wróć do tematów forum

Grandprix:)

Komentarz

Piotr 03-06-2009 godz 10:45

Zastanawia mnie od kiedy to nagroda grandprix przyznawana jest uczestnikom festiwalu, którzy reprezentują drugą kategorię wiekową. Sama idea tej nagrody jest prawdziwa gdyż przyznawana jest dla najlepszego wykonawcy ze wszystkich, pamiętam jednak festiwal, w którym to Nina Kodorska była o "klasę" lepsza od wszystkich i otrzymała tylko I miejsce w drugiej kategorii a nie przyznano jej nagrody grandprix. Takie małe spostrzeżenie :) Pozdrawiam

1.

Od zawsze i takich nagród było wiele, ale to trzeba się orjętować.Może dostac nawet z podstawówki, jesli ktoś będzie taki zdolny i swoim występem zadziwi jury.Niestety takiej opcji jeszcze nie było.Zainteresowanego zapraszam do MOK i zobaczy kto i kiedy zdobył takie nagrody. Widzę ze znowu zaczynają się niesympatyczne podjazdy.Nina również otrzymała w Gimnazjum.

bea 2009-06-03 10:45:38


2.

A to sorry, nie byłem zorientowany. Byłem poprostu na festiwalu, w którym występowała Nina i nie otrzymała grandprix i żyłem w przekonaniu, że ta nagroda jest przyznawana tylko uczestnikom I kategorii. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam

Piotr 2009-06-03 11:08:29


3.

Mamy nowa gwiazdę ,a co zresztą śpiewajacą młodzieża.Nie żałuje nikomu nagród,ale dajmy szansę wszystkim.Wszystkie imprezy firmuje sie jedna osobą.

gimnazjum 2009-06-03 15:03:10


4.

To niech się starają i ponoszą wysiłek ,nikomu drogi się nie zamyka.Nic za darmo.To jest własnie ta młodzież,i ta szansa i trzeba ją umieć wykorzystać.Tak dzieje się wszędzie.Ależ wy ludzie macie problemy. Możesz poklaskać w Gimnazjum.

fx 2009-06-03 15:36:00


5.

gimnazjum1957 wybacz ale nie wiem o co chodzi w Twoim wpisie..śpiewało wielu wykonawców(może masz na myśli jakąś inną imprezę?)

patriot 2009-06-03 19:52:18


6.

gimnazjum1957 wybacz ale nie wiem o co chodzi w Twoim wpisie..śpiewało wielu wykonawców(może masz na myśli jakąś inną imprezę?)

patriot 2009-06-03 19:52:48


7.

Ja zapraszam dzieci i młodzież już na eliminacje,które odbedą się na przełomie listopada -grudnia 2009.Każdy może stanąć i zaspiewać,niestety nie każdy się dostanie tylko najbardziej przygotowani i czeka ich wiele pracy którą muszą wykonać.Najzdolniejsi są doceniani....Informacje będą podane bliżej eliminacji.

bea 2009-06-03 20:39:48


8.

Amanda Kilanowska, Michał Gołębiewski, Karolina Michalak- te nazwiska powtarzają się w kółko. Reszel potrzebuje nowych śpiewających. Uważam, że wiele jest talentów w Reszlu. Niektórzy po prostu się boją- a szkoda.

PlotkaReszel 2009-06-05 20:10:59


9.

Proszę nie używać nazwisk bez zgody,Tak bo oni na to pracują...Inni też mogą,niech próbują,to nie latwa sprawa.Najbliższe eliminacje w listopadzie 2009 zapraszamy do MOK.Tylko plota podałeś za mało nazwisk bo jest jeszcze kilka.Jak masz jakies uwagi to zapraszam do MOK na rozmowę....

bea 2009-06-05 20:27:10


10.

No nie, ale ta plotka to idio.....znalazla sie znawczyni.Jeszcze napisz, co mają spiewać,musisz być zawiedziona sobą bardzo,bo zazdrośc, aż wylewa się z Ciebie.Brawo Michał, Amanda,Ola,Ula,Konrad,Alicja,Kasia Karolina,Mateusz,Ania ,Piotrek,Hubert, Mariusz,Klaudia.Małgosia-ja tyle naliczyłem świetnie spiewających reszta musi popracować.Zaraz zaczniecie pisać na dorosłych. Nie przejmyjcie się ,niech te kubly brudów co na WAS wylewają wrocą do tych ze zdwojoną siłą,bo tak często bywa.

janko 2009-06-05 20:37:16


11.

Przecież nauczyciele muzyki też mogą to czynić ,czyli promować.To chyba niezabronione.Na scenę trzeba mieć wiele cech,wstyd już ich eliminuje.Jak dorosną niech probują. Dlaczego za wszelką cenę chcecie zniszczyć te dzieci.Oni są za młodzi na takie głupie uwagi,a swoją drogą mamy uzdolnione dzieci i młodzież i jestem pełna podziwu dla dorosłych.Już nie mogę doczekać się na koncert SKM.

tesa 2009-06-05 20:53:33


12.

Zarzucą znowu że ci sami dorośli śpiewają,ale sami zaśpiewać nie chcą.. bo się boją,wstydzą itd.ale na forum anonimowo sami gwiazdorzy..Podawanie nazwisk dzieciaków to żenada,nikt Cię na imprezy na siłę nie ciągnie(nie jesteś zainteresowana/y/ nie idziesz,mnie to nie za bardzo interesuje więc nie chodzę,ale też nie ujadam).

patriot 2009-06-05 23:28:33


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble