wróć do tematów forum

Halloween

Komentarz

Jolon 28-10-2018 godz 23:13

Witajcie, co myślicie o HALLOWEEN?? Wiem to nie nasze święto ale dzieciaki są zadowolone z chodzenia po domach i że zbierania słodyczy i owoców jak zdarzyło się w zeszlym roku. Pogonicie czy poczęstujecie?

1.

Z uśmiechem podziękuję i powiem, że tego święta nie obchodzę. Mam do tego takie same prawo jak dzieci do chodzenia po domach.

aaa 2018-10-28 23:47:36


2.

Z uśmiechem podziękuję i powiem, że tego święta nie obchodzę. Mam do tego takie same prawo jak dzieci do chodzenia po domach.

aaa 2018-10-28 23:47:57


3.

A u nas dzieci chodzą rok w rok po ul. Kościuszki, Okręg, Mazurska i zawsze coś tam dostaną. Pokażą jak są ubrane, dla sarszych osób to okazja żeby chwilę pogadać z młodymi.

Anna 2018-10-29 18:16:52


4.

Wysyłać dzieci po cukierki? Za 500+ nie możecie im kupić ? Nauczcie też swoje dzieciory elementarnych zasad zachowania :jeśli ktoś nie chce otwierać im drzwi ,to grzecznie odchodzą i nie zaśmiecają wycieraczki mąką.

RESZELANKA 2018-10-30 19:01:11


5.

Osobiście mam uraz, bo kilka lat z rzędu była demolka na klatkach schodowych, porozrzucane kwiaty, mąka na wycieraczkach i pasta do zębów na klamkach i domofonie. Każdy ma swoje zdanie i tak jak niektórzy rodzice uważają, że to jest super zabawa dla dzieci, bo mają frajdę, ja mam prawo powiedzieć, że nie toleruję nawet tego, przebierańce są upiorne i nijak nie umiem przekonać się do super zabawy, gdzie dzieci zwyczajnie żabrają o cukierka pod groźbą "psikusa". Róbta co chceta, ale ja powiem, że psikusa sobie nie życzę, a cukierka niech mama da.

friko 2018-10-31 11:13:20


6.

Wasze wypowiedzi kolejny raz pokazują, że w Reszlu ludzie są zawistni i wszystko im przeszkadza. Kiedys dzieci od rana do wieczora biegaly po dworzu, pod blokami a teraz nawet to wam przeszkadza. Dzieci mają frajde to nie jest żebranie. Dajmy dzieciom trochę radości , ludzkiego zachowania, uśmiechu a nie nadecia i wrogosci.

Emilka 2018-11-01 16:55:17


7.

Emilka - to zwracaj większą uwagę na wychowanie swoich "pociech". Nikt nie będzie tolerował rozrabiających, złośliwych i brudzących dzieci.

reszelanka123 2018-11-02 15:38:44


8.

Akurat moje dziecko psikusów nie robiło, a gdyby robiło? Czy kiedyś dzieci nie rozrabiały? Nie brudziły? Bez przesady ludzie.... Wszystko wam przeszkadza, pies zaszczeka to afere krecicie szok! Niech każdy patrzy na siebie, a czy wam się podoba to czy nie dzieci będą chodziły i z roku na rok będzie ich więcej.

Emilka 2018-11-04 18:48:19


9.

Emilka - a pielęgnujesz wiarę katolicką? Bo po twoim podejściu szczerze wątpię. Wybiórcze traktowanie tego, co nam się podoba i naciąganie do tego w co wierzymy nijak ma się do naszej religii. I skoro ty dajesz wybór dzieciom do czegoś, co przytargane zostało z Ameryki, to innym pozostaw wybór nieakceptowania takich zabaw. Na naszym osiedlu znowu były wymazane pastą do zębów klatki schodowe, czy nada twierdzisz, że nie ma prawa mi to przeszkadzać, bo twoje dzieci mają super zabawę? Czego oczekiwać od dziecka, skoro rodzic sam jest nieogarnięty. PS. Mi dzieci na placu zabaw nie przeszkadzają, dopóki nie niszczą tego, co służyć ma wielu innym dzieciakom. A krzyki po 22 … no sorki - o tej godzinie to dzieci powinny być w domu. Chyba się zgodzisz?

abc 2018-11-06 09:18:26


10.

To że dziecko pobiega po ulicach nie znaczy, że nastepnego dnia nie zapali świeczki i nie pojdzie do kościoła. Reszel jest daleko w tyle .

Małgosia 2018-11-06 14:54:33


11.

No jasne, najważniejsze to się dobrze ustawić t " i bogu świeczkę i diabłu ogarek"....

halina 2018-12-02 15:57:40


12.

No cóż... Reszel się cofa.. miasto emerytów i rencistów. Dzieci przeszkadzają.... Masakra. Wiele dzieci chodzi w Halloween i nawet jak cukierków nie dostaną nic nie zrobią!! To już kwestia należąca do rodziców. A więc rodzicu wytłumacz że jeśli ktoś nie da to nic złego, nie bawi się w to i tyle. Jaki to problem? A ze Święto z Ameryki to co w tym złego? My nie możemy sobie zapożyczyć i się pobawić? Że dzieci za potworki przebrane to źle? No weźcie... A na bal karnawałowy jak synów za kościotrupa przebierańców to już spoko jest? No i kolejna kwestia... Cukierki. Ludzie żałujecie parę cukierków dzieciom dać? Nie no lepiej kilogramy swojemu dziecku dać i niech jak świnia za przeproszeniem wygląda. Wystarczy jednego cukierka wrzucić. 500+ nie jest na cukierki swoją drogą tylko na utrzymanie dziecka czyli ubrania opieka medyczna artykuły szkolne itp. maskara jakie te miasto jest zacofane....

Jolon 2018-12-12 23:56:41


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble