wróć do tematów forum

Gdzie są odpowiednie służby??

Komentarz

Marek 17-04-2017 godz 15:17

witam. Rozumiem, ze sa Święta,ale pytam się gdzie jest Policja w Reszlu? Przed 5 minutami kilka razy dookoła ratusza w Reszlu jeździł rozpedzony samochod i mało brakowało a uderzył by w grupę idących ludzi. Dopiero jak ludzie zaczęli wyciągać tel aby zrobić zdjęcie temu idiocie to pojechał w kierunku ul Mazurskiej. Czy musi stać się w Reszlu tragedia???

1.

Za pewne jeżdżą że swieconka

Dani 2017-04-17 17:45:27


2.

Też mi nowość... To się dzieje od lat, a policja SIĘ BOI!

Polecam 2017-04-17 20:27:24


3.

Niby czego ma sie bać idioto?

Wxxx 2017-04-19 17:55:42


4.

Eh... najlepiej wyzywać... A na pytanie odpowiem przykładem z życia wziętym. Naprzeciw komisariatu odbywała się bójka. Zadzwniono na policję. Nikt nie zszedł, tylko ściągano patrol, który był x kilometrów dalej. Patrol przyjechał 10 minut po bójce. Czego się boją? Nie chcą się mieszać, bo wszyscy ich znają. Dostaną w czapę gdzieś w cichym zakątku i tyle. Jeśli nie mam racji, to dawno by już ukrócili szarżowanie po rynku. Sam byłem świadkiem nie raz, jak jakiś pajac mało co nie uderzył matki z dzieckiem, a drugi prawie wpadł do Alkoholi Świata. A jak zwraca się uwagę, to kozaki zastraszają. Tyle w temacie.

Polecam 2017-04-21 12:52:29


5.

na drzewko niech lepiej wpadna jak za duzo gazuja w miescie i nikt nie bedzie musial interweniowac, złomiarze jeszcze zarobia.

Bmw moim marzeniem 2017-04-26 10:26:14


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble