wróć do tematów forum

Hotelowa

Komentarz

mieszkaniecreszla 15-08-2011 godz 05:20

Panie Burmistrzu, prosimy o przekazanie mieszkańcom naszego miasta i gminy oficjalnej informacji na temat dalszych losów ruiny po dawnej restauracji "Hotelowa. Mamy do tego prawo.

1.

Zwróć uwagę na to, że hotelowa runęła w sobotę. Mieliśmy niedzielę a dziś jest święto, poczekaj chociaż do jutra a nie tu z jakimś apelem w imieniu wszystkich mieszkańców wyskakujesz (prosimy, mamy).

Jaaaaa 2011-08-15 08:35:59


2.

Sprawa budynku po byłej Hotelowej interesuje większość mieszkańców i dlatego ośmieliłem się "wystąpić" w imieniu reszelaków. Szczerze mówiąc, nie wierzę w to, że będzie nam przekazane oficjalne stanowisko władz. Niestety, nie jest to w zwyczaju i nie ma tu znaczenia, czy jest to święto, czy nie... Chciałbym się mylić...

mieszkaniecreszla 2011-08-15 09:07:07


3.

Teraz nie tylko nie wolno krytykować (chociaż prawdziwa cnota krytyki się nie boi), ale również pytać czy też prosić i nie istotne jest czy to jest święto, czy dzień powszedni.

czyt 2011-08-15 09:50:23


4.

idziemy dobić hotelowa ??

sialala 2011-08-15 10:20:12


5.

Następny będzie spichlerz.Też właściciel znikł,a budynek ma znaczny przechył.

obermufi 2011-08-15 12:08:01


6.

Nie w sobotę a w piątek

leon 2011-08-15 20:34:58


7.

Rzeczywiście w piątek. Jak by nie było odpowiedĽ znalazła się sama. Dziś kontynuacja rozbiórki budynku. Z tego co zaobserwowałem DOPIERO dziś pofatygował się do nas konserwator zabytków. Rozbiórka nadal trwa, więc chyba już nie będzie się upierał na wyremontowanie.

Jaaaaa 2011-08-16 15:32:52


8.

a mnie interesuje na czyj koszt jest ta cala rozbiórka i sprzątanie,bo wydaje mi sie ,że my podatnicy i mieszkańcy za to wszystko zapłacimy.A gdzie własciciel?

anna 2011-08-16 18:11:54


9.

Dzis rozmawiałam z pewnym strazakiem który pracuje przy rozbiórce tego budynku ,powiedział ze dostali informacje ze bedzie to rozbiórka ,czesciowa,niestety wychodzi na to ze dalsze 20 lat bedzie nas to straszyc ,

jola 2011-08-16 18:35:53


10.

Niestety (a może "stety") nie może to być rozbiórka częściowa, bo w wyniku prac rozbiórkowych osłabieniu ulegają kolejne ściany, które mogą runąć w każdej chwili. Pękła ściana od strony podwórza przy ul. Reymonta oraz dalsza część ściany od strony ul. Ks. Witolda. Od piony odeszła ściana będąca ścianą wspólną "hotelowej" i budynku należącego do Pani Ż. Z tego też względu należy ją wyremontować a żeby to zrobić trzeba się do niej bezpiecznie dostać. A żeby się bezpiecznie dostać trzeba rozebrać dalszą część "hotelowej". No i jeszcze wiele innych czynników. Wcześniej wspomniany strażak chyba sobie zażartował.

Jaaaaa 2011-08-16 19:03:35


11.

Jestem ciekawa z kad masz takie informacje ,jak narazie to prace staneły w miejscu ,nie zanosi sie na to zeby cos miało sie zmienic,ta sprawa robi sie zenująca

serwer 2011-08-17 18:24:16


12.

Nie "z kad" tylko "skąd". To nie są informacje tylko obserwacje z odrobinką myślenia. Wystarczy podejść na wysokość schodów do zaplecza sklepu "Cris" i spojrzeć jak wygląda ściana szczytowa kamienicy należącej do Pani Ż. Nikt przy zdrowych zmysłach tak tego nie zostawi. Nawet jeśli prace stanęły to napewno to nie koniec i taka sytuacja jest chwilowa.

Jaaaaa 2011-08-17 21:08:00


13.

jaaaa z całym szacunkiem do Twojej osoby ale bardzo, bardzo się mylisz. Uwierz. Pozdrawiam

xxx 2011-08-17 21:15:38


14.

xxx, jednak będę się upierał, że jednak się nie mylę. Część ściany, o której wcześniej wspominałem już padła. Myliłem się co do jednego, trzeba ją odbudować a nie wyremontować. Jak by nie było hotelowa jest do rozbiórki.

Jaaaaa 2011-08-18 07:55:26


15.

Ze jest do rozbiórki to wszyscy wiemy to od lat ,i co z tego? ja juz nie wierze ze ja rozbiora ,najbardziej zastanawia mnie to dlaczego władze naszego miasta zrobili takie słabe zabezpieczenie tego budynku ,z kazdej strony stanowi on zagrozenie ,a to zabezpieczenie to tak jak by go nie było:)

Reszelanin 2011-08-18 15:50:03


16.

Czy nie zastanawialiście się czasem w jaki sposób szybko i w miarę łatwo zwiększyć swoje dochody? Obstawianie wyników jest jakąś formą zarobku, ale sport jest tak nieprzewidywalny, że łatwiej stracić niż zyskać. Polecam wejść na stronę: http://sites.google.com/site/7770news - zapoznać się i dać swemu szczęściu i umiejętnościom w końcu się wykazać. 

Kennedy 2011-08-19 23:57:38


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble