wróć do tematów forum

HALLOWEE

Komentarz

be 31-10-2009 godz 20:42

CO MYŚLICIE O HALLOWEEN. CZY TO NORMALNE ABY NASZE DZIECI, KOLEJNY AMERYKAŃSKI ZWYCZAJ, WPROWADZAŁY W NASZYM MAŁYM RESZLU. TO CO DZIŚ ZOBACZYŁAM, JAK PROSZˇ O CUKIERKI TROCHĘ MNIE ZDZIWIŁO.

1.

Dzieci same tego nie wymyśliły. Bardzo skutecznie nakłaniają ich do tego szkoła i media. Przecież to takie COOL. Amerykanie idą na wojnę - my też, Amerykanie mają walentynki - my też, Amerykanie zarabiają kilka tysięcy dolarów miesięcznie - my kilkaset :)

Sancho 2009-10-31 20:28:34


2.

cukierek albo w ryj! ;D

ssyssyssys 2009-10-31 20:34:20


3.

Wódka albo zakąska xdd

gol 2009-11-01 01:20:50


4.

ciesz się że chcą cukierki albo kasę w USA maja spluwę i chcą cukierki i kasę !!

asasas 2009-11-01 11:46:31


5.

Ludzie i to też wam się nie podoba całe lato narzekaliście na zabawy w mieście zawsze coś było nie tak.Teraz te dzieci też wam przeszkadzają ,przecież nikogo nie obrażały jak ktoś nie chciał to nie otwierał.Dzieciaki miały kupe śmiechu izabawy a przy okazji trochę słodyczy.Szkoda że nie widzicie pijanych małolatów wieczorami na mieście a kolorowe dzici w śmiesznych przebraniach to wilki problem .Żal mi tych wszystkich wiecznie zrzędliwych ludzi nic ich nie cieszy.

reszelanka 2009-11-02 08:31:28


6.

"RESZELANKA" popiera "reszelankę" !Mnie pomysł dzieciaków bardzo się podobał.Spodziewając się wizyty zaopatrzyłam się w słodycze ,myślę iż tak samo podchodzi do tej nowej tradycji większość mieszkańców Reszla .

RESZELANKA 2009-11-02 11:04:53


7.

super zabawa, z kulturą i uśmiechem brawo dla dzieci co wpadły na ten pomysł. Co do tych skwaszonych to niejednokrotnie narzekali i będą narzekać. Dla nich jak nie ma tematu to czepiają się wszystkiego. Psioczyli na Policję, na służbę zdrowia, pracowników Urzędu Gminy, szkolnictwo itp, itd. Ja na miejscu administratora nie dopuszczałbym do głosu na tym forum tego cymbała nawiedzonego z Mazurskiej. Jemu wszystko jest Ľle. Pozdro dla wszystkich zadowolonych z życia.

reszelak 2009-11-02 16:06:46


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble