to chyba polowa z was padła by z nerwów na zawał ... Po Reszlu jeżdżę 50 na godzinę ! A za miastem 100 jak widzę dzieci na drodze to zwalniam do 20, ludzie ze wsi jeżdżą nachalni, pod ratuszem pełno patologi i ja jestem zagrożeniem dla waszych dzieci ?? Czy wy macie po 60 lat i nie macie czego się czepnąć bo ktoś jest inni niż wszyscy ?? Ludzie bez przesady to jest żałosne ... W Kętrzynie chłopaki jeżdżą po nocy na motorach w 4 osoby i nikt jakoś nie narzeka a u nas na wsi jeden motor i panika na całe miasto ...

Saper 2011-09-05 21:16:00


13.

Najlepsi są Ci co piszą anonimowo HAHA :)

Saper 2011-09-05 21:31:42


14.

Jak Cię spotkam to już nie będę anonimowy i ciekaw jestem czy wtedy też będziesz taki kozak? 50 km/h? Idiotów z ludzi robisz czy sam jesteś nienormalny? Widziałem Cię dzisiaj w mieście i nie jechałeś 50 km/h tylko znacznie więcej. Nie rób z siebie ofiary!!!

anonim 2011-09-05 21:51:48


15.

Jak Cię spotkam to już nie będę anonimowy i ciekaw jestem czy wtedy też będziesz taki kozak? 50 km/h? Idiotów z ludzi robisz czy sam jesteś nienormalny? Widziałem Cię dzisiaj w mieście i nie jechałeś 50 km/h tylko znacznie więcej. Nie rób z siebie ofiary!!!

anonim 2011-09-05 21:53:36


16.

To powiedz mi w którym miejscu jechałem więcej niż 50km/h ?? Czy Ty mi grozisz człowieku ?? HAHAHAHA padnę :) Zapraszam jak masz coś do mojej osoby :)

Saper 2011-09-05 21:54:23


17.

50km/h czy 70km/h. Kurde Wygarniacie chłopakowi ze ma głośne moto. Kurde nieĽle, my motocykliści to jestesmy piraci na drodze, a reszta kierowców to wzór do naśladowania, którzy zawsze jeżdzą przepisowo. Najpierw popatrzcie na siebie, a potem zwracajcie uwage innym. Poza tym, skoro motocykl przeszedł przegląd to wszystko jest w normie. Nie ma zakazu poruszania się po mieście na moto po 22.

Samos 2011-09-05 22:05:30


18.

Jedno wyjście Sapera na szubienicie, albo spalic na stosie bo jest zagrożeniem Anonim fajny fotoradar w oczach, idz do drogowki nie beda musieli kupywac normalnego :)

Basia 2011-09-05 22:11:53


19.

Haha saper się napina przez neta, a jak dojdzie co doc czego będzie się jąkał

precel 2011-09-05 22:23:50


20.

HAHA i kto tu się napina przez neta ?? :) Jak ktoś coś do mnie ma to niech mnie zatrzyma na mieście możemy porozmawiać :)

Saper 2011-09-05 22:25:16


21.

To 100 km/h za miastem to chyba na jedno koło ;].

no-one 2011-09-05 23:25:28


22.

Ja również jestem przerażona tymi "rajdami " motocyklisty .I to nie hałasem lecz szybkością z jaką jeĽdzi po Reszlu . Nie jest to dopuszczalna prędkość , i nie sądzę aby ten człowiek zdołał wyhamować gdy zobaczy przeszkodę. Dobry kierowca jeĽdzi zgodnie z przepisami a nie szarżuje narażając siebie i innych .Zresztą nie tylko ten motocykl jest problemem ,gówniarze w "tatowych "autach też jeżdżą z piskiem opon ,bo chcą uchodzić za świetnych kierowców .Czy policja nic o tym nie wie ?

RESZELANKA 2011-09-06 09:02:58


23.

Tak zgadzam sie z Reszelanka. To jest niedopuszczalne zeby pozwalac na takie zachowania. Ten Saper to czlowiek bez wyobrazni... Dopiero jak dojdzie do tragedii to on i jego kolezkowie sie opamietaja. Saper wynies sie do Ketrzyna jesli tam, jak piszesz jest akceptacja takich zachowan. Reszel i nasze dzieci zostaw w spokoju.

Niesaper 2011-09-06 09:27:48


24.

No tak bo najlepiej młodzieży wszystkiego zabronić bo przecież to jest zagrożenie dla waszych dzieci, ale mieszkamy na wsi więc co tu się dziwić. Policja powinna się zając tym co się dzieje w centrum miasta, pod sklepami leża nachlani żule, w parku ćpają palą nie wiadomo co tego to nikt nie widzi tylko wiecznie kierowcy i motocykliści są winni wszystkiemu. Ja uważam, że jeżdżę po mieście w sposób nie zagrażający nikomu a na pewno nie dzieciom. Na Warmińskiej samochodami jeżdżą 120 km/h i to nikomu nie przeszkadza.

Saper 2011-09-06 09:40:54


25.

Prawda jest taka, że i motocykliści i kierowcy czterokołowców przeginają, tyle, że nie tylko ci nastolatkowie. Obserwuję kilku takich dobrze koło 40-stki, ojców, którzy za przeproszeniem zachowują się, jakby byli sami na świecie. O łamaniu przepisów nie wspomnę. Na Mazurskiej notorycznie pewien Pan stawia swój samochód blisko pasów i ma w duszy to, że ogranicza widoczność. Ile raz tam trzeba przechodzić, to najpierw łeb trza wychylić, czy coś nie zasuwa od strony miasta. Raz mu zwrócili uwagę, że za blisko pasów, to jakiś czas stawiał na placyku za domem gdzie mieszka, potem znowu pod dom teściowej, ciut dalej. NIe wiem, czy ona mu za stróża auta robi, ale to jest notoryczne. I też nikt nic nie mówi, bo i po co zadzierać, co nie? A o dewastacji placu zabaw na Chrobrego już nie wspominam. Chodzi tam młodzież gimnazjalna, piją, puszki się walają, plac naokoło obszczany i obes***y za przeproszeniem, ostatnio młodzież celowo połamała bujawkę, a musiała się postarać, bo to na grubszej beli były zamontowane dwie łańcuchowe. Łażą tam z całego miasta - piją, śmichy chichy, a jak im się uwagę zwróci, to "odpier*** się" wysadzą, albo startują z tekstem "no chodĽ, ty stary *uju". I pytam - gdzie jest policja?!!! Na tymże osiedlu mieszka dwóch!!!!! policjantów, mają małe dzieci, ten placyk może przecież i ich dzieciom służyć, to nikt się nie pofatyguje wieczorem ot tak - zobaczyć kontrolnie. Mają patrole, to tylko wsadzą tyłki w auto i po ulicach. A takie miejsca ???? Nie sztuką jest klepać się z młodzieżą po pleckach, tylko powiedzieć dosadnie, co się "należy" wg prawa za takie zachowania. I przy okazji - rodzice może mieliby świadomość, na co "latorośle" kasę z kieszonkowego wydają. Można mnożyć i mnożyć.

jendza 2011-09-06 10:41:50


26.

Prawda jest taka, że i motocykliści i kierowcy czterokołowców przeginają, tyle, że nie tylko ci nastolatkowie. Obserwuję kilku takich dobrze koło 40-stki, ojców, którzy za przeproszeniem zachowują się, jakby byli sami na świecie. O łamaniu przepisów nie wspomnę. Na Mazurskiej notorycznie pewien Pan stawia swój samochód blisko pasów i ma w duszy to, że ogranicza widoczność. Ile raz tam trzeba przechodzić, to najpierw łeb trza wychylić, czy coś nie zasuwa od strony miasta. Raz mu zwrócili uwagę, że za blisko pasów, to jakiś czas stawiał na placyku za domem gdzie mieszka, potem znowu pod dom teściowej, ciut dalej. NIe wiem, czy ona mu za stróża auta robi, ale to jest notoryczne. I też nikt nic nie mówi, bo i po co zadzierać, co nie? A o dewastacji placu zabaw na Chrobrego już nie wspominam. Chodzi tam młodzież gimnazjalna, piją, puszki się walają, plac naokoło obszczany i obes***y za przeproszeniem, ostatnio młodzież celowo połamała bujawkę, a musiała się postarać, bo to na grubszej beli były zamontowane dwie łańcuchowe. Łażą tam z całego miasta - piją, śmichy chichy, a jak im się uwagę zwróci, to "odpier*** się" wysadzą, albo startują z tekstem "no chodĽ, ty stary *uju". I pytam - gdzie jest policja?!!! Na tymże osiedlu mieszka dwóch!!!!! policjantów, mają małe dzieci, ten placyk może przecież i ich dzieciom służyć, to nikt się nie pofatyguje wieczorem ot tak - zobaczyć kontrolnie. Mają patrole, to tylko wsadzą tyłki w auto i po ulicach. A takie miejsca ???? Nie sztuką jest klepać się z młodzieżą po pleckach, tylko powiedzieć dosadnie, co się "należy" wg prawa za takie zachowania. I przy okazji - rodzice może mieliby świadomość, na co "latorośle" kasę z kieszonkowego wydają. Można mnożyć i mnożyć.

jendza 2011-09-06 10:43:07


27.

Drogi chłopcze ,Twoje zachowanie to wyraĽna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prawdopodobnie brak Ci bliskości i zrozumienia i w ten sposób wołasz o pomoc. Musisz porozmawiać o swoich problemach z kimś bliskim dorosłym póki jeszcze czas. Jak powiedział poeta „nie narzucaj światu swojego formatu”. Takie zabawy mogą się Ľle skończyć. Życzę dużo szczęścia.

jarek 2011-09-06 11:27:33


28.

do SAPERA, pokazywałam ci wczoraj abyś się zatrzyłam , to ty co du..wypiąłeś i wystartowałeś jak idiota, ale fakt jest faktem rodzice nie zajmują się dzieckiem tylko kupią mu zabaweczkę i masz się pokaż, tylko kto potem za twoje życie zapłaci, jak ci się coś stanie, a wtedy dopiero rodzice będą się winić za popełnione błędy, i przestań jeĽdzić po mieście, bo wszyscy mieszkańcy Reszla się zbuntują przeciw Tobie.

2011-09-06 11:42:17


29.

do SAPERA, pokazywałam ci wczoraj abyś się zatrzyłam , to ty co du..wypiąłeś i wystartowałeś jak idiota, ale fakt jest faktem rodzice nie zajmują się dzieckiem tylko kupią mu zabaweczkę i masz się pokaż, tylko kto potem za twoje życie zapłaci, jak ci się coś stanie, a wtedy dopiero rodzice będą się winić za popełnione błędy, i przestań jeĽdzić po mieście, bo wszyscy mieszkańcy Reszla się zbuntują przeciw Tobie.

2011-09-06 11:42:40


30.

do SAPERA, pokazywałam ci wczoraj abyś się zatrzyłam , to ty co du..wypiąłeś i wystartowałeś jak idiota, ale fakt jest faktem rodzice nie zajmują się dzieckiem tylko kupią mu zabaweczkę i masz się pokaż, tylko kto potem za twoje życie zapłaci, jak ci się coś stanie, a wtedy dopiero rodzice będą się winić za popełnione błędy, i przestań jeĽdzić po mieście, bo wszyscy mieszkańcy Reszla się zbuntują przeciw Tobie.

szczawiczek 2011-09-06 11:43:18


31.

do SAPERA, pokazywałam ci wczoraj abyś się zatrzyłam , to ty co du..wypiąłeś i wystartowałeś jak idiota, ale fakt jest faktem rodzice nie zajmują się dzieckiem tylko kupią mu zabaweczkę i masz się pokaż, tylko kto potem za twoje życie zapłaci, jak ci się coś stanie, a wtedy dopiero rodzice będą się winić za popełnione błędy, i przestań jeĽdzić po mieście, bo wszyscy mieszkańcy Reszla się zbuntują przeciw Tobie.

szczawiczek 2011-09-06 11:43:53


32.

do SAPERA, pokazywałam ci wczoraj abyś się zatrzyłam , to ty co du..wypiąłeś i wystartowałeś jak idiota, ale fakt jest faktem rodzice nie zajmują się dzieckiem tylko kupią mu zabaweczkę i masz się pokaż, tylko kto potem za twoje życie zapłaci, jak ci się coś stanie, a wtedy dopiero rodzice będą się winić za popełnione błędy, i przestań jeĽdzić po mieście, bo wszyscy mieszkańcy Reszla się zbuntują przeciw Tobie.

szczawiczek 2011-09-06 11:44:03


33.

Drogi chłopcze ,Twoje zachowanie to wyraĽna próba zwrócenia na siebie uwagi. Prawdopodobnie brak Ci bliskości i zrozumienia i w ten sposób wołasz o pomoc. Musisz porozmawiać o swoich problemach z kimś bliskim dorosłym póki jeszcze czas. Jak powiedział poeta „nie narzucaj światu swojego formatu”. Takie zabawy mogą się Ľle skończyć. Życzę dużo szczęścia.

jarek 2011-09-06 11:54:52


34.

Saper, nie ty zaczynales dyskusje i nie ty bedziesz ja konczyl. Owszem, masz prawo jezdzic tym swoim wyjcem ale zgodnie z przepisami. Twoje podejscie do tematu swiadczy o niedojrzalosci. Nie starasz sie nawet zrozumiec argumentow ludzi, ktorzy boja sie o swoje i swoich bliskich zdrowie i zycie. Przemysl to. Tu nie ma akceptacji dla twoich zachowan. Mlodziez ma swoje prawa tak jak dzieci i ludzie starsi od ciebie. My pracujemy a Ty tylko naszym kosztem realizujesz swoje pseudozainteresowania. A nie pomyslalbys o czyms ambitniejszym? Spotkales sie kiedys ze slowem: ksiazka? Super rzecz! Uwierz mi!

Nsp 2011-09-06 14:24:10


35.

A skąd takie założenie że ja nie czytam książek ? Ja nie stwarzam zagrożenia dla nikogo, ludzie też piszą takie głupoty przez zazdrość, realizuje swoje ZAINTERESOWANIA i ciesze się że mi się to udaje jeden lubi piłkę nożną a drugi oranie pola na czas, różni ludzie różne poglądy, ja uważam że ludzie przesadzają i to grubo i to nie tylko moje zdanie.

Saper 2011-09-06 14:49:34


36.

Jeżdżo gnoje ścigantami, gnój robio, nie dajo spać !! to jest straszne!! Kiedy ustawiamy się na jakiś terror tej wioski na kilka moto ??

DAJ MU 2011-09-06 15:54:57


37.

Do Reszla nie daleko. Można wpaść na kilka moto i zrobić tam taki terror z paleniem lacza, że popamiętają. Skoro przyeszkadzają wam głośne wydechy,to specjalnie go zdejmę by było głośniej. Lewa w górę

Raptowny 2011-09-06 16:33:46


38.

I co, saper? To sa twoi kolezkowie? Twoj poziom?

Ghf 2011-09-06 18:15:49


39.

Dokładnie

Saper 2011-09-06 18:22:12


40.

Saper, robisz to co lubisz, motor dopuszczony do ruchu, jaki tu problem? Czy ta dyskusja ma jeszcze jakiś sens? Piona dla Ciebie, jak dla mnie nic złego nie robisz.

3d3k 2011-09-06 18:24:46


41.

Przepraszam Saper za te uwage o ksiazce. To bylo ponizej pasa. Nie znam cie a pozwolilam sobie na obrazanie ciebie. Jestem po prostu wkurzona ta twoja jazda i strachem, ze poniosly mnie emocje. Sorry...

Hgft 2011-09-06 18:24:48


42.

To tylko tak strasznie wygląda motor jest głośny to potęguje prędkość ja jeżdżę 50 km/h fakt wcześniej jeĽdziłem szybciej ale policja zwróciła mi uwagę i teraz w mieście nie jeżdżę szybko a jak widzę dzieci to zwalniam za każdym razem.

Saper 2011-09-06 18:28:05


43.

iendza zmien okulary jak widzisz auto zaparkowane kolo pasow na mazurskiej a od mojej osoby prosze z daleka

wujek 2011-09-07 07:33:18


44.

iendza a ciut dalej to za zgoda strazy miejskiej

wujek 2011-09-07 07:36:34


45.

zrob parking iendza zamiast glupio pisac

wujek 2011-09-07 07:41:11


46.

proponuje poczytac (o ile oczywiscie umiesz) przepisy dotyczace zatrzymania pojazdow. 5 metrow od pasow!!!

wujek 2011-09-07 07:46:34


47.

Wujek, chyba w Twoim kodeksie jest te 5 metrów...

xionc 2011-09-07 09:55:00


48.

10 metrów "wujek". Zachowaj odległość i na forum nie będą więcej pisać :)

Jaaaaa 2011-09-07 10:25:00


49.

Sorki 10 metrów faktycznie ale dla niektorych i to widać nie wystarcza

wujek 2011-09-07 13:54:14


50.

...a parkingów jak nie było tak i nie ma...

wujek 2011-09-07 13:55:43


51.

Dziwne że nikt jeszcze dziś nic nie pisze że przejechałem rano przez miasto jak jechałem do szkoły :D

Saper 2011-09-07 14:51:22


52.

Saper, durniu! jak Ty jeĽdzisz przez te miasto jak jedziesz do szkoły, co?! chyba ze 30 km/h miałeś koło apteki 'Pod Orłem'! Wariacie! jak tak można wgl.?! ;D hahahah! Lataj, lataj, nie widzą. ;D @Raptowny to jest w sumie spoko pomysł. zawsze to jakaś rozrywka w mieście. :)) ale wtedy to dopiero byłoby poruszenie i jakże wielkie oburzenie w mieście... uuu... :))

Dzidek 2011-09-07 16:32:01


53.

Jak tu ufać demokracji, skoro większość ludzi to debile. Na początku śmiałem się z tego co tu się wyczynia ale teraz, wasz poziom inteligencji przeraża mnie bardziej niż was jazda sapera. Kretyn na kretynie.

suchar 2011-09-07 16:50:46


54.

Zatem witaj w gronie, o którym piszesz "suchar". Oby było Ci tu dobrze.

Jaaaaa 2011-09-07 17:27:36


55.

Ale co ma wspólnego zaufanie do demokracji z ograniczeniem umysłowym?

no-one 2011-09-07 20:13:27


56.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. - Stanisław Lem

sąsiad 2011-09-07 20:37:06


57.

Ludzie o co wam chodzi ? Ja sie teraz boje nawet skuter kupic, bo przeciez halas.. Ogarnijcie sie, przeciez sam widzialem, ze po miescie jezdzi wolno, motocykl przeglad tez przeszedl, i nie wiem co do chlopaka macie. Najlepiej niech wszyscy jezdza rowerami, albo z buta. Piona.

ogarnac sie! 2011-09-07 21:15:09


58.

wujek - a weĽ tak kiedyś popytaj ludzi, czy ten twój samochód nie przeszkadza, nie tylko "pieszych", ale i kierowców (miejscowych oczywiście, bo przejezdni to nie wiedzą, że masz na ulicy parking). Już paru puściło wiązankę,kiedyś ci ktoś karteczkę zostawi - zobaczysz,bo zdarza ci się stawiać nadal nieprzepisowo. To chyba zależy od dnia, co? Bo nie zawsze 10 metrów jest. A nie ma co się ciskać, po prostu rusz głową i pomyśl sobie, czy ciebie szlak jasny by nie trafiał jakbyś musiał ciągle na czuja wychylać się, bo niestety z chodnika przez ten samochód nie widać, czy coś się nie zbliża. I nikt nie chce ci życia zatruwać, zwrócenie uwagi powinno dać ci do myślenia. Ale pewnie - co ci tam będą uwagę zwracać.

sunsiad wujka 2011-09-08 13:42:12


59.

Jakim trzeba być trolem żeby tego nie pojmować. I jakim trzeba być prostakiem żeby nie robić sobie nic ze świadomości, że nienawidzą cię i gardzą tobą wszyscy miejscowi kierowcy, którzy przy każdym wymijaniu klną pod nosem.(podobno też wielu pieszych korzystających z przejść).Każdy mieszkaniec(kierowca i nie tylko)mijając cię na codzień spluwa z pogardą na twój widok.Popatrz każdemu mieszkańcowi w oczy a zobaczysz w nich co o tobie myśli.

kierowca 2011-09-09 08:22:35


60.

Po pierwsze jest zaparkowany prawidłowo, po drugie widocznie jesteś bardzo słabym kierowcą skoro masz problem z jeżdżeniem.

wujek 2011-09-09 14:28:03


61.

KOCHAM TO FORUM PONAD WSZYSTKO ! CHCIAŁBYM Z TEGO MIEJSCA SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ADMINISTRATOROWI ZA STWORZENIE TEGO WSPANIAŁEGO ¬RÓDŁA ROZRYWKI

ARTUR KOZIEJ 2011-09-10 15:33:53


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble